Kaspersky Internet Security 2021 zniżka

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
Kaspersky Internet Security 2021 63% zniżki
Comprehensive protection for your digital life - on PC, Mac and mobile devices, with a 2-Year license for 3 Devices
Exclusive offer. Only for readers of CHIP - only valid until September 30, 2020
Time-limited offer! Don’t miss out!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Podobne do powyzszego:
KTS 10 urzadzen na rok za £23
KIS na 10 urzadzen na rok za £19 i pol
i pare innych, do wyboru i koloru. Aktywacja oczyiscie nie musi sie odbyc DZIS, nie ma limitu czasowego. Zakupiony kod o ile sie nie myle mozna uzyc w przeciagu 12 miesiecy od zakupu.

Wymagane do aktywacji IP z UK
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


amazon.co.uk/Kaspersky-Security-Devices-Android-Online/dp/B07H6X2YNY
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Powtorka z rozrywki:
KTS 2021, 10 urzadzen, rok, GBP 22,95: amazon.co.uk/Kaspersky-Security-Devices-Android-Online/dp/B07H6X2YNY
KIS 2021, 10 urzadzen, rok, GBP 19,45: amazon.co.uk/Kaspersky-Internet-Security-Devices-Android/dp/B07H697T82
chyba do jutra albo co, znizki na oko 70%.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Jeśli się mylę proszę o sprostowanie o ile już ktoś ma w tym temacie wiedzę.Myślę że to wersje Kasperskiego bez obsługi języka polskiego (owszem aktywacja w Polsce działa) i ten brak PL może być kłopotem dla niektórych użytkowników, po za tym jeśli tak jest, to wersje "angielskie-itp bez PL" można legalnie często kupić bez problemu i kombinowania z IP w też podobnych cenach a czasami nawet taniej.Dzięki za info o promocji i obym się mylił z tym co napisałem :) napisałem to tylko bo(!) paru znajomych skorzystało z podobnych promocji i brak PL był dla nich dużym utrudnieniem-ot taka ciekawostka.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jeśli się mylę proszę o sprostowanie o ile już ktoś ma w tym temacie wiedzę.Myślę że to wersje Kasperskiego bez obsługi języka polskiego (owszem aktywacja w Polsce działa) i ten brak PL może być kłopotem dla niektórych użytkowników, po za tym jeśli tak jest, to wersje "angielskie-itp bez PL" można legalnie często kupić bez problemu i kombinowania z IP w też podobnych cenach a czasami nawet taniej.Dzięki za info o promocji i obym się mylił z tym co napisałem :) napisałem to tylko bo(!) paru znajomych skorzystało z podobnych promocji i brak PL był dla nich dużym utrudnieniem-ot taka ciekawostka.

Często nieznajomość języka jest problemem. Ale obecnie w kilka sekund można przetłumaczyć sobie każde słowo czy frazę i problem znika. Osobiście uważam że lepiej nauczyć się tych 20-30 słów i móc w miarę swobodnie poruszać się po programie tym bardziej że dużo funkcji jest przedstawionych w graficzny sposób i to ułatwia sprawę.
Większym problemem w przypadku programów AV jest mała wiedza techniczna albo nawet jej brak (kwestia interpretacji wyników skanowania, ustawień itp). Wtedy pozostaje zaufać programowi i korzystać z automatycznych ustawień licząc się z tym że mogą się zdarzać błędy i coś nagle może przestać działać bo AV coś uznał za szkodliwe i usunął. Ale to rozmowa na inną okazję :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1766
Kasperky to dla mnie zaprzeczenie wiarygodności. Ja bym ich produktów nie tylko nie kupił, ale mocno się zastanowił, gdyby mi chcieli płacić za ich używanie.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Nieumiejętnie napisałem posta :) napiszę tak- skoro PZD są w "większości po polsku" a linkuje się promocje może warto dodać czy program w tym promo wspiera rodzimy język. Osobiście mi to obojętne- z angielskim daję radę-z niemieckim i x... nie, i tu korzystam z tłumaczy.Pisałem o kilku znajomych nietechnicznych i jak napisał @al, słabe obeznanie programu plus niezrozumienie komunikatów(!) daje w sumie kaszanę a nie ochronę-owszem tłumaczę im że mogą sobie to i owo w translator ale....dlatego zapytałem czy ktoś ma wiedzę co do tej promocji i w tym zapytaniu.Co do sugestii @spamtrash nie -nie są to promocje z Allegro i szemranych stron-często gęsto są to właśnie strony z UK z Niemiec nawet Brazyli ale są to wersje angielskie. Nie widzę problemu, jak wpadnę ponownie na takie promocje to mogę zalinkować. Nie sugeruj że nie lubię userów z forum(!) co najwyżej mam prawo nie zgadzać się z niektórymi ale osobiste wycieczki mnie nie interesują-pozdrawiam Wszystkich.
 
Do góry