helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25067
Miasto
Trololololo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jakieś zmiany w licencjach :guma Wprowadzili roczne licencje a przy lifetime pisze coś takiego:
FREE upgrade to all new versions of IDM during 3 years. It will be possible to subscribe to updates at a discounted price in 3 years
to nie wiem czy to lifetime czy na 3 lata :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10012
Reakcje/Polubienia
10648
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Elvis_JXL napisał:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jakieś zmiany w licencjach :guma Wprowadzili roczne licencje a przy lifetime pisze coś takiego:
FREE upgrade to all new versions of IDM during 3 years. It will be possible to subscribe to updates at a discounted price in 3 years
to nie wiem czy to lifetime czy na 3 lata :scratch

Lifetime ale bez aktualizacji po upływie trzech lat. Taka chimera jakaś
0wacko2.gif


EDIT:

Chociaż poczekałbym do jutra i sprawdził czy to dalej aktualne bo ta dzisiejsza data może mieć wpływ na to wszystko :zaciesz
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Zakładając że to nie Prima aprilis to ewidentnie zmienił się sposób licencjonowania. Obecnie mam roczną licencję która akurat jutro mi się kończy i już wyskakuje mi przypomnienie że jutro będzie aktywna opcja rejestracji która teraz jest jeszcze nieaktywna. Wynika z tego że obecny sposób licencjonowania pozwala na używanie oraz update programu przez okres jednego roku. Po tym okresie nawet nie będzie możliwe używanie programu na wersji aktualnie używanej. Jeżeli jest tak jak myślę to strasznie restrykcyjny model bo inne licencje (innych aplikacji) pozwalały na używanie programu po roku ale na wersji na której byłeś w momencie ukończenia roku. Tak czy inaczej obecne zmiany są bardzo korzystne. Niestety firma przegrała walkę z piractwem i musiała wprowadzić takowe zmiany bo jak to mówią:
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Już wczoraj widziałem te zmiany więc to nie Prima aprilis :sarkazm

@helium
Jak masz licencję wygraną w konkursie to działa tylko rok. Z kupionymi było inaczej.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Elvis_JXL napisał:
@helium
Jak masz licencję wygraną w konkursie to działa tylko rok. Z kupionymi było inaczej.
A tego to nie wiedziałem, faktycznie mam lickę konkursową. Tak czy inaczej nowe warianty licencjonowania to dobre posunięcie. :piwko
 
Do góry