Izera - w 100% elektryczny pojazd rodzimej produkcji napędzany będzie.... węglem :)

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10626
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Dawno cisza w temacie, wiec.. troche z innej beczki:
Ale wiecie jak zrobic walek na drewnie w Polszczy?
Oczywiscie potrzebna corka lesniczego (Maruchy) ale to t tle, to w tle....
Dobra, teraz przepis:
1. Wybieramy se sobie obszar z fajnymi drzewkami do wyciecia. Dobrze zeby byl w poblizu niezlych drog czy linii kolejowych. Tereny przyelektrowniane sa jak najbardziej wskazane (dedykowane linie kolejowe i inne takie). Fajnie tez zeby ten lasek do wyciecia byl taki nie za maly. Optimum to jakies 250-300hektarow.
2. Oglaszamy inwestycje. Taka, ktora spotyka sie ze spolecznym poparciem, jak np. szycie maseczek, budowa respiratorow czy innego gowna. Na przyklad.. hmm... smaochodu elektrycznego.
3. Walimy kase w spolke-widmo, ktora z kolei nawiazuje wspolprace z jakimis projektantami z Wloch oraz ostawca kluczowych komponentow z Chin (przy czym JA bym osobicie odradzal wybor firmy bedacej na liscie sankcji, ale kimze ja jestem wobec geniuszy z PiSu, znanych z wprowadzenia nowatorskich metod, jak kremacja, w innych krajach jak Albania).
4. Wycinamy drzewa i sprzedajemy drewno do Chin lub Indii. Niewazne gdzie, wazne zeby szybko.
5. NIE tworzymy niepotrzebnych kosztow (pamietajmy ze to WALEK, wiec wszelkie niepotrzebne koszty pomniejsza NASZ zysk). Banbucek bron cos kupowac, wynajmowac i inne takie, na przyklad (o ile sie tylko da) - nie kupujemy ani nie wynajmujemy terenu wycinki. Na wafel on nam jak drwno juz w Chinach a kasa w Albanii?

PROFIT.

Czesc bardziej fabularna tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry