Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

GoodSync

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
1624
Polubienia
615
Autor tematu #1


GoodSync to jeden z najpopularniejszych programów służących do tworzenia kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami(laptop, dysk twardy zewnętrzny, pamięci USB , smartphony pracującye pod kontrolą systemu Windows Mobile .Dzięki GoodSync możemy w bardzo prosty sposób uchronić się przed przypadkowym skasowaniem zawartośći naszej skrzynki mailowej, zdjęć, muzyki , różnego typu dokumentów i wielu innych bardzo ważnych dla nas plików. Jak działa ten Program ?
GoodSync analizuje zawartości wskazanych przez nas folderów, i jeśli zostaną wykryte jakieś zmiany następuje synchronizacja danych lokalnych z ich odpowiednikami znajdującymi się na innym komputerze. Dodatkowo program wspiera protokoły FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3.
Proces synchronizacji uruchamiany może być w dowolnym wybranym przez użytkownika momencie oraz zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem pracy. GoodSync bardzo dobrze radzi sobie z synchronizacją dużej ilości danych.
Program jest banalnie prosty w obsłudze :)

Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć


Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
26138
Polubienia
5486
#2
helium napisał:
Jak wszyscy wiemy niektóre programy posiadają możliwość robienia kopi zapasowej swoich ustawień ale co z tymi które tej opcji nie oferują ?, ano wtedy z pomocą przychodzi GoodSync, możemy w bardzo łatwy sposób skonfigurować GoodSync żeby synchronizował nam folder jakiegoś programu gdzie zapisane są ustawienia aplikacji z folderem który wskażemy do robienia kopi ustawień. Potem w razie powtórnej instalacji takiego programu poprzez zmianę kierunku strzałek(kierunek synchronizacji) przywracamy dane konkretnej aplikacji do wskazanego wcześniej folderu. W ten sposób program oszczędza nam dużo czasu i chyba nieraz nerwów :eek:

Musze zainstalować skoro potrafi tworzyć kopie ustawień programów
Fajnie opisane :) licka powędrowała :)
 
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
62
Polubienia
0
#8
Jakoś wolę Super flexible file synchronizer. Polecam przetestować. Darmowy niestety nie jest ale goodsync też. Czemu jest równie dobry, a czasami lepszy niż good sync ? Bo jest banalnie prosty nie wiem czy da się prościej. Nie trzeba się przedzierać przez miliony okien, a potem męczyć z harmonogramem. Ustawia się go łatwo i bezboleśnie 2 minuty. Jak ktoś jest hardcorem zawsze może włączyć opcje zaawansowane ;)

Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć


screeny:

 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
969
Polubienia
72
#10
@ mantisghost
będę polemizował odnośnie prostoty .... i skuteczności ... i opcji ....
o prędkości działania nie pisząc ....
ale ja nie cierpię kreatorów, przetestowałem parę programów do synchro i goods jest dla mnie najlepszy

w goodsync masz 2 okna - lewa i prawa strona, wybór kierunku backupu lub synchronizacji i wio .... prościej się nie da ... i po polskiemu ...

ale co kto lubi ;)