Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12987
Reakcje/Polubienia
43813
KeyScrambler 3.12.0.0
KeyScrambler 3.12 is released on September 8, 2018 with the following changes:
  • Fixes a potential crash in the encryption driver (thanks to TrustWave for the discovery).
  • Temporarily disables Edge support due to a compatibility issue. A new way to support Edge will be coming soon.
The update has also added support for:
  • 3 more Browsers: Avast Secure Browser, Basilisk Browser, Iridium Browser (All editions)
  • 1 more Email and Messaging Program: WeChat for PC (Pro and Premium)
  • 2 more Password Managers: LastPass Pocket, PWGen (Pro and Premium)
  • 2 more Gaming Programs: Facebook Gameroom, Garena (Pro and Premium)
  • 5 more Encryption Programs: EncryptStick, Keybase, MikroLock, SafeNet Authentication Client, WinAuth (Premium)
  • 1 more Office Program: Turtl (Premium)
  • 1 more Team Messaging Program: Zoom (Premium)
  • 1 more Windows Feature: Microsoft Management Console (MMC) (Premium)
KeyScrambler Premium:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

KeyScrambler Professional:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

KeyScrambler Personal:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Mam pytanko: czy warto na kompie z XP, zainstalować KeyScrambler Personal? Zwłaszcza do Firefox, który już nie jest aktualizowany? Lata temu używałam ów soft i wówczas byłam z niego zadowolona... Jakoś na XP trochę łyso mi bez anty- keyloggera... Mimo że tam działa AppGuard oraz inne programy zabezpieczające...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Mam pytanko: czy warto na kompie z XP, zainstalować KeyScrambler Personal? Zwłaszcza do Firefox, który już nie jest aktualizowany? Lata temu używałam ów soft i wówczas byłam z niego zadowolona... Jakoś na XP trochę łyso mi bez anty- keyloggera... Mimo że tam działa AppGuard oraz inne programy zabezpieczające...
Jeśli masz Zemanę Antilogger to nie instaluj KeyScramblera ponieważ Zemana Antilogger ma wbudowany taki moduł szyfrujący, podobnie ma Spyshelter Premium i SpyShelter Firewall.Jeśli nie masz tych programów to śmiało możesz zainstalować KeyScramblera nawet jak masz niezaktualizowanego Firefoxa.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Na XP nie mam ani Zemany AntiLogger, ani SpyShelter... Zemanę AntiLogger Beta zainstalowałam na lapku mojej Mamy. Ok, jutro zainstaluję na XP KeyScrambler Personal. Dziękuję za dobrą radę. :)

Wczoraj na moim starszym kompie z XP, zainstalowałam KeyScrammbler Personal... On obecnie chyba nie funkcjonuje jako rozszerzenie do przeglądarek, działa w tle i uaktywnia się, jak uruchomi się wspieraną aplikację, np. Firefox. Polecam ów program. :)
 
Ostatnia edycja:

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
@Grandalf: thanks for the news, looking at their website i haven`t noticed any update since sep. 2018. :)
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12987
Reakcje/Polubienia
43813
KeyScrambler 3.15.0
KeyScrambler 3.15 is released on August 6, 2020 with the following changes:
  • Fixes number pad keys not working in some applications.

The update has also added support for:
  • 8 more Browsers: AVG Browser, Dooble, Lunascape, Min, MyPal Browser, Opera Neon, Puffin Secure Browser, Whale Browser (All editions)
  • 4 more Password Managers: KeePassXC, Passweerd, Password Boss, Password Tote 4 (Pro and Premium)
  • 1 more Email clients: PopPeeper (Pro and Premium)
  • 3 more Gaming Programs: Epic Games Launcher, itch.io, RuneLite (Pro and Premium)
  • 2 more Text Editors: DocPad, The Journal (Pro and Premium)
  • 14 more Team Meeting and Chat Programs: Microsoft Teams, WebEx Meetings, WebEx Teams, Go2Meeting Suite, Facebook Workplace, Amazon Chime, Adobe Connect, Join.me, Bluejeans, Fuze, Zoho Meeting, Vonage Business, Mattermost, Rocket.chat (Premium)
  • 3 more Cryptocurrency Wallets: Atomic Wallet, Exodus Wallet, Guarda (Premium)
  • 2 more Office Programs: FlexiPDF, SoftMaker Office (Premium)
  • 2 more Networking Programs: XFTP, XManager, XShell (Premium)
Free:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pro:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Premium:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry