Grupa hakerów zatrzymana. Polską policję wsparli agenci FBI

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
47724
Reakcje/Polubienia
34026
Miasto
Trololololo
Grupa hakerów została zatrzymana przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, działających razem z agentami FBI i HSI. Zatrzymani mieli włamywać się do systemów teleinformatycznych, a następnie m.in. przejmować numery telefonów i adresy mailowe w celu prania pieniędzy - ponad kilkudziesięciu milionów złotych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry