KonkursPZD Giveaway Kerish Doctor 2023 !!

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
CoverBox.png


https://www.kerish.org/

About Kerish Doctor

Kerish Doctor 2023 is a complete solution for the automatic maintenance of Windows-based computers. The program will prevent crashes, fix system errors, clear away digital "trash", and optimize and protect your computer. Kerish Doctor 2022 is easy to use and can run on autopilot. It is suitable for both beginners and experienced users.​

Kerish Doctor Technologies https://www.kerish.org/en-us/technologies.php

For Windows 11/10/8/7/Vista/XP

Screen.png


| Why choose Kerish Doctor |

Monitor your computer’s health

Due to its unique and unparalleled Real-Time Failure Detection technology, Kerish Doctor 2022 can prevent Windows crashes in real time. The program regularly corrects errors and inconsistencies in the system registry, thereby reducing the risk of computer errors. In addition, Kerish Doctor 2023 has the most comprehensive database of solutions to the most common Windows problems that can be applied with just one click. Just select the desired solution from the list.​

key.png


Clear away digital "trash"
Kerish Doctor 2023 regularly cleans your computer of accumulated digital "trash", including system and software cache files. Our most advanced cleaning method, Intelligent PC Clean, factors in the date when each file was last accessed. This prevents the accidental deletion of any temporary system or software files that are still needed. Unlike other products, this method ensures the most accurate and safe cleaning of files.​

Improve performance
Kerish Doctor 2023 will analyze your system and make recommendations to improve your computer's performance that can then be applied with a single click. The program makes it possible to optimize your operating system configuration, the operation of system services, and internet connection settings in order to achieve maximum performance. Game Booster technology also helps you increase game performance.​

Protect against threats and vulnerabilities
Kerish Doctor 2023 protects your computer against malicious and potentially unwanted programs and also secures vulnerable Windows settings. In addition, the program also provides timely warnings when new vulnerabilities are reported in installed software and will help you update this software. The Kerish Deblocker function effectively combats malicious software blocking your computer even if it is already blocked.​

Take complete control
Kerish Doctor 2023 helps you maintain control over the most significant actions that take place on your computer. The program can prevent the appearance of new programs in the startup folder (programs that run when Windows boots), the installation of the new system services, changes to the start-up pages of web browsers, the installation of new extensions to web browsers, and many other things. You can block these actions with just one click.​

Kerish Doctor Download https://www.kerish.org/en-us/download.php

download.png


Kerish Doctor Advantages

Operates in real time without user intervention

The software works according to the principle "install it and forget it", providing high-quality maintenance for your computer in real time, 24 hours a day, 7 days a week, with no need for user intervention. Of course, the software can also be run manually.​

Impeccable reliability and safety
Kerish Doctor 2023 uses the most advanced and intelligent diagnostic algorithms. Unlike the majority of other programs in its class that try to find as many "errors" as possible, Kerish Doctor 2023 will not harm the system.​

Unique error detection and cleaning technologies
Kerish Doctor 2023 includes a variety of unique technologies that cannot be found in any competing software. This makes Kerish Doctor 2023 the most promising solution in its class.​

Regularly-occurring core and algorithm updates
Our experts are constantly improving the program. Kerish Doctor 2023 can update the error-correction and cleaning algorithms that it uses to clean your computer of digital "trash" every time you connect to the Internet.​

Full set of tools for working with Windows
The application provides a complete set of tools needed by advanced users to work with the operating system. In just a few clicks you can start working with startup items, installed software, system services, recovery points, and other operations.​

Modern, user-friendly interface
Kerish Doctor 2023 has an attractive, user-friendly interface. Both beginners and experienced users will be able to use the program with ease.​

Kerish Doctor Pricing https://www.kerish.org/en-us/order.php

inform.png


Kerish Doctor links

Website
https://www.kerish.org/en-us/index.php
Download https://www.kerish.org/en-us/download.php
Pricing https://www.kerish.org/en-us/order.php
Support https://www.kerish.org/en-us/support.php
Facebook
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Twitter
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Kerish Doctor 2023 Giveaway

Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co bardzo dziękuje

Thanks to the kindness of the Kerish Products General Manager for which I thank you very much

45 x 3-letnich licencji do rozdania
Kerish Doctor 2023

45 x 3-year licenses to give away
Kerish Doctor 2023


Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2023
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu

4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 05.02.2023

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW

Competition's rules

1. Write in a few sentences, why you want to win Kerish Doctor 2023
2. Comment in Polish or English
3. All users registered before the announcement of the competition may participate in the competition
4. The end of the competition will take place on 05.02.2023


Persons who receive licenses will be randomly selected via the random portal
and I will have 24 hours confirming the win by PM
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
@angellomichel387, nie zapomniałeś o nas :)
Dzięki za kolejny konkurs :ok
Kerish Doctor to mój ulubiony, jedyny i niezastąpiony poleprzaczo-ulepszacz windowsa. Nie pamiętam od kiedy go używam, ale już ładnych parę lat. Oczywiście przygarnę lickę na kolejne trzy latka.
 

koniczynka

Wygadany
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
59
Reakcje/Polubienia
5
No- 3 lata licencji na taki program to super sprawa. O zaletach tego programu można długo opowiadać. Miałem go na krótko i nic nie zepsuł,ale posiadać na 3 lata? Czy znajdę się wśród szczęśliwych? Nadzieja umiera ostatnia. Wszystkiego dobrego w nowym roku-pozdrawiam
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Hurra. Jest konkurs. Kerish Doctor którego posiadałem sprawował się bardzo dobrze. Bogactwo funkcji z którymi ja - niedoświadczony, radziłem sobie, gdyż korzystałem z jego domyślnych. Z moją większą wiedzą można by je stosować. Zapobiegał awariom, naprawiał błędy i podpowiadał które z programów instalowanych przezemnie chcą się dostać "na start". Czekam z niecierpliwością na zakończenie konkursu.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Na wstępie pragnę podziękować angellomichel387 za zorganizowanie konkursu. Z Kerish Doctor związałem się już od ponad 7 lat. Przez ten długi okres czasu nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze stoi na ,,straży” i dba o mój sprzęt. Regularnie czyści pamięć podręczną systemu i uruchamianych aplikacji. Oprócz funkcji oczyszczających dyski, optymalizujących rejestr czy pamięć operacyjną, znajdziemy tu także moduły łatające luki w zabezpieczeniach Windows oraz dbające o prywatność użytkownika. Mój laptop zawsze jest w doskonałej kondycji. Niedługo bo w kwietniu 2023 kończy się licencja jaką uzyskałem w konkursie organizowanym przez PZD kilka lat wstecz. A więc skoro jest konkurs to z miłą chęcią zgłaszam swój udział.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2406
Reakcje/Polubienia
2861

@angellomichel387

Jak co roku dziękuję serdecznie za konkurs. Co do programu, to istny kombajn , ale do tego niezwykle bezpieczny i skuteczny. Można powiedzieć że badziej wiarygodny jest w tym co robi, niż rolnik który szuka żony. Pozdro
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dzięki za konkurs na ten zacny soft! Program sprawdza się wyśmienicie z tym że osobiście używam go w trybie "ręcznym" i jak do tej pory nie zawiódł, jak i co najważniejsze nic nie "uszkodził" co innym podobnym "czyścikom" to i owo potrafi się wysypać. Polecam.Pzdr.
 

mytab8

Świeżak
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
34
Reakcje/Polubienia
19
@angellomichel387 :przeszcz
Dzięki za konkurs. Używam go od kilku lat i mogę stwierdzić, że robi swoją robotę. Z chęcią przyjmę lickę na 3 lata. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2023.
 

TaliZorah

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Kerish Doctor program nr 1 wśród programów do czyszczenia i optymalizacji program godny zaufania i polecenia. Działa szybko i sprawnie
nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo polecam stosowanie tego programu.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Angellomichel

imponujący konkurs, bo i program jest imponujący…

poprzez regularne korygowanie oraz naprawianie błędów w rejestrze w oparciu o posiadaną obszerną bazę codziennie aktualizowanych algorytmów naprawy błędów i czyszczenia komputera z typowych problemów występujących w systemach Windows, zapobiega wszelakim defektom chronionego systemu; zawarty w programie deblocker pozwala na skuteczną walkę ze szkodliwymi programami oraz na błyskawiczne blokowanie wszelkich pojawiających się luk w bezpieczeństwie…

cieszę się nim niezmiennie od lat…

dzięki AngeloM za konkurs, do którego składam swój akces
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Kerish Doctor 2023 is an easy to use useful app that will help me to do automatic maintenance of my computer, prevent crashes, fix system errors, clear away digital "trash", and optimize and protect my computer
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Bardzo dziękuję za konkurs i możliwość udziału w nim!

Program jest tak świetny, że korzystam z niego już od wielu lat.

Program must-have w systemie zaraz po Total Commander.

Działa w tle, jako jedyny z " programów czyszczących " niczego nie psuje w systemie.

Posiada tyle funkcji, że człowiek do dnia dzisiejszego z wszystkich nie skorzystał.

Głównie służy mi do czyszczenia ze zbędnych śmieci zalegających " pod maską " systemu, powiadamiania i ewentualnej aktualizacji sterowników i programów użytkowych oraz kontroli temperatury podzespołów.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dzięki za kolejną szansę zdobycia tego zacnego programu. Używam go już bardzo długo (dzięki licencjom zyskanym na forum) i jest to jedyny program do optymalizacji systemu który jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł. A ponieważ moja obecna licencja wkrótce dobiegnie końca więc warto byłoby ją przedłużyć na kolejne 3 lata.
Dzięki @angellomichel387 za zorganizowanie konkursu i pozyskanie tylu licencji i to 3-letnich
 

mjcn19

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2019
Posty
2
Reakcje/Polubienia
4
I want to win Kerish Doctor License and use it to remove errors and junk files from my PC.
Thank you for this wonderful giveaway contest so please count my entry in.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Przyznaję (bez bicia :)) że byłem wśród wygranych z kwietnia 2020r. Dlatego z czystym sumieniem mogę po prawie 3 - letnim użytkowaniu powtórzyć moją uwczesną opinię:
Kerish Doctor w przeciwieństwie do Glary czy Wise potrafi dokładniej wyprać brudy systemowe.
Jest doskonały w poprawieniu ustawień systemowych w win10. Jest wart bym wystartował ponownie w tym konkursie.
 
Do góry