Jak pobrać dowolną wersję ISO systemu Windows 10 z edycją Enterprise włącznie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Kiedy używasz oficjalnego narzędzia Microsoft Media Creation Tool tworzona jest najnowsza wersja systemu Windows 10. Chociaż często jest to pożądana wersja, czasami może być konieczne uzyskanie wcześniejszej wersji systemu Windows 10. I wtedy pomocny może się okazać Universal MediaCreationTool. W połączeniu z oficjalnym Media Creation Tool można pobrać wszystkie wersje MCT Windows 10 od 1507 do 20H2 z obsługą edycji biznesowej (Enterprise) włącznie


68747470733a2f2f692e696d6775722e636f6d2f4545516243326b2e706e67


media-creation-toolkit-versions.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Universal MediaCreationTool:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Klikać "Download Zip" w prawym, górnym rogu strony
Latest Windows 10 Media Creation Tool:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wszystkie pliki są hostowane na serwerach Microsoft i pobierane bezpośrednio z tych serwerów.
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
Ja swoją drogą polecam programik (wprawdzie typu adware) o aktualnej nazwie Windows and Office ISO Downloader - do pobrania np. z oficjalnej strony projektu -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Krótki opis programu (i trochę komentarzy użytkowników) choćby na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program łatwy w obsłudze. Dostępnych jest wiele różnych wersji systemu M$ Windows, w tym dedykowane dla komputerów DELL oraz różne wersje M$ Office + trochę różnych narzędzi.
Jest to jakaś alternatywa dla Microsoft Media Creation Tool.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Ja swoją drogą polecam programik (wprawdzie typu adware) o aktualnej nazwie Windows and Office ISO Downloader - do pobrania np. z oficjalnej strony projektu -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program łatwy w obsłudze. Dostępnych jest wiele różnych wersji systemu M$ Windows, w tym dedykowane dla komputerów DELL oraz różne wersje M$ Office + trochę różnych narzędzi.
Jest to jakaś alternatywa dla Microsoft Media Creation Tool.
Znamy, znamy ;)
https://programyzadarmo.net.pl/thre...t-windows-and-office-iso-download-tool.27874/

Ale jak widzę na stronie producenta, to Windows and Office ISO Downloader nie wspiera pobierania wersji Etnerprise. No chyba, że nie dopisali?
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
Znalazłem chwilkę czasu i odpaliłem Windows and Office ISO Downloader v.8.40.0.146 (2020.10.04).

Jak wskażemy, że chcemy pobrać 'Windows 10' to Enterprise Eval jest dostępny w wersji 1803.
Natomiast jak wybierzemy 'Insider Preview' to wówczas na liście pojawi się Win10 Enterprise VL - i to w kilku build'ach do wyboru :cool:

Chyba bardziej jako ciekawostka...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Najnowsza wersja wspiera pobranie W11, wraz ze skryptem obchodzacym wymagania TPM i procka ;)
Było w Poniedziałek ;)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry