Horlon i jego przemyślenia

HORLON

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Jestem prawdziwym fanem Ashampoo!! niestety, widzę ,ze ten konkurs to zwykle oszustwo.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Jestem prawdziwym fanem Ashampoo!! niestety, widzę ,ze ten konkurs to zwykle oszustwo.
@HORLON , czy Ty jesteś jakiś "chiński pacjent" :scratch , to jest konkurs a Ty nawet nie raczyłeś przeczytać zasad konkursu.
Twoje posty będą kasowane ponieważ konkurs jest dla użytkowników którzy założyli konto przed ogłoszeniem konkursu.

Jak będziesz wypisywał bzdury z lewego Ukraińskiego IP to wylecisz z forum TY OSZUŚCIE.
 

HORLON

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
@HORLON , czy Ty jesteś jakiś "chiński pacjent" :scratch , to jest konkurs a Ty nawet nie raczyłeś przeczytać zasad konkursu.
Twoje posty będą kasowane ponieważ konkurs jest dla użytkowników którzy założyli konto przed ogłoszeniem konkursu.

Jak będziesz wypisywał bzdury z lewego Ukraińskiego IP to wylecisz z forum TY OSZUŚCIE.
A ten baner dla odwiedzających te witryne gośći **Zgarnij licencję do Ashampoo Burning Studio 20 (Kliknij)** i taki sam dla EASEUS to co?? Jak będziesz oszukiwać takom reklamom gośći, to w ogóle wylecisz z wyszukiwarek, i polski VPN cię nie uratuje CLOAKIZE!! Możesz ponownie bezprawnie mnie zablokować, nawet po USERAGENT o ktorym jak widać nie masz zielonego pojencia, tym szybciej twój kłamliwy Nginx serwer padnie. Niestety w ogóle nie mam polskiej klawiatury i właśnie z tego powodu tak długo pisze... Usunąłeś wszystkie moje posty, mimo że były zgodne z tematem. Takze tylko twój e-mail nie dotarł do mnie a innych administratorzy dotarly znowu klamstwo!!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
A ten baner dla odwiedzających te witryne gośći **Zgarnij licencję do Ashampoo Burning Studio 20 (Kliknij)** i taki sam dla EASEUS to co?? Jak będziesz oszukiwać takom reklamom gośći, to w ogóle wylecisz z wyszukiwarek, i polski VPN cię nie uratuje CLOAKIZE!! Możesz ponownie bezprawnie mnie zablokować, nawet po USERAGENT o ktorym jak widać nie masz zielonego pojencia, tym szybciej twój kłamliwy Nginx serwer padnie. Niestety w ogóle nie mam polskiej klawiatury i właśnie z tego powodu tak długo pisze... Usunąłeś wszystkie moje posty, mimo że były zgodne z tematem. Takze tylko twój e-mail nie dotarł do mnie a innych administratorzy dotarly znowu klamstwo!!
Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.
1.Żadnych VPNów podczas rejestracji, jeśli będzie VPN to ban
2.Żadnych VPNów we wpisach konkursowych, jeśli będzie to VPN to ban,
3.Żadnych e-maili tymczasowych, jeśli będzie to ban.

Ty zaliczyłeś wszystkie 3 więc to Twoje bezprawnie to taki żarcik jak rozumiem :scratch

Takze tylko twój e-mail nie dotarł do mnie a innych administratorzy dotarly znowu klamstwo!!
Jaki mój e-mail do Ciebie nie dotarł :??.Ja nic do Ciebie nie wysyłałem bo i po co.

Bądź miły, święta idą, wyluzuj rajtuzy i sobie odpocznij.
 
Ostatnia edycja:

HORLON

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
zazwyczaj odnosze sie z szacunkiem do administratorzy
cytat: Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.

1.a jeśli akurat, nie jestem obecnie na Polskim terenie, to wedlug ciebie nie mam już prawa do rejestracii na tym forum??
2.przecież moj IP podczas wpisu konkursowym się nie zmienił
3.skąd wziąłeś ze moja skrzynka pocztowa bende tymczasowa. To prawdą ze w ogóle nie mam ulubionego przez niektórych GMAIL, ale to tylko dla tego ze wymaga, za zbyt iformaciij osobistyh. Których oczywiście nie podam zagranicznemu serwisu prywatnemu

również zignorowałeś moje pytanie o tym właśnie oszustkim banerze z linkiem **Zgarnij licencję EaseUS Data Recovery Wizard Pro (Kliknij)** kliknolem i... NIC NIE DOSTAŁEM... Ponadto po wymuszonej rejestracji wciąż nic otrzymałem oprócz usunięcia z twojego forum!!

jeśli ci az tak nie odpowiada moj opowiadek na tej stronie, ze ciągle go usuwasz https://programyzadarmo.net.pl/thre...d-professional-christmas-2018-giveaway.37117/, to napish go w cholerę ode mnie tak żeby ci odpowiadal ponieważ ja rzadko bywa na forach i nie wiem nawet znaczenia wszystkich nie podpisanyh klawiszy menu profilowego i nie dogodze ci
Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.
1.Żadnych VPNów podczas rejestracji, jeśli będzie VPN to ban
2.Żadnych VPNów we wpisach konkursowych, jeśli będzie to VPN to ban,
3.Żadnych e-maili tymczasowych, jeśli będzie to ban.

Ty zaliczyłeś wszystkie 3 więc to Twoje bezprawnie to taki żarcik jak rozumiem :scratch

Jaki mój e-mail do Ciebie nie dotarł :??.Ja nic do Ciebie nie wysyłałem bo i po co.

Bądź miły, święta idą, wyluzuj rajtuzy i sobie odpocznij.
Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.
1.Żadnych VPNów podczas rejestracji, jeśli będzie VPN to ban
2.Żadnych VPNów we wpisach konkursowych, jeśli będzie to VPN to ban,
3.Żadnych e-maili tymczasowych, jeśli będzie to ban.

Ty zaliczyłeś wszystkie 3 więc to Twoje bezprawnie to taki żarcik jak rozumiem :scratch

Jaki mój e-mail do Ciebie nie dotarł :??.Ja nic do Ciebie nie wysyłałem bo i po co.

Bądź miły, święta idą, wyluzuj rajtuzy i sobie odpocznij.
zazwyczaj odnoszę się z szacunkiem do administratorzy
cytat: Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.

1.a jeśli akurat, nie jestem obecnie na Polskim terenie, to wedlug ciebie nie mam już prawa do rejestracii na tym forum??
2.przecież moj IP podczas wpisu konkursowym się nie zmienił
3.skąd wziąłeś ze moja skrzynka pocztowa bende tymczasowa. To prawdą ze w ogóle nie mam ulubionego przez niektórych GMAIL, ale to tylko dla tego ze wymaga, za zbyt iformaciij osobistyh. Których oczywiście nie podam zagranicznemu serwisu prywatnemu

również zignorowałeś moje pytanie o tym właśnie oszustkim banerze z linkiem **Zgarnij licencję EaseUS Data Recovery Wizard Pro (Kliknij)** kliknolem i... NIC NIE DOSTAŁEM... Ponadto po wymuszonej rejestracji wciąż nic otrzymałem oprócz usunięcia z twojego forum!!

jeśli ci az tak nie odpowiada moj opowiadek na tej stronie, ze ciągle go usuwasz https://programyzadarmo.net.pl/thre...d-professional-christmas-2018-giveaway.37117/, to napish go w cholerę ode mnie tak żeby ci odpowiadal ponieważ ja rzadko bywa na forach i nie wiem nawet znaczenia wszystkich nie podpisanyh klawiszy menu profilowego i nie dogodze ci
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
zazwyczaj odnosze sie z szacunkiem do administratorzy
cytat: Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.

1.a jeśli akurat, nie jestem obecnie na Polskim terenie, to wedlug ciebie nie mam już prawa do rejestracii na tym forum??
2.przecież moj IP podczas wpisu konkursowym się nie zmienił
3.skąd wziąłeś ze moja skrzynka pocztowa bende tymczasowa. To prawdą ze w ogóle nie mam ulubionego przez niektórych GMAIL, ale to tylko dla tego ze wymaga, za zbyt iformaciij osobistyh. Których oczywiście nie podam zagranicznemu serwisu prywatnemu

również zignorowałeś moje pytanie o tym właśnie oszustkim banerze z linkiem **Zgarnij licencję EaseUS Data Recovery Wizard Pro (Kliknij)** kliknolem i... NIC NIE DOSTAŁEM... Ponadto po wymuszonej rejestracji wciąż nic otrzymałem oprócz usunięcia z twojego forum!!

jeśli ci az tak nie odpowiada moj opowiadek na tej stronie, ze ciągle go usuwasz https://programyzadarmo.net.pl/thre...d-professional-christmas-2018-giveaway.37117/, to napish go w cholerę ode mnie tak żeby ci odpowiadal ponieważ ja rzadko bywa na forach i nie wiem nawet znaczenia wszystkich nie podpisanyh klawiszy menu profilowego i nie dogodze ci


zazwyczaj odnoszę się z szacunkiem do administratorzy
cytat: Bezprawnie zablokowany :?? przeczytaj sobie regulamin forum.

1.a jeśli akurat, nie jestem obecnie na Polskim terenie, to wedlug ciebie nie mam już prawa do rejestracii na tym forum??
2.przecież moj IP podczas wpisu konkursowym się nie zmienił
3.skąd wziąłeś ze moja skrzynka pocztowa bende tymczasowa. To prawdą ze w ogóle nie mam ulubionego przez niektórych GMAIL, ale to tylko dla tego ze wymaga, za zbyt iformaciij osobistyh. Których oczywiście nie podam zagranicznemu serwisu prywatnemu

również zignorowałeś moje pytanie o tym właśnie oszustkim banerze z linkiem **Zgarnij licencję EaseUS Data Recovery Wizard Pro (Kliknij)** kliknolem i... NIC NIE DOSTAŁEM... Ponadto po wymuszonej rejestracji wciąż nic otrzymałem oprócz usunięcia z twojego forum!!

jeśli ci az tak nie odpowiada moj opowiadek na tej stronie, ze ciągle go usuwasz https://programyzadarmo.net.pl/thre...d-professional-christmas-2018-giveaway.37117/, to napish go w cholerę ode mnie tak żeby ci odpowiadal ponieważ ja rzadko bywa na forach i nie wiem nawet znaczenia wszystkich nie podpisanyh klawiszy menu profilowego i nie dogodze ci
1Przeczytaj chłopie jeszcze raz co napisałem, spokojnie i na wdechu, potem jeszcze raz przeczytaj co napisałem a wtedy zrozumiesz.
2.Skąd wiedziałem że twoja skrzynka to mail tymczasowy :?? - zadzwoniłem do tego znanego Macieja wróżbity i tak mi powiedział :)
3.Zignorowałem pytanie odnośnie bannera ponieważ jak byk jest tam napisane że to konkurs, podana ilość licencji do wygrania.
4.Pisz po Polsku.
5.Nikt Tobie nie zabrania startowania w konkursach, ale musisz szanować reguły tego forum.Jeśli reguły/zasady forum Tobie nie odpowiadają to już Twój problem.

Posty wydzieliłem do tego tematu.
 
Ostatnia edycja:

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18253
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
Horton, czytam Twoje "przemyślenia" i myślę, że powinieneś przemyśleć tak na początek przeczytanie regulaminu forum i zasad konkursu, w którym chciałeś wziąć udział.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Ale czytać ze zrozumieniem widocznie przerasta jego zdolności umysłowe...ot taki sobie troll :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Podoba mi się stwierdzenie "po wymuszonej rejestracji" :kwiczy2
 
Do góry