GoodSync

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
1731
Reakcje/Polubienia
1272
Miasto
Kraków


GoodSync to jeden z najpopularniejszych programów służących do tworzenia kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami(laptop, dysk twardy zewnętrzny, pamięci USB , smartphony pracującye pod kontrolą systemu Windows Mobile .Dzięki GoodSync możemy w bardzo prosty sposób uchronić się przed przypadkowym skasowaniem zawartośći naszej skrzynki mailowej, zdjęć, muzyki , różnego typu dokumentów i wielu innych bardzo ważnych dla nas plików. Jak działa ten Program ?
GoodSync analizuje zawartości wskazanych przez nas folderów, i jeśli zostaną wykryte jakieś zmiany następuje synchronizacja danych lokalnych z ich odpowiednikami znajdującymi się na innym komputerze. Dodatkowo program wspiera protokoły FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3.
Proces synchronizacji uruchamiany może być w dowolnym wybranym przez użytkownika momencie oraz zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem pracy. GoodSync bardzo dobrze radzi sobie z synchronizacją dużej ilości danych.
Program jest banalnie prosty w obsłudze :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
27042
Reakcje/Polubienia
8413
Miasto
Trololololo
helium napisał:
Jak wszyscy wiemy niektóre programy posiadają możliwość robienia kopi zapasowej swoich ustawień ale co z tymi które tej opcji nie oferują ?, ano wtedy z pomocą przychodzi GoodSync, możemy w bardzo łatwy sposób skonfigurować GoodSync żeby synchronizował nam folder jakiegoś programu gdzie zapisane są ustawienia aplikacji z folderem który wskażemy do robienia kopi ustawień. Potem w razie powtórnej instalacji takiego programu poprzez zmianę kierunku strzałek(kierunek synchronizacji) przywracamy dane konkretnej aplikacji do wskazanego wcześniej folderu. W ten sposób program oszczędza nam dużo czasu i chyba nieraz nerwów :eek:

Musze zainstalować skoro potrafi tworzyć kopie ustawień programów
Fajnie opisane :) licka powędrowała :)
 

mantisghost

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Jakoś wolę Super flexible file synchronizer. Polecam przetestować. Darmowy niestety nie jest ale goodsync też. Czemu jest równie dobry, a czasami lepszy niż good sync ? Bo jest banalnie prosty nie wiem czy da się prościej. Nie trzeba się przedzierać przez miliony okien, a potem męczyć z harmonogramem. Ustawia się go łatwo i bezboleśnie 2 minuty. Jak ktoś jest hardcorem zawsze może włączyć opcje zaawansowane ;)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


screeny:

 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
969
Reakcje/Polubienia
72
@ mantisghost
będę polemizował odnośnie prostoty .... i skuteczności ... i opcji ....
o prędkości działania nie pisząc ....
ale ja nie cierpię kreatorów, przetestowałem parę programów do synchro i goods jest dla mnie najlepszy

w goodsync masz 2 okna - lewa i prawa strona, wybór kierunku backupu lub synchronizacji i wio .... prościej się nie da ... i po polskiemu ...

ale co kto lubi ;)
 
Do góry