Jak mi będzie działać League of Legends ?

A

Anonymous

Witam mam takie pytanie jak będzie działała gra "League of Legends" na moim komputerze ?

Pamięć ram:2,0 GiB
Procesor:1.69GHz(AMD Athlon(tm) XP 2000+ )
Grafika:GeForce 6600
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
A

Anonymous

remool napisał:
Pewnie będzie działać od początku do końca :szydera ....Wacław ..czasem mnie rozwalasz tymi pytaniami

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Spytałem bo w internecie ludzie pisali że czasami na niskich ustawieniach im działa a inni ,że nie..... W wiesz co mnie najbardziej rozawala na forum ?? Zupełnie nie potrzebna uwaga+Pochwała..... Powód:" Pewnie będzie działać od początku do końca " dobre :D
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Skoro pisali różne opinie to co trzeba było zrobić ?? ......zainstalować i samemu się przekonać !! ....nikt nie jest duchem św i nie siedzi w Twoim kompie a na wydajność w grze ma wpływ b wiele czynników ...nie tylko konfiguracja sprzętowa. Na dwóch sprzętowo identycznych maszynach lecz inaczej zoptymalizowanych ta sama gra będzie działać zgoła odmiennie. Sterowniki, zapchany autostart, działające zabezpieczenia to wszystko może mieć wpływ na wydajność gry...więc sam widzisz że nikt Ci z fusów nie wywróży jak to będzie u Ciebie
W wiesz co mnie najbardziej rozawala na forum ?? Zupełnie nie potrzebna uwaga+Pochwała..... Powód:" Pewnie będzie działać od początku do końca " dobre :D
....a nie rozwala Cie czasem lenistwo osób którym nie chce się nawet zainstalować gry aby zobaczyć jak działa ?...wiesz co ...prześlę Ci końcowe sejwy żebyś nie musiał męczyć się w rozgrywce
 
A

Anonymous

Mam limitowany transfer danych więc pobranie gry która waży 3gb jest nieopłacalna pobiorę grę sprawdzę czy działa będzie działać super...Cały miesiak bez neta ale może być tak że nie będzie działać i też miesiak bez neta...A nawet gdy będzie działać i tak jest potrzebne stałe łącze internetowe.I jeżeli nie masz mi nic przydatnego w tym temacie do powiedzenie nie wypowiadaj się będę ci bardzo wdzięczny :dziękuję :) .
 
A

Anonymous

Sytuacja jest taka, że nawet jeżeli twój komputer Wacławie spełniałby wymagania gry to nikt Ci tak na 100% nie powie, że będzie Ci działać czy nie będzie, dowodem na to jest chociażby napisane przez Ciebie

Wacław napisał:
...w internecie ludzie pisali że czasami na niskich ustawieniach im działa a inni ,że nie

Jedynym rozwiązaniem jest tak jak napisał Ci remool zainstalować grę i sprawdzić.

Wacław napisał:
wiesz co mnie najbardziej rozawala na forum ?? Zupełnie nie potrzebna uwaga+Pochwała..... Powód:" Pewnie będzie działać od początku do końca " dobre :D

Wacław ludzie dają sobie pochwały za różne rzeczy, np za to, że podoba nam się czyjaś wypowiedź, nie możesz oczekiwać od wszystkich, że będą dawać pochwały tylko przy postach, które Tobie czy komukolwiek innemu się podobają. Każdy daje pochwałę za to co uważa, tak robisz także Ty, więc... nie denerwuj się tak Wacławie bo nie ma ku temu powodu, forum powinno być "zabawą", nie wszystko trzeba brać tak od razu do sobie, jednakże niektóre uwagi nam udzielane (nam, w sensie wszystkim) udzielane są cenne chociaż niekiedy na początku nam się nie podobają, jednak po pewnym czasie możemy zrozumieć, że były one nam udzielane, aby nam pomóc

Pozdrawiam
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Niestety z Twojego pierwszego postu
Wacław napisał
Witam mam takie pytanie jak będzie działała gra "League of Legends" na moim komputerze ?
Pamięć ram:2,0 GiB
Procesor:1.69GHz(AMD Athlon(tm) XP 2000+ )
Grafika:GeForce 6600
nie udało mi się wywróżyć z fusów że masz limitowany net ( raczyłeś wspomnieć o tym później...tak mimochodem...od niechcenia ) ...na przyszłość naucz się precyzyjnie wypowiadać o co Ci chodzi a na pewno inni użytkownicy forum a także ja będziemy Ci wdzięczni
Wacław napisał
...I jeżeli nie masz mi nic przydatnego w tym temacie do powiedzenie nie wypowiadaj się będę ci bardzo wdzięczny :dziękuję :) .
.
napisałem Ci przydatna rzecz
nikt nie jest duchem św i nie siedzi w Twoim kompie a na wydajność w grze ma wpływ b wiele czynników ...nie tylko konfiguracja sprzętowa. Na dwóch sprzętowo identycznych maszynach lecz inaczej zoptymalizowanych ta sama gra będzie działać zgoła odmiennie. Sterowniki, zapchany autostart, działające zabezpieczenia to wszystko może mieć wpływ na wydajność gry...więc sam widzisz że nikt Ci z fusów nie wywróży jak to będzie u Ciebie
ale Ty nawet tego nie potrafisz ogarnąć ...o zrozumieniu nie wspomnę
Napisze jeszcze jedna przydatna rzecz....( postaraj się zrozumieć ) jeśli szkoda Ci transferu to idź z kompkiem do kogoś kto nie ma limitów i zainstaluj grę ...i jak ręką odjął wszystkie Twoje pytania znajda odpowiedź :facepalm
 
Do góry