instalacja programu na D:/

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
usiłuję zainstalować program domyślnie- automatycznie- instalowany na C:/ na drugiej partycji, dodałem w tym celu w skrocie instalatora w polu Rozpocznij W (gdyż w polu Element docelowy wpisanie tego polecenia powoduje otrzymanie błędu o nieprawidłowej składni) odpowiednią linijkę ale program dalej automatycznie instaluje sie na systemowym dysku, jak to zmienić?
K:\Nowy folder\Emsisoft Internet Security 10.0.0.5409 Final.exe/dir="D:\Program Files\"Emsisoft Internet Security 10.0.0.5409 Final.exe"
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
323
Reakcje/Polubienia
81
Miasto
starogard gdanski
Cześć.Ja robię to tak.Mam identyczny folder na D:/Program Files i w czasie instalacji gdy program pokazuje gdzie zainstaluje się domyślnie zmieniam ręcznie C na D.Zawsze działało mi bez problemu
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2248
Reakcje/Polubienia
805
Miasto
Hajnówka
Instalator tego programu ma wyłączoną stronę wyboru ścieżki docelowej. Ponieważ jest to instalator Inno Setup można go przebudować i włączyć tę stronę wyboru. potem zainstalować program w dowolnej lokalizacji.
Modyfikacja jak na tym filmie.
 
Do góry