helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Takie małe wyjaśnienie odnośnie licencji IDM. Lifetime license wcale nie jest dożywotnia (dożywotnie aktualizacje). Znaczy to tyle że po upływie trzech lat możemy dalej z niej korzystać ale już bez aktualizacji, jeśli chcemy dalsze aktualizacje musimy znowu zapłacić.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Takie małe wyjaśnienie odnośnie licencji IDM. Lifetime license wcale nie jest dożywotnia (dożywotnie aktualizacje). Znaczy to tyle że po upływie trzech lat możemy dalej z niej korzystać ale już bez aktualizacji, jeśli chcemy dalsze aktualizacje musimy znowu zapłacić.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zależy, te stare są faktycznie dożywotnie. Z tego co pamiętam to chyba Vebo sprzedaje też dożywotnie licencje, było o tym pisane swego czasu na forum.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Zależy, te stare są faktycznie dożywotnie. Z tego co pamiętam to chyba Vebo sprzedaje też dożywotnie licencje, było o tym pisane swego czasu na forum.
Tak, pamiętam że było pisane. Sam nawet pisałem do Vebo i zapewniali że mają licencje dożywotnie tz. z aktualizacją dożywotnią. Tylko dziwne jest to, że z tego co pamiętam to IDM nigdy takich licencji nie oferował w sprzedaży, i prawdę mówiąc to jestem trochę już zdezorientowany.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Tak, pamiętam że było pisane. Sam nawet pisałem do Vebo i zapewniali że mają licencje dożywotnie tz. z aktualizacją dożywotnią. Tylko dziwne jest to, że z tego co pamiętam to IDM nigdy takich licencji nie oferował w sprzedaży, i prawdę mówiąc to jestem trochę już zdezorientowany.
IDM kiedyś takie licencje prawdziwie dożywotnie sprzedawał, zmienili to jak inni zaczęli kombinować, jakieś 3 czy 4 lata temu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10029
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
This 3 year rule was introduced 3 years ago, it's not enforced. We have people who purchased IDM in 2002 and they still use it and update it freely.
Note that resellers do not update information. All licenses are the same. You should read your IDM license file: "C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\license.txt" that you have in IDM program files. I'm sure that it says 3 years of updates. Note that you have accepted this license during IDM installation.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ja zakupiłem w kwietniu 2016 roku i jak dotąd za każdym razem po instalowaniu przyjmuje mi klucz i działa bez zarzutu.Aktualizacje przyjmuje również na bieżąco.
 
Ostatnia edycja:

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Tak, pamiętam że było pisane. Sam nawet pisałem do Vebo i zapewniali że mają licencje dożywotnie tz. z aktualizacją dożywotnią. Tylko dziwne jest to, że z tego co pamiętam to IDM nigdy takich licencji nie oferował w sprzedaży, i prawdę mówiąc to jestem trochę już zdezorientowany.

zakupiony w promo na stronie IDM w 2011 i działa/ przynajmniej działał w 2019 r/ bo obecnie lapek umiera powolutu
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3211
Reakcje/Polubienia
13010
Miasto
On a Bike!
Internet Download Manager 6.37 bulid 9 Final
(Apr/15/2020)


What's new in version 6.37 Builds 1-9?

- Added full TLS 1.3 support
- Added support for Dark Mode of Windows 10 to IDM main window and
most frequently used IDM dialogs
- Added new "Neon" toolbar that was design for IDM Dark Mode, but
it looks great in Light Mode as well
- Resolved download problems for several types of video streams
- Improved download engine
- Improved program stability
- Fixed bugs

Size: 9.75 MB

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38034
Reakcje/Polubienia
34019
Internet Download Manager (IDM) 6.37 Build 10
What's new in Internet Download Manager (IDM) 6.37 Build 10
April 17, 2020
  • Fixed a bug with displaying vertical grid lines in IDM main window in Dark Mode when swapping columns
  • Added a feature to turn off Dark Mode support ("View -> Dark Mode support" menu item)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3211
Reakcje/Polubienia
13010
Miasto
On a Bike!
Internet Download Manager 6.37 Build 11
Changes in Internet Download Manager 6.37 Build 11 (April 26, 2020):
  • Resolved browser integration compatibility problems with some configurations of Windows 7 computers, e.g. the disappearance of video download panel, or “0x80004002” error when taking over a download


Size: 9.76 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry