KONKURS ! AOMEI Backupper Professional 3.2 /lifetime/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Pani Doris z AOMEI Technology,której dziękuję do wygrania jest 10 licencji AOMEI Backupper Professional 3.2 /lifetime na wersję/

59931-aomei-backupper-box.jpg


Professional Edition, kompletne oprogramowanie dla Windows PC i laptopów, które zawiera wszystkie funkcje Aomei Backupper i obsługuje system / dysku / pliki / backup partycji, przywracania i klonowania, jak również zapewnia backup plan, łączenie zdjęć, dynamiczne tworzenie kopii zapasowej woluminów, rozruchu UEFI i GPT kopii zapasowych na dysku.
Kopia zapasowa: łatwo i bezpiecznie chronić wszystko, w tym systemu, dysku, pojedynczych plików i partycji.
Przywróć: szybkie i niezawodne odzyskiwanie danych po awarii, wspieranie Universal Restore i selektywnego przywracania.
Klon: krok po kroku transferu OS lub modernizacji dysku twardego bez konieczności ponownej instalacji systemu Windows i aplikacji.
Media: schematy tworzenia kopii zapasowych; dokonać płyt startowych; wiersz polecenia backup / restore / klon; sprawdzić, zbadać, łączenie obrazów, itp
Wielu Język: angielski, wsparcie Français, Deutsch, Japan, chiński uproszczony i chiński tradycyjny.

Backup System: jedno kliknięcie kopii zapasowej systemu Windows, ustawienia aplikacji i plików wymaganych do komputera, aby uruchomić.
Disk Backup: backup całego dysku, aby wszystko na dysku chronionego.
Kopii zapasowej partycji: elastycznie wybrać oddzielne partycje do tworzenia kopii zapasowych, w tym dynamicznych woluminów.
File Backup: kopii zapasowych plików i folderów automatycznie lub ręcznie w celu zapewnienia, aby nie stracić niczego od teraz.
File Sync: automatycznie synchronizować pliki i foldery z harmonogramem z lokalnymi / dyski zewnętrzne, pamięci flash USB, NAS lub w sieci.

Harmonogram kopii zapasowych: ustawić harmonogram automatycznego tworzenia kopii zapasowych systemu i wszystkich plików, wsparcie dzienne, tygodniowe i miesięczne.
Kopie przyrostowe i różnicowe: na podstawie pełnej kopii zapasowej, oszczędność czasu i miejsca do przechowywania kopii zapasowych przez tylko zmienione dane.
Schemat tworzenia kopii zapasowych: automatycznie usuwać stare obrazy kopii zapasowych w oparciu o określoną wartość (w wieku lub liczby kopii zapasowej), aby zaoszczędzić miejsce na dysku.
Kopia zapasowa wiersza polecenia: tworzenie kopii zapasowych z wiersza polecenia lub za pomocą pliku wsadowego (.bat) dla bezobsługowej przetwarzania.
Hot Backup: utworzyć obraz kopii zapasowej bez zamykania uruchomionych aplikacji i ponowne uruchomienie komputera.

Backup na wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej: wspieranie wewnętrznych dysków twardych, zewnętrznych dysków twardych USB i wszystkie dyski flash.
Tworzenie kopii zapasowych na płytach CD / DVD: obsługują CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, BD-R.
Tworzenie kopii zapasowych w sieci NAS / Share: set Network-Attached Storage (NAS) lub sieć udział w ścieżce docelowej do łatwego tworzenia kopii zapasowych.

AOMEI-Data-Backuper.jpg


więcej info
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
[/b][/u]

porównanie wersji
http://www.backup-utility.com/edition-comparison.html

download
http://www.aomeisoftware.com/download/adb/ABPro.exe

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić AOMEI Backupper Professional
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 11.12.2015 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Co jest z Wami-forumowicze , 3 dni i żadnego wpisu :facepalm
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
AOMEI Backupper to jeden z tych programów,które trzeba nieć ! już wielokrotnie uratował mnie przed instalacją systemu od nowa, bardzo dobrze przywraca partycje systemową oraz klonuje dyski (używam ten program od wersji 1.6
obecnie mam 3.1)i dlatego chciałbym wersję AOMEI Backupper Professional 3.2 /lifetime/.
Dziękuję Andyxa za wspaniały konkurs ,pozdrawiam
marek
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Ludzie, bierzcie udział w konkursie, bo to fajny program jest. My nie bierzemy udziału, bo mamy Acronisy, AX64 Maszyny Czasu, Rollbacki, Snapshoty itp. :ok
A do tego jeszcze lifetime! :yahoo

Edit: Biorę udział o ile chętnych nie będzie więcej niż licencji.
 
3

3e6-16hn

I love to win this app!=) When I tried Aomei Backupper ,I can say that this app is a solid backupper. It restored my backups without problems.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Świetny soft, nie wiem dlaczego ludzie go nie chcą. Dlatego jeżeli nie będzie wymaganej listy osób to poproszę, jeżeli będzie ponad to proszę o nie branie mnie pod uwagę.

Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
AOMEI Backupper Professional is a good back-up solution for a fair price. The set of features you get with it are stunning and all you would ever need. System Backup: one-click back up Windows, settings, applications and the files required for computer to boot. Disk & Partition Backups: flexibly choose entire hard drive or separate partitions to backup, including dynamic disk volumes. File Backup: back up your files and folders automatically or manually to ensure you don’t lose anything from now on. Choosing what to backup with these given features are no fuss no frills. Even the dumb can undertstand it. Too much blue for the eyes for the gui but all in all a very solid backup and restore solution you can depend on. No fuss backup and restore software! You can also create a WinPE version of this with the freeware AOMEI PE Builder! In other backup solutions that are more than AOMEI's price range the WinPE creation is an add-on with it's PE Builder it's free!

I would like to join in this competition :) Thank you andyxa!
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Z racji że niedługo będzie komputer to przyda mi się prosty w obsłudze program do robienia kopii zapasowej . Koledze dziękuję za kolejny dobry konkurs :dziękuję
 

marcel996

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Niebywale prosty ale i niebywale dobry, więc w konkursie biorę udział!
 

rh8

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Wrzesień 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chętnie biorę udział w tym konkursie. Brakuje mi takiego zabezpieczenia.
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Na laptopie używam Acronisa a na stacjonarke może ten program uda mi się wygrać.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za konkurs. Oczywiście, program do backupu po prostu trzeba mieć. Miałem problemy z utratą danych, zatem taki program na pewno się przyda. Dlatego biorę udział. Pozdrawiam :england
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Chyba jeden z najlepszych programów do backupu. Kilka razy mnie uratował (używam wcześniejszej wersji). Według mnie lepszy niż kobylasty Acronis.
Byłoby miło wygrać licencję.

Pozdrawiam
William
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Do zakończenia konkursu zostało jeszcze kilka godzin,więc .....
kończymy o 22
 
Do góry