! ! KONKURS ! ! – RoboForm PRO – ! ! GIVEAWAY ! !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35957
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
RoboForm Pro dwie dożywotnie licencje do wygrania !

RoboForm Pro two lifetime license to win !

Aby wziąść udział w konkursie musisz mieć minimum 10 napisanych postów na Forum,

- Proszę napisać komentarz w komentarz dlaczego chciałbyś wygrać Dożywotnią licencję do programu RoboForm Pro :p

Konkurs zakończy się 02.07.2010

Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org -

Rules

Only for users with 10 posted comments on forum ! ! ! !

- Please write a comment why would you like to win RoboForm Pro lifetime license. :p

- comments only in Polish or English !

The lucky 2 will be selected randomly by – Random.org – and the licenses forwarded to them by me.

The giveaway ends on 02.07.2010
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Nie wyobrażam sobie pracy na komputerze bez tego programu :
- zarządzam wszystkimi moimi hasłami
- przechowuje w nim swoje notatki
- wypełniam formularze
- mam dostęp do swoich notatek i przepustek z każdego miejsca na świecie ponieważ wszystko jest umieszczone na serwerze RoboForm
Jest to program który instaluje na komputerze jako drugi zaraz po Firefox :D
 

Krzysiu2000

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Zgłaszam udział w konkursie ;) .Mój monitor oblepiony jest żółtymi karteczkami z hasłami-jest to niezbyt bezpieczne,ale niestety mam kłopot z zapamiętaniem wszystkich haseł,loginów itp....Dzięki serwisowi "Programy za darmo" dowiedziałem się o programie ROBOFORM.Testuję go i spełnia on moje oczekiwania.Odkrywam ciągle nowe możliwości tego programu.Czekałem na zapowiedziany konkurs i JEST.. :) Jeszcze żeby mi szczęście dopisało Tego życzę Random.org i szczęśliwej ręce OXYGEN THIEF :|
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Dobry program do zapamiętywania haseł staje się nieodzowny, zważywszy na ich ilość.
Kawałek zaszyfrowanej, w prosty sposób "mobilnej" pamięć jest szczególnie użyteczny. Nie zawsze ciągnie się ze sobą kompa domowego, lub swojego laptopa. Poza tym przy kilku kompach trzeba pamiętać o ujednoliceniu "schowka" z hasłami.
Byleby tylko nie zapomnieć kolejnego hasła .... do haseł .....

Przy okazji, ciekawa data rozstrzygnięcia konkursu - 02.27.2010 ???


P.S.
Upsss, czy posty ze starego forum też się liczą ???
Coś nie za dużo mam obecnie, ALE jestem na wakacjach, nad morzem, pogodę mamy świetną, od tygodnia słoneczko i plaża non stop :D , a jesteśmy na pięknej wyspie Wolin.

A piszę poprzez neta gprs .... nawet nieźle to działa .... gorzej z hasłami które zostały w domowym kompie .... fajnie że hasło do tego forum jest jednym z nielicznych które pamiętam ...... no właśnie - przydałby się RoboForm Pro :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35957
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Conti napisał:
Przy okazji, ciekawa data rozstrzygnięcia konkursu - 02.27.2010 ???

o cholera faktycznie byka strzeliłem :dziwak :dziwak :dziwak dzięki
 

duszek00

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Jeden z najlepszych menadżerów haseł :)
Oby udało się wygrać :)

Więc pisz posty
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Piszę się na lickę, ponieważ już straciłem wątek z programami i portalami, do których są potrzebne hasła. Ten programik słyszałem, że jest dobry i bardzo pomocny w tej materii!!!
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13039
Reakcje/Polubienia
44030
Qrcze szkoda bo mam tylko 6 postów .ale życzę innym wygrania....
A co to za problem napisać kilka postów?
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
nigdy nie używałem takich programów ale czy to jest bezpieczne??? helium napisał "mam dostęp do swoich notatek i przepustek z każdego miejsca na świecie ponieważ wszystko jest umieszczone na serwerze RoboForm" czy nie istnieje możliwość że te nasze hasła zostaną wykradzione??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35957
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Cetus napisał:
nigdy nie używałem takich programów ale czy to jest bezpieczne??? helium napisał "mam dostęp do swoich notatek i przepustek z każdego miejsca na świecie ponieważ wszystko jest umieszczone na serwerze RoboForm" czy nie istnieje możliwość że te nasze hasła zostaną wykradzione??

Wiesz nie ma programów których nie można złamać,bezpieczne jest jak najbardziej zresztą wystarczy poczytać sobie w necie o Programie.

RoboForm jest no.1 jeśli chodzi o tego typu programy :)
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Cetus napisał:
nigdy nie używałem takich programów ale czy to jest bezpieczne??? helium napisał "mam dostęp do swoich notatek i przepustek z każdego miejsca na świecie ponieważ wszystko jest umieszczone na serwerze RoboForm" czy nie istnieje możliwość że te nasze hasła zostaną wykradzione??
Nie do końca tak
po pierwsze
- wszystko jest zapisane w naszym komputerze i jest zabezpieczone hasłem
po drugie
opcja synchronizacji z serwerem to inna opcja i jak to z serwerami bywa masz login i hasło
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Krzysiu2000 napisał:
Ale chętnych ,programie Random.org-maszyno losująca miej mnie w opiece..... :oops:
słuchaj Krzysiu2000 tak czytam twoje posty do tego tematu i myślę że jesteś za słodki żeby nie powiedzieć co innego......
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35957
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Chętnych na RoboForm Pro mało .................ale to lepiej dla was :D ,hm.......... nie sądziłem że napisanie 10 postów może być takie trudne :dziwak :dziwak :dziwak

Ale nie przejmujcie się :ugeek: :ugeek: za jakiś czas udział w konkursach od 20 postów :eek: :eek: :eek: :eek:
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Jak dla mnie to i limit może mieć 200postów ;) A co do konkursu to nie interesuje mnie on bo jedyne moje hasła to głównie fora itp a od tego mam LastPass :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry