Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9237
Reakcje/Polubienia
26324
Helio Workstation to darmowy sekwencer muzyczny, czyli program komputerowy sterujący urządzeniem MIDI, np. syntezatorem, który zapamiętuje sekwencję dźwięków i umożliwia wielokrotne jej odtwarzanie. Zapewnia lekki interfejs użytkownika, który pomoże Ci skupić się na własnych pomysłach. Może służyć jako narzędzie do nauki, którego potrzebujesz, aby rozwijać się, jako kompozytor.

Większość interfejsów DAW często wydaje się nadmiernie skomplikowana i nadmiernie rozbudowane. Wiele z nich jest komercyjnych, objętych zastrzeżonymi licencjami i prawie żaden z nich nie obsługuje wszystkich głównych systemów operacyjnych w tym samym czasie. Natomiast Helio oferuje wysokiej jakości rdzeń, liniowy sekwencer z przejrzystym interfejsem, zintegrowaną kontrolę wersji zapewniającą inteligentną synchronizację między urządzeniami, historię cofania, tłumaczenia na wiele języków i wiele więcej… Jest skierowany głównie do kompozytorów hobbystów, twórców gier i artystów niezależnych.

Aplikacja Helio Workstation obsługuje:

VST i AudioUnit, działa na CoreAudio, ASIO, DirectSound, ALSA, JACK i OpenSLES. Eksportuje do formatu MIDI, WAV i FLAC.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Instalator 32/64 bit:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable 32 bit:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable 64 bit:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program Helio przechowuje wszystkie pliki w dwóch katalogach: jeden dla plików projektu i jeden dla plików konfiguracyjnych. Pamiętaj, że wersje oparte na instalatorze nie usuwają żadnego z nich podczas odinstalowywania aplikacji. Jeśli chcesz całkowicie usunąć Helio z systemu, musisz usunąć je ręcznie.
 
Do góry