Jak utworzyć własny, zapasowy instalator programu

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka


Czyli: Jak utworzyć własny, zapasowy instalator programu zarejestrowanej, pełnej wersji
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Świetna idea. Ale mam dwa może trzy pytanka do śniadanka :wariat Czy ten sofcik jest płatny ? Gdzie i jak go zdobyć ?

Pobrałem instalkę Smart Packager CE – Free MSI Packager ale wymaga klucza podczas instalacji.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
CarTon napisał:
Świetna idea. Ale mam dwa może trzy pytanka do śniadanka :wariat Czy ten sofcik jest płatny ? Gdzie i jak go zdobyć ?

Pobrałem instalkę Smart Packager CE – Free MSI Packager ale wymaga klucza podczas instalacji.
Jak się całe forum zrzuci to jakoś damy radę:
3ZwzGMx.png
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Jak się całe forum zrzuci to jakoś damy radę:
3ZwzGMx.png


Kosmos

A co z wersją free ??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Kiedyś próbowałem korzystać z wersji free ale przy instalacji musiałem podać szczegółowe dane włącznie z nazwą firmy i firmowym mailem i dałem sobie spokój.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Płatna jest wersja PRO, wersja CE jest bezpłatna, ale wymaga rejestracji, podobnie jak np. programy PARAGON, czy ASHAMPOO
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Sprawdziłem i wszystko działa. Wchodzimy na tę stronę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i pobieramy program. Pokaże się kilka okienek do wypełnienia. Wpisujemy przypadkowe dane i na podany adres mailowy przychodzi wiadomość z kluczem i linkami do odpowiedniej wersji (32 lub 64 bit). Pobieramy i instalujemy podając klucz. To wszystko. Program działa jak trzeba.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Gdybym wcześniej znał tą metodę nie straciłbym licki na EaseUS Todo PCTrans 8.0 (rejestrowała się tylko przez 24h).
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
To jest świetny pomysł na zachowanie różnych programów z promocji po ich deinstalacji. Kiedyś opisywałem na forum darmowy program PickMeApp , który wydawał mi się remedium na odzyskanie promocyjnych softów. Tamten nie tworzył instalatora, ale robił kopię danego programu, wraz z zapisami w rejestrze (a więc i licencją). Wszystko działało OK, ale był ten problem, że w PickMeApp nie wszystko było w dziale do skopiowania. Tak więc super, że jest inna możliwość. :ok
 
Do góry