Gogloe Chrome problem

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam pytanie dla używających tej przeglądarki,ponieważ mam z nią problem.Mianowicie raz uruchamia się szybko,gdy następnym razem kręci,kręci i nie otwiera się w ogóle.Proszę o podpowiedz co może być przyczyną.Natomiast Internet Explorer otwiera się normalnie.Mój system to xp.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Re: Gogle Chrome.

senior38 napisał:
Mam pytanie dla używających tej przeglądarki,ponieważ mam z nią problem.Mianowicie raz uruchamia się szybko,gdy następnym razem kręci,kręci i nie otwiera się w ogóle.Proszę o podpowiedz co może być przyczyną.Natomiast Internet Explorer otwiera się normalnie.Mój system to xp.

Ostatnio miałem kłopoty z tą przeglądarka , po jednej z ostatnich aktualizacji zaczęła się wieszać w trakcie otwierania kolejnych kart i powiem szczerze choć używałem jej kilka lat wywaliłem i zainstalowałem Firefoxa .
Problemu nie ma otwiera się i zamyka bez problemu i co ważne nie wiesza się. Ale jeżeli upierasz się przy chromie spróbuj ja odinstalować i zainstalować na nowo może coś to da :scratch
 
A

Anonymous

Uruchom przeglądarkę. Wciśnij Ctrl + Shift + Delete i wyczyść wszystko poza hasłami. Powinno pomóc.
 
Do góry