U mnie doopa ... po odpaleniu lisa w Sbie KS nie uruchamia się
Przy odpaleniu lisa bez Sbie KS śmiga :co jest? Co radzicie ??
BTW Xenotix nadal wszystko czyta :lanie
 
napisać do Tzuka od Sandboxie, żeby poprawił zgodność oprogramowania dla KS.Teraz Free nie ma wtyczki i to pewnie dlatego.
jPYgeQd.jpg

Ewentualnie można odznaczyć + przy KeyScrambler i obadać czy śmiga.
 
Skrobnę do Tzuka bo odznaczenie i inne zabiegi nic nie dały ,,,a na dzień dzisiejszy wracam do 2ki
 
remool napisał:
U mnie doopa ... po odpaleniu lisa w Sbie KS nie uruchamia się
Przy odpaleniu lisa bez Sbie KS śmiga :co jest? Co radzicie ??
BTW Xenotix nadal wszystko czyta :lanie
U mnie ani w SBie, ani poza SBie nie bangla... nie wiem czemu. Nawet się nie wyświetla overlay window, pomimo że mam aktywne. Cały czas na pomarańczowo wyświetla się ikona w trayu... A szkoda :|
 
Uwaga Uwaga, KeyScrambler Premium też mi nie działa w zapiaskowanym Firefoxie.Jak odpalę bez piasku to śmiga.
Czas napisać do Tzuka, najlepiej na jego forum

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Konta nie trzeba zakładać nawet.

napisałem już w tej sprawie do QFX Software i do Tzuka.
 
Informacja dla wszystkich użytkowników KeyScramblera, Firefoxa i Sandboxie.

Aby KeyScrambler szyfrował w zapiaskownym Firefoxie należy otworzyć Sandboxie dalej klikamy na wybraną piaskownicę i wybieramy Ustawienia Piaskownicy - Aplikacje - Lokalna - klikamy teraz na Utwórz nowy i wklejamy to

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Teraz klikamy Dodaj i Ok.
Powinno być tak jak na fotce
2ZpH9Fv.jpg

Restartujemy przeglądarkę i KeyScrambler ładnie szyfruje.
Jeśli macie kilka kontenerów i chcecie dodać do wszystkich to otwieramy Sandboxie ponownie klikamy na Konfiguracja - Edytuj Konfigurację, teraz otworzy się konfiguracja w Notatniku i pod
[GlobalSettings]

dodajemy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Hhc1bHO.jpg

Info z forum Sandboxie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
kurcze ..namieszali mi z tym wywaleniem wtyczki z lisa :k...... skoro ma śmigać w osobnym procesie to chyba trzeba rozejrzeć się za jakimś premium ...szkoda marnować zasobów na free :D
 
Używa ktoś jeszcze wtyczkowej wersji czy przerzuciliście się wszyscy na nową ?? Ja mam jeszcze wtyczkę i jakoś nie śpieszy mi się na 3jkę
 
Back
Do góry Bottom