JetClean Co myślicie o tym programie?

sebt

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zainstalowałem i, mimo krótkiego stażu na rynku oprogramowania, program mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Jest szybki, intuicyjny, a co najważniejsze - skuteczny. Testował ktoś oprócz mnie? :>

PS. program ma polski interfejs
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25067
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

sebt

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
nom, tyle że program wyszedł juz z fazy beta i jest bardziej dopracowany : ) Ccleanera według mnie zastapić może
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25067
Miasto
Trololololo
Ccleaner jak dla mnie to kolejny przereklamowany produkt, osobiście nigdy mi do gustu nie przypadł, czyścić czyści ale niedokładnie, choć w sumie są jakieś tam rozszerzające dodatki.Może takie było zamierzenie jego twórców, bo w końcu jak czyści nie jakimś tam głębokim skanem to raczej małe szanse że coś zepsuje.Wolę inne programy.JetBoost spokojnie może zastąpić Ccleanera, zresztą ma więcej funkcji od niego.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
zamiast ccleanera mozna uzywac polskiego odkurzacza ..tzn. program odkurzacz ..:)
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
OXYGEN THIEF napisał:
...JetBoost spokojnie może zastąpić Ccleanera, zresztą ma więcej funkcji od niego.

OXY, możesz oświecić bo jakoś trudno mi się połapać w jego ustawieniach. :pala

Ostatnio wyjebia mi bluescreena z problemem stera karty graficznej i nie wiem czy to wina sterów czy CClenera może co by za dużo się wpieprzał w system :eek:
 
A

Anonymous

Jest jakieś promo na ten program?bo funkcja defragmentacji rejestru niestety w wersji free jest niedostępna
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ja tam jakoś mam sentyment do Ccleanera do tego CleanGP i jeszcze Wise Registry Cleaner Pro i ładnie wszystko śmiga :klawik.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25067
Miasto
Trololololo
bizon napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
...JetBoost spokojnie może zastąpić Ccleanera, zresztą ma więcej funkcji od niego.

OXY, możesz oświecić bo jakoś trudno mi się połapać w jego ustawieniach. :pala

Ostatnio wy***ia mi bluescreena z problemem stera karty graficznej i nie wiem czy to wina sterów czy CClenera może co by za dużo się wpieprzał w system :eek:

a co tam do ustawiania, domyślne są ok choć nie wszystkie opcje są pozaznaczane.Ja testowałem na full ustawieniach i naprawdę dobrze czyści.
 
Do góry