KonkursPZD Giveaway Kerish Doctor 2023 !!

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Why do I want to win a license for Kerish Doctor 2023?

Because this software finds and cleans my computer's hard disk garbage/trash files that no other hard drive cleaner I have ever used finds, ... plus Kerish Doctor has many features such "Internet Booster" as the that speeds up my upload and download speed plus it makes my DNS connection resolve faster. --- Many times I have had Windows Exployer.exe crash and Kerish Doctor immediately restored it without me having to reboot my computer to restore it.

... Also, in the past year, I have had Kerish Doctor show a pop-up on my screen at the end of the month 7 times that reports that it's anti-malware protection feature has saved my operating system from malware of some type that month. --
So, if this report is true, then Kerish Doctor is preventing my operating system on my computer from being infected in spite of my primary anti-malware protection (Emsisoft, Malwarebytes Premium, & VoodooShield Pro) being very strong.

---> In my opinion as a user, Kerish Doctor is a "must have" software, if you want to keep your computer's operating system functioning at its peak performance. <---




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



*Thank you, angellomichel387, for putting this contest together for the members of this forum who love and need Kerish Doctor, ... and for those members who want to try it because of their curiosity coming from all the great reviews online about Kerish Doctor.
 
Ostatnia edycja:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Kerish Doctor 2023 is a care solution for computer, preventing crashes in real time while fixing errors in the registry, cleaning your system, and safeguarding you from malware. With Kerish Doctor, you'll be able to prevent Windows from crashing, improve efficiency by eliminating unnecessary files through regular cleaning and protect you from malware and continually monitors settings to identify and mitigate potential security vulnerabilities. Best of all, it features a Smart Update system that continuously updates the application’s databases to meet new challenges and needs every day. With such favorite features, I am eager to win this license.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Ja też, ja też!
Witam
Dziękuję bardzo za konkurs na taki dobry program. Kerish Doctor używam już od kilku lat z przerwami. Podoba mi się, że jest to stale rozwijany program i z każda kolejną aktualizacją są ulepszane i dodawane nowe funkcje. Program jest bezpieczny i oferuje rzeczy, których na próżno szukać u konkurencji. Tutaj dokładnie wiem co programu usuwa i jakby co mogę mu na to nie pozwolić, a nie "cudownym sposobem usunął 5 GB z czego 4 GB były potrzebne". Z obsługą poradzi sobie laik i po użyciu komputer naprawdę choć trochę odzyskuje witalność.
Dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
ostatnio u mnie system windows zaczyna sypać błędami, może Kerish na to zaradzi ,bo to dobry program. Jest okazja na zdobycie licencji
na dłuższy okres, więc zgłaszam chęć udziału w konkursie.
 

maria51

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2014
Posty
8
Reakcje/Polubienia
14
Miasto
Kraków
Witam i pozdrawiam. Program Kerish Doctor jest programem którego pragnę mieć na swoim komputerze ponieważ jest bardzo dobrym programem do optymalizacji komputera i czyszczenia z niepotrzebnych śmieci. Dlatego biorę udział w konkursie i mam nadzieję że mi się uda ten program wygrać.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
Uff! O mały włos bym zapomniał o tym Konkursie :cool:
A szkoda by się stała, gdyż bardzo cenię Kerisch Doctor'a - dotychczasowa licka właśnie się kończy, stąd dobrze byłoby przytulić kolejną na następny okres. A program to zacny - kombajn, który wyczyści (pozytywnie oczywiście) windę z niepotrzebnych śmieci, przyspieszy działanie kompa (szczególnie, że na leciwym lapku przychodzi mi pracować).
Aktualnie - oprócz czyszczenia, korzystam z modułu upgrade'owania oprogramowania. Podoba mi się też interface tego programu.
Może będzie mi dana :) nowa licencja...?
Dziękuję za szansę.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Programu Kerish Doctor używam od 2016 roku o programie dowiedziałem się z naszego forum ; program ten robi co ma robić czyli czyni windoze lżejszą i szybszą wywala te wszystkie śmieci tworzone przez system w czasie jego używania. Używam Kerish Doctor na różnych komputerach i system po '' czyszczeniu ' zawsze działał .
Dziękuję za kolejny super konkurs.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Dziekuję Angellomichel387 za możliwość wzięcia udziału w kolejnym Wspaniałym Konkursie. Kerish Doctora używam od lat, głównie dzięki naszemu Forum i nie wyobrażam sobie korzystania z komputera bez niego. Optymalizuje wszystko co trzeba, usuwa zbędne pliki i błędy sytemu. Dzięki temu programowi nie ma potrzeby cyklicznego formatowania systemu operacyjnego. Nie wiem, jak można korzystać z komputera nie mając kerisha. Niedługo kończy mi się licencja, stąd mój udział w Konkursie.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs :kwiczy
Kerish Doctor to znakomity program, absolutny mercedes wśród programów do optymalizacji i konserwacji systemu, a co równie ważne - bezpieczny w użytkowaniu.
Używam od kilku lat, podoba mi się jego funkcjonalność i z chęcią przyjmę licencję.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12827
Reakcje/Polubienia
43173
Witam dziękuje @angellomichel387 za zorganizowanie kolejnego konkursu na Kerish Doctor !!
No niestety, ale Malwarebytes zablokował mi Kerish Doktor i nie działa ,myślę że w krótkim czasie problem rozwiążą !!
Mimo wszystko biorę udział w konkursie. ;)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzieki za klucz pozdrawiam jerzy601.
 

maria51

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2014
Posty
8
Reakcje/Polubienia
14
Miasto
Kraków
Dziękuję Bardzo, ale radocha z wygranej w konkursie super programu. Miłego dnia życzę.:brawo
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Dziękuję organizatorom za konkurs i gratuluję wszystkim uczestnikom. Szkoda że tylko tyle osób wzielo udzial a inni wola używać Ashampoo Iobit i innych slabeuszy
 
Do góry