KonkursPZD Giveaway [NEW YEAR] Eazy Fix - Windows Time Machine (10 Perpetual Licenses)

pisondi

Świeżak
Dołączył
5 Luty 2018
Posty
19
Reakcje/Polubienia
24
Many thanks for this very good giveaway.
I am in a deeply need of this software in order to be certain that i can bring my laptop in the state i want when i want.
The idea of the devs was bright to design a software that can help saveguarding the config at a specific time and then anytime in the future a user can bring back the configuration saved.
What a relief for my plans,
Thank you organiser, a really good program.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuje za wspaniały konkurs .
Bardzo często zmieniam ustawienia systemowe , instaluję rozmaite programy w sporych ilościach . Do tej pory korzystałem z Shadow Defender , reboot i wszytko po staremu :) . Bardzo chętnie sprawdziłbym jak się sprawdza Easy Fix .
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
WItam. Chciałbym wygrać licencję na Easy Fix ponieważ już od dłuższego czasu poszukuję programu do zabezpieczenia moich danych, który był by łatwy w obsłudze. Easy Fix wygląda na taki, więc mam nadzieje na wygraną.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Chciałbym wygrać Easy Fix ponieważ program ten pozwoliłby mi uniknąć wielu błędów w moim nowym systemie Windows 10
(używam go od 3 tygodni) ; migawka .zmiany w systemie i w razie niepowodzenia przywrócenie systemu z przed zmian.
Dziękuję za konkurs.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
To ja też spróbuje.
Chcę wygrać licencję na Eazy Fix ponieważ taki program na pewno mi się przyda w momencie testowania programów. Dzięki niemu będę mógł szybko przywrócić system do wcześniej stworzonej migawki.
Thanks fo the Giveaway yashkhan
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
I will announce the result this week. You can participate until then.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Ostatnia edycja:
Do góry