Jakę kartę pamięci wybrać?

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Kupiłem kamerkę Xaomi 70 mai pro,ale bez karty pamięci.Jakiej firmy polecacie,aby funkcjonowała dobrze i długo.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Kupiłem kamerkę Xaomi 70 mai pro,ale bez karty pamięci.Jakiej firmy polecacie,aby funkcjonowała dobrze i długo.

Nie masz tak naprawdę dużego wyboru bo zwykle karty używane w telefonach czy aparatach nie są przystosowane do ciągłego rejestrowania i jak Ci taka karta padnie to nawet gwarancja nie zadziała. Najlepiej kupić kartę typową do monitoringu czy wideorejestratorów jak np. Samsung Pro Endurance.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

DziadDalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3332
Reakcje/Polubienia
1951
Miasto
Z DziadLandu ;p
@al Jak często padają? Jak masz pecha to padnie i po tygodniu. To że kupi specjalnie pod to też nie daje gwarancji, poza tym tylko że nie będzie miał problemu z uznaniem gwarancji. A żeby się tym bardzo przejmować to trzeba by jak monitoring 24h/7 nagrywać. Zresztą jego wybór.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
@Sir PainKiller : roznie. Sandisk w dashcam mi padl po tygodniu jazdy po 3-4 godziny dziennie. Samsung EVO wytrzymal 3 miesiace, a potem padl. Kingston mnie wytrzymal poltora miecha (ale to moze trzeba inaczej. W tym przypadku wybor karty byl podyktowany tym ze to zima byla a TYLKO Kingston deklaruje ze bedzie pracowal do -40C).
Zgadzam sie ze Endurance ma najwieksze szanse przezyc dluzej w standardowych europejskich warunkach.

A roznica w cenie to raptem pare zyla...
 
Do góry