Google Play - Błąd serwera

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam

Panowie może ktoś bedzie wiedział jak to naprawić. Zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych i teraz nie mogę wejść do sklepu google play,wyświetla cały czas błąd serwera. Czyściłem pamięć podręczną i dane aplikacji google play,usuwałem konto google play-też nie pomaga. Najśmieszniejsze jest to że w powiadomieniach wyskakuje mi że mam aplikacje do zaktualizowania. Proszę o pomoc .

Telefon to Sony Xperia z3
 
Ostatnia edycja:

Rodney

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2023
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam

Panowie może ktoś bedzie wiedział jak to naprawić. Zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych i teraz nie mogę wejść do sklepu google play,wyświetla cały czas błąd serwera. Czyściłem pamięć podręczną i dane aplikacji google play,usuwałem konto google play-też nie pomaga. Najśmieszniejsze jest to że w powiadomieniach wyskakuje mi że mam aplikacje do zaktualizowania. Proszę o pomoc .
1.Co to za telefon?
(model i firmware telefonu)
2.Sprawdz czy na koncie Google nie ma telefonu przypisanego do konta google.
3.Reset do fabrycznych jesli zrobiles to wszystko z telefonu powinno zostać usunięte wiec warto zrobic to jeszcze raz i podczas 1-szego uruchomienia skonfigurować telefon.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
1.Co to za telefon?
(model i firmware telefonu)
2.Sprawdz czy na koncie Google nie ma telefonu przypisanego do konta google.
3.Reset do fabrycznych jesli zrobiles to wszystko z telefonu powinno zostać usunięte wiec warto zrobic to jeszcze raz i podczas 1-szego uruchomienia skonfigurować telefon.
Telefon to Sony xperia z3.
Sprawdzę czy na koncie mam przypisany telefon sony ,rozumiem że jeśli będzie to mam skasować ?.
Reset robiłem już kilka razy.

Wyświetla mi tylko w dymku jako powiadomienie ze mam aplikacje do zaktualizowania ale jak klikne w dymek to przechodzi do sklepu google play i wyświetla bląd serwera. Dodam jeszcze że do tej pory nie miałem takich problemów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25102
Miasto
Trololololo
@Sorgi , jeśli posiadasz jakieś inne konto w google to sprawdź czy ten błąd występuje na innym koncie.
 

Rodney

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2023
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Telefon to Sony xperia z3.
Sprawdzę czy na koncie mam przypisany telefon sony ,rozumiem że jeśli będzie to mam skasować ?.
Reset robiłem już kilka razy.

Wyświetla mi tylko w dymku jako powiadomienie ze mam aplikacje do zaktualizowania ale jak klikne w dymek to przechodzi do sklepu google play i wyświetla bląd serwera. Dodam jeszcze że do tej pory nie miałem takich problemów.
1.pobierz i zainstaluj apk mirror sklep (cos jak sklep play - eng. "play store"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2. tam bedziesz mogl zaktualizowac sklep play i zainstalowac inne aplikacje, mam nadzieje ze pomoze Ci w podlaczeniu sie.

Daj znac czy telefon został odpiety z google od telefonu.
Czy problem udalo sie rozwiazać?
Dlaczego nie dodales konta google podczas pierwszej konfiguracji telefonu po przywroceniu go do fabrycznych.
Opisz krotko jak przywrociles go do fabrycznych lub jesli mozesz daj screena z jakiej opcji w tele skorzystales.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
1.pobierz i zainstaluj apk mirror sklep (cos jak sklep play - eng. "play store"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2. tam bedziesz mogl zaktualizowac sklep play i zainstalowac inne aplikacje, mam nadzieje ze pomoze Ci w podlaczeniu sie.

Daj znac czy telefon został odpiety z google od telefonu.
Czy problem udalo sie rozwiazać?
Dlaczego nie dodales konta google podczas pierwszej konfiguracji telefonu po przywroceniu go do fabrycznych.
Opisz krotko jak przywrociles go do fabrycznych lub jesli mozesz daj screena z jakiej opcji w tele skorzystales.
Tak robilem ,reset do ustawien fabrycznych i od razu konfigurowalem konto do google play (pokazalo sie menu z konfiguracja google play).Wylogowałem telefon z konta google i zalogowalem ponownie nadal to samo
 
Ostatnia edycja:

voyvod

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Może to trochę nie na temat ale jest jakiś globalny problem z netem, więc może tu jest problem z serwerami google'a.
 

voyvod

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Rozumiem, ale i tak wstrzymał bym się do jutra. O ile telefon nie jest bardzo potrzebny.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Dziękuję Panowie za pomoc :). Napisałem do Google i po 3 godzinach walki samo ruszyło ,na tą chwile działa ;).
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Być może po przywróceniu ustawień fabrycznych, problemem była zbyt stara wersja aplikacji Google Play, dopiero jak się zaktualizowała to wszystko ruszyło. Z tego co pamiętam to można ręcznie wymusić aktualizację sklepu poprzez kilkukrotnie kliknięcie numeru kompilacji aplikacji sklepu.
 
Do góry