Rozstrzygnięty KONKURS - Ashampoo Burning Studio 19

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Ashampoo Burning Studio 19 chciałbym zamienić nim wysłużonego NERO 15.
Zwłaszcza że najnowsza wersja przynosi sporo nowych funkcji i śmiało może stawać w szranki z Nero którego cena poraża.
 

wlogo57

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Od wielu lat moimi ulubionymi programami są produkty firmy ASHAMPOO.W chwili obecnej nie mam programu tak bardzo rozbudowanego jak Ashampoo Burning Studio 19.Chciałbym otrzymać licencję co bardzo by mnie ucieszyło.Dziękuję za zorganizowanie konkursu który umożliwi tym 5 osobom na zobaczenie jakie możliwości ma ten program.Pozdrawiam.
 
F

fullm

Ashampoo Burning Studio 19 is a comprehensive disc burning app with more extra features than 17. Especially Ashampoo Burning Studio offers a new capability to creat music discs and USB flash drives with car radios.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Ashampoo burning studio 19 has incorporated many new features and ease of use for users.
My favorite features-
1.History view for the last 20 projects with recovery feature
2.Extensive backup features with encryption and password support
 

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuję za konkurs.
Obecnie używam Ashampoo Burning Studio 16 i chętnie przesiadłbym się na nowszą wersję tego świetnego programu.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway!
Ashampoo is a well known company with high-quality products and Ashampoo Burning Studio makes no difference. Currently I'm using an older version and I like it. It has all the tools I need to burn and rip media, it is stable and reliable and has a user-friendly interface. I would like to update it to version 19.
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank you for holding such a great giveaway.
Ashampoo Burning Studio is a great data burning software and also ashampoo is known for this particular product.
I would like to have this because it have very good features included my primary requirement of this product will be for burning disc also its new feature Scratch Protection for always accessible data even with damaged surfaces will really help me to recover some of my importan photos that I lost due to scratch on the disc. All other features are equally useful and great for productivity.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Jeden z lepszych programów do nagrywania jeszcze nie przeładowany ,ale dość rozbudowany .Używam chyba od wersji 9 czy 10 i chętnie zaktualizowałbym moją wersje 2017 jak jest taka okazja:) W szczególności przydatna wydaje się funkcja szyfrowania ,której może wersja nie posiada .
 
Ostatnia edycja:

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Biorę udział ponieważ chcę zaktualizować swoją starą wersję 16. Nagrywam sporo płyt i szczególnie przydałaby się opcja ochrony przed zarysowaniem. Ashampoo Burning Studio przypadł mi do gustu i nigdy nie sprawiał problemów więc chętnie przystępuję do konkursu.
Dziękuję Andyxa za konkurs!
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Zdążyłem? Chyba zdążyłem...
Witam
Na wstępie dzięki za kolejny wspaniały konkurs. Chciałbym wygrać Ashampoo Burning Studio 19 ponieważ jest to jeden z najlepszych programów ze stajni niemieckiego producenta, który zawiera w sobie całe multum przydatnych funkcji dot. nagrywania i nie tylko, a przy tym nie zajmuje gigabajtów w pamięci i na dysku jak Nero. Starszych wersji programu używam ładny już czas i maja tylko małe błądziki (ale kto ich nie ma). Mam nadzieje że szczęście mi dopisze i życzę powodzenia wszystkim. Pozdrawiam.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki andyxa za konkurs. Świąteczne pozdrowienia dla słynnej Pani Angeli z Ashampoo. :hippie
Rzadko coś wypalam na CD, ale jeśli już - to od kilku lat tylko Ashampoo Burning Studio. Jak zwykle kolejna wersja przynosi sporo nowości. Widzę, że jestem trzy wersje do tyłu. Poza tym podoba mi się interfejs najnowszej wersji, a skórki są odlotowe.
Powodzenia dla uczestników konkursu.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Ashampoo Burning Studio 19 burns your files, movies and music to any CD, DVD or Blu-ray disc. It can burn data, create audio CDs, make backups or produce your own movies and even video DVDs with animated menus and scene selection screens. It also provides backups with encryption and password support.
 
Do góry