Jak naprawić WMI w Windows 10

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Dziękuję Oxy. Po którymś odpaleniu tego małego przycisku pojawił się kod błędu 0xc00002e3. To już jakby dało mi nadzieję. Coś jakby ruszyło i pojawiła się możliwość resetowania ustawień do stanu początkowego. Niestety już 3 raz mieli i mieli i na końcu pojawia się komunikat cofanie zmian i za chwilę :) nie udało się i kod błędu. Popołudniem spróbuje jeszcze raz wypalić płytke z ISO Windowsa. Dzięki Spokojności i Wesołości na Święta
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Nie wiem jak z 10 ale jak posiadaczom Win8/8.1 kiedyś przytrafi się problem , po którym Windows 8 nie wstanie ,a wiadomo ze w tym przypadku dostanie się przez F8 do trybu awaryjnego nie jest możliwe , może spróbować tego :

kliknąć z prawami administratora (ważne) w CMD (wiersz polecenia) skopiować i wkleić ---->

bcdedit /set {default} bootmenupolicy legacy

po pojawieniu się > The operation completed successfully< możemy przy uruchomieniu Win8 klikając F8 dostać się do safe mode .
Zalecam przy tej operacji np wyłączanie appguard itp :)
Siedzę już bardzo długo na Win8 i wiele razy mi to pomogło :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Dziękuję Oxy. Po którymś odpaleniu tego małego przycisku pojawił się kod błędu 0xc00002e3. To już jakby dało mi nadzieję. Coś jakby ruszyło i pojawiła się możliwość resetowania ustawień do stanu początkowego. Niestety już 3 raz mieli i mieli i na końcu pojawia się komunikat cofanie zmian i za chwilę :) nie udało się i kod błędu. Popołudniem spróbuje jeszcze raz wypalić płytke z ISO Windowsa. Dzięki Spokojności i Wesołości na Święta
a czy zmieniałeś rozmiar partycji od momentu zakupu lapka :??

tutaj masz rozwiązanie tego błędu


Ściągnij z sieci ISO WIndows'a, nagraj na płytkę czy USB, pamiętaj że trzeba zrobić nośnik bootowalny.Potem odpal lapka za pomocą tego przycisku, wybierz tam boot menu, wskaż że ma zabootować z tego USB z Windowsem i powinno się naprawić.
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Dzięki. Partycji nie zmieniałem. To był lapek na moje dokumenty i chociaż większość mam na innych nośnikach tak akurat przedwczoraj uzgodniłem umowę i zostawiłem na nim. Stąd to ciśnienie :) Mam nadzieję, że uporam się z tym jeszcze do Wigilii. Jeszcze raz dzięki ale ten ostatni wariant powinien zatrybić bo jak nie to ................. Najlepszego!!!!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
no :] ISO w serwerów Microsoftu, tylko ja bym polecał:
1. Ściągnąć tym:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2. bootowalnego pendrive/dvd zrobić za pomocą Rufusa

P.S. Jeżeli laptop nie jest najnowszy, to zawsze możesz ściągnąć sobie Hirens Boot, zrobić pendrive, odpalić miniXP z ppendrive i skopiować dokument(y), a potem na spokojnie działać...
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
no :] ISO w serwerów Microsoftu, tylko ja bym polecał:
1. Ściągnąć tym:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Można również pobrać ze strony polecanej na forum WinClub:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


P.S. Jeżeli laptop nie jest najnowszy, to zawsze możesz ściągnąć sobie Hirens Boot, zrobić pendrive, odpalić miniXP z ppendrive i skopiować dokument(y), a potem na spokojnie działać...

Ale po co? Pisał, że uruchamiał z powodzeniem Linuxa. Więc może to zrobić za jego pomocą.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Grand słyszałem o takiej możliwości. Jakbyś w wolnej chwili podpowiedział. Niestety ISO wrrrrr na flash disc też nie pomogło. Zobaczę jeszcze kolegi wyżej z heidoc. Miłego i Wesołych Świąt!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Można również pobrać ze strony polecanej na forum WinClub.

NIE. Są 2 powody dla których nie.
Powód 1: heidoc to soft który po prostu pomija koniecznośc wpisania seriala aby ściągnąć. Potem ściąga zawsze ostatnią kompliację z serwerów MS.
Powód 2: Nie wiem i nie zamierzam dociekać czy to zamierzenie usera wrzucającego linki, czy "kampania" serwisu, ale podczas ściągania pojawia się taki fajny: "
23.12.2017 16.34.35;Download blocked;
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Internet Browser;Adware;12/23/2017 16:34:35"

Oczywiście, co kto lubi, jak kto chce adware to zapraszam do pobierania. ;)
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Jeżeli w tym całym zamieszaniu chodzi tylko o jakąś jedną umowę (dokument), to ja bym się na Twoim miejscu nawet nie zastanawiał tylko uruchomił tego Ubuntu z płytki lub palucha i skopiował ten jeden plik, a potem tego całego Windows w kosmos, podział dysku, formatowanie (ja czyszczę i formatuję taki dysk pod Linuksem bo nie ufam temu co robi Windows) i instalacja systemu na CZYSTO.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Nie bardzo wiem gdzie to jest. UEFI mam włączone

Poszukaj sekcji Boot Option. Tam znajdziesz opcję "Secure Boot" i jeszcze jedną, "Fast Boot" (też wyłącz).
I jak radził Ci spamtrash, nagraj pendriva używając Rufusa, wybierając opcję dla komputerów z UEFI.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Dziękuje wszystkim za pomoc. Pokombinuję wszystkie warianty także ten z Rufusem. Jeszcze raz Wesołych !!!
 
Do góry