Keriver 1-Click Restore Free / Pro

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36100
Reakcje/Polubienia
25222
Miasto
Trololololo
Masz konto z uprawnieniami admina, ewentualnie instalujesz z takimi uprawnieniami?
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Tak, konto z uprawnieniami. Odkąd zainstalowałem Privatefirewall zaczęły dziać się cuda. Na jednym kompie po odinstalowaniu przewrócił mi system do góry nogami. Nigdy więcej tego softu :ireful :mad:
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36100
Reakcje/Polubienia
25222
Miasto
Trololololo
A ten private Firewall nie ma czasem funkcji uruchamiania aplikacji z ograniczeniami? to by wyjaśniało dlaczego nie możesz zmodyfikować MBR oczywiście o ile Keriver odpaliłeś z ograniczeniami.Może Private Firewall blokuje dostęp do MBR.Konsolkę Kerivera możesz sobie na USB zrobić także.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
OXYGEN THIEF napisał:
A ten private Firewall nie ma czasem funkcji uruchamiania aplikacji z ograniczeniami? to by wyjaśniało dlaczego nie możesz zmodyfikować MBR oczywiście o ile Keriver odpaliłeś z ograniczeniami.Może Private Firewall blokuje dostęp do MBR.Konsolkę Kerivera możesz sobie na USB zrobić także.

PF poszedł w kibini mater. Nie nie odpalałem go z ograniczeniami. Co najlepsze konsoli na usb również nie mogę zrobić, bo również krzyczy mi coś o MBR. Odbudowałem MBR za pomocą płyty startowej win, ale nic to nie dało. Możliwe, że wyłączyłem jakąś usługę. Nie mogę nawet przywrócić kopii systemu Easusem
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18437
Reakcje/Polubienia
39175
Miasto
Gdzieś w Polsce
grummer zostało ci jedynie zrobić format, postawić czysty windows, zainstalować program do backupu i przywócić system z kopii. Ok 1,5 h :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36100
Reakcje/Polubienia
25222
Miasto
Trololololo
No to pojechałeś, :dziwak w sumie problem leży w systemie, pewnie niezłą rozpierduchę masz.Jakbyś instalował na nowo sys, to od razu po pełnej instalacji rób kopie i oczywiście przed optymalizacją także.

Czy usługa Kerivera - RescueServ jest ustawiona na - ręczny - ?
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
OXYGEN THIEF napisał:
No to pojechałeś, :dziwak w sumie problem leży w systemie, pewnie niezłą rozpierduchę masz.Jakbyś instalował na nowo sys, to od razu po pełnej instalacji rób kopie i oczywiście przed optymalizacją także.

Czy usługa Kerivera - RescueServ jest ustawiona na - ręczny - ?

Hehe, takiej usługi nawet nie ma. Nic takiego się nie dodało. Zastanawiam się co mogło mi tak popierdzielić system. Virtualbox cały czas mieszał mi coś z połączeniami. Privatefirewall rozpieprzył mi w jednym dysku całą sieć. Nie dało odinstalować się jego sterowników. Cholera wie co się stało. Możliwe, że jakieś śmieci Time Freeze zostawił. Testuję trochę programów i chyba Smarty Uninstaller nie do konca dobrze się spisał :smutny
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36100
Reakcje/Polubienia
25222
Miasto
Trololololo
Taka usługa musi być, bo bez niej keriver nie będzie działał.Jeśli nie ma to zainstalował się źle, albo co prędzej prawdopodobne coś mu nie pozwoliło na jej zainstalowanie.
Testuję trochę programów i chyba Smarty Uninstaller nie do konca dobrze się spisał

Nie ma i prawdopodobnie nie będzie uninstallerów które usuną progamy w 100%, zawsze coś zostanie.Najlepszym Uninstallerem jest kopia zapasowa utworzona przed instalacją programów, w tym przypadku Keriver 1 Click Restore sprawdza się wyśmienicie. :ok
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Problem naprawiony. Appguard zostawił sterownik MBRguard.sys ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36100
Reakcje/Polubienia
25222
Miasto
Trololololo
AppGuard ma bloker MBR, więc śmiało można powiedzieć że bloker działał :suuper :ok
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
AppGuard ma bloker MBR, więc śmiało można powiedzieć że bloker działał :suuper :ok
Działa, działa przekonałem się o tym jak aktualizowałem Kerivera i zapomniałem wyłączyć MBRGuard'a :dziwak :ok
 
Do góry