KonkursPZD Giveaway Kerish Doctor 2023 !!

Lipka222

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
7
Dzięki za kolejny konkurs.
Kerish Doctor to program którego używam na swoim komputerze, niestety licencja powoli dobiega końca.
Służy Mi nie tylko do czyszczenia systemu z wszelkiego rodzaju śmieci ale również do
optymalizacji ustawień i ochrony komputera. Praca z nim to czysta przyjemność.
 

stani

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
7
Kerish Doctor używam około 6 lat nigdy mnie nie zawiódł i dlatego gdyby szczęście dopisało to bardzo chętnie proszę i z góry

dziękuje
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Kerish Doctor kompletny program z narzędziami do optymalizacji, konserwacji i ochrony systemu Windows, który chciałbym posiadać w swoim komputerze.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Co tu dużo pisać ,używam tego programu już kilka lat po przesiadce z jv power tools i nigdy nic nie popsuł ,więc samo to swiadczy dobrze o programie.Testowałem kilka programów tego typu i nie wszystkie nawet na ,,automacie" ulepszały działanie komputera ,a nawet działały wręcz przeciwnie :)Program posiada wiele przydatnych funkcji dodatkowo ma bardzo przejrzysty i czytelny interfejs i to w języku polskim za co należy się dodatkowy plus.Na jednym kompie sprawdza się wyśmienicie jak jest okazja to grzech nie spróbować upolować licencji na drugi.Dzięki za konkurs na tak wyborny program i to jeszcze z licką na 3 lata.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Od lat używam tego programu i nie mam innego wyboru jak tylko polecić go wszystkim innym. Łatwy w użytkowaniu, czytelny i oferuje to czego od tego typu programów oczekujemy. Dodatkowo interfejs po polsku, co dla wielu osób myślę będzie bardzo ważną sprawą.

Bardzo dizękuje za konkurs na tak dobry program!
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Witam po świętach i nowym roku, dla mnie niestety z grypą (dlatego nie było mnie jakiś czas). Kerish Doctor używam od ponad roku, jestem zadowolony, ma kilka niewielkich braków ale ogólnie jest ok. Trochę zwalnia jak masz wgranych wiele programów. Ciekawe czy nowy 2023 działa szybciej (szczególnie na starszych komputerach) może się załapię i to sprawdzę. podziękowania dla organizatorów konkursu.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Korzystam z Programu sporadycznie i w tej chwili mam roczną licencję na 1 komputer. Sęk w tym że mam jeszcze kilka systemów operacyjnych starszych od Windows 11 na maszynach wirtualnych i tam licencja ze stacjonarnego jest nieważna. Dlatego zdecydowałem się wziąć udział w konkursie.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
bardzo fajnie że jest konkurs na ten bardzo dobry programik którego uzywam od lat .
ale konczy mi sie licencja wiec nadarza sie okazja aby odnowić licencje.
mam nadzieje ze mi sie uda to zrobic jak wygram.
dzieki za konkus i mozliwosc wygrania jej.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Z programu korzystam nieprzerwanie już ok 7 lat. Korzystam z niego ręcznie a nie z automatu. Wykorzystuję go go optymalizacji komputera oraz usuwania z niego śmieci. Najważniejsze, że przez tyle czasu użytkowania nigdy nie zepsuł systemu.
Dziękuję za konkurs.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków

Witam. Jestem bardzo zainteresowany konkursem i chciałbym wygrać ten wspaniały program​

Kerish Doctor 2023. Program jest kompleksowym rozwiązaniem do automatycznej konserwacji komputera działającego w systemie Windows. Używam go od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się żeby coś zepsuł w systemie. Biorę udział w konkursie i mam nadzieję że wygram ten wspaniały program.​

 

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Dziękuję Kerish Products General Manager za umożliwienie zorganizowania na forum konkursu na ten bardzo dobry program.
Używam programu Kerish Doctor na co dzień i jestem bardzo obserwowany z jego wielu składników i funkcji. Szczególnie cenię sobie funkcję korygowania błędów i niespójności w działaniu systemu i informowanie w języku polskim o wynikach korekty. Oprogramowanie zabezpieczenia w ten sposób mój komputer przed uszkodzeniem. Dzięki temu obszernemu oprogramowaniu usuwam aplikacje z których już nie korzystam, defragmentuję system, zwiększam działanie internetu, chronię komputer złośliwymi i niechcianymi programami, itd. Niestety roczny licencja wkrótce mi się skończy i chętnie przygarnąłbym trzyletnią licencję, aby jeszcze bardziej zapoznać się z możliwościami tego programu. Należy przyznać, że jak do tej pory program nic nie zepsuł mi się w systemie Windows 11, a dostarcza wiele korzyści.
 
Ostatnia edycja:

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
:englandMiałem nie zawracać więcej głowy, ale mam info z programu Kerish Doctor, że licencja wygasa za 1 dzień.
Konkurs spadł mi z nieba - ale znowu stres - i adrenalinka "uda się czy nie"? Moje zdrowie zawodzi, ale kondycja kompa dzięki Kerish "śmiga jak ta lala". Wielkie dzięki za konkurs dla angellomichel387 i podziękowania dla Twórców Kerish za dobry produkt. Nie wiem czy można wybrać licencję o którą się "konkursuje" /chciałbym taką wygrać na 7 lat/:hehe
Biorę udział w konkursie. Pozdrawiam wszystkich "forumowiczów PZD" i powodzenia życzę.
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Wielkie dzięki za wspaniały konkurs.Używam Kerish od kilku lat/również dzięki konkursowi PZD/.Program jest świetny-jak do tej pory nie miałem żadnej"wpadki"z programem i systemem.Wielkim plusem Kerish są codzienne aktualizacje bazy.Marzy mi się zainstalowanie tego programu na drugim laptopie dlatego chętnie biorę udział w konkursie.Serdecznie pozdrawiam.
 

hoortensja7532

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Styczeń 2019
Posty
8
Reakcje/Polubienia
3
Jestem zaiteresowana konkursem Kerish Doctor. Korzystam z tego programu już od kilku lat, niestety ostatnio licencja wygasła. Mam nadzieje że wygram konkurs i będe kontynuować ten wspaniały program do optymalizacji komputera.Dziękuję za konkurs i pozdrawiam wszystkich uczestników.
 
Ostatnia edycja:

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Użytkuję Kerish Doctor na jednym z moich komputerów i jestem bardzo z niego zadowolony. Szczególnie dlatego, że usuwa niepotrzebne śmieci, poprawia rejestry, napawia błędy. Chciałbym go teraz zainstalować na komputerze mojego syna . Dlatego biorę udział w konkursie na Kerish Doctor 2023.
 
Do góry