Konkurs ! / Giveaway ! – NordVPN

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Konkurs ! / Giveaway ! – NordVPN

V6GgsYt.png


Konkurs dla użytkowników PZD

Do wygrania są 2 licencje do programu NordVPN

uGQRywP.png


Licencje na konkurs przeznaczył Producent programu NordVPN .

Chciałbym podziękować producentowi NordVPN, w szczególności Pani Jodi Myers za możliwość zorganizowania konkursu.

I would like to thank the Team NordVPN in particular Mrs. Jodi Myers for the opportunity to organize a contest.


Opis programu / Description of the program


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady:
  • Proszę napisać komentarz dlaczego chcesz wygrać licencje do programu NordVPN.
  • Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
  • Konkurs otwarty jest dla użytkowników, którzy mają co najmniej 20 postów
  • Zakończenie konkursu odbędzie się dnia: 28.08.2016 r. o godzinie 9:00
  • Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org
  • Zwycięzcy będą mieli 24 godziny, aby wysłać mi e-mail
  • Powodzenia !
Rules:
  • Please write a comment why would you like to win license NordVPN.
  • Comments in Polish or English
  • The competition is open to users which have at least 20 posts
  • End of the contest will be held on: 28.08.2016 at 9:00 a.m.
  • The lucky will be selected randomly by – Random.org
  • Winners will have 24 hours to send me an email address
  • Good Luck !
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Zastanawiając się nad zadanym pytaniem przez organizatora konkursu, dlaczego chcesz wygrać licencje do programu NordVPN odpowiem tak:
1. Kończy mi się licencja na program PureVPN z którego nie jestem zbyt zadowolony.
2. Przeglądają ostatnie posty na forum dotyczące testów programów VPN tylko potwierdzają moją chęć zmiany programu VPN.
3. Szansa jaką otworzył producent NordVPN, a w szczególności Pani Jodi Myers by zostać ich stałym klient jest warta by wystartować w tym konkursie.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Witaj Panamo!-czyli NordVPN :klawik. Oj, chciałoby się trafić,oj! Ten serwis VPN to czołówka jeśli chodzi o dbanie o zachowanie prywatności. Może ustępuje innym usługom VPN pod względem ilości serwerów, ale ma ich wystarczającą ilość oraz dość wszechstronne rozłożenie (jest np.polska lokalizacja). Dlatego warto stanąć w konkursowe szranki.
Przedstawicielce NordVPN oraz oczywiście Andy'emu należą się podziękowania za konkurs :)
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Dlaczego ja chciałbym wygrać ten program ? Skończył się CyberGhost a taki program jest mi bardzo pomocny i potrzebny .
Opinie na temat NordVPN są w większości bardzo dobre i fakt lokalizacji siedziby w Panamie krainie offshore jest sporym plusem .
Podziękowania dla Andy jak i Pani Jodi Myers :dziękuję
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam

Super konkurs na super program , uwielbiam programy anonimizujące , które dbają o nasze bezpieczeństwo w sieci.
Na rynku jest mnóstwo tego typu programów a z tego softu jeszcze nigdy nie korzystałem, jak widzę ma całkiem fajne parametry i kilka lokalizacji , chętnie wezmę udział w konkursie a koledze :dziękuję
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Używałem już tego programu i był całkiem OK. Jak na moje potrzeby wystarczający, dość dużo serwerów, łatwy w obsłudze i nie zbierają logów. Obecnie nie posiadam żadnego VPNa a przydałby się jakiś z czołówki, bardziej znany i godny zaufania. NordVPN do takich należy. Te mało znane co są w promocjach jakoś mnie nie przekonują.
Dzięki za konkurs :dziękuję
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I currently live in countries with Internet censorship is very strict, while I really want to be free to surf the Internet, I've been using nordvpn.com before, and I'm very satisfied with the quality of them. I hope to be lucky to win this giveaway
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Potrzebuję tego typu programu. Często łacze się z zagranicznymi serwerami gdzie polskie ip jest blokowane. Czasem również jest potrzebna zmiana ip by wziąć udział w zagranicznych konkursach czy promocjach na fajne programy. :)
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Serdeczne dzięki Andy za zorganizowanie konkursu :)
NordVpn to bardzo dobry program do ochrony prywatności. W dzisiejszych czasach jesteśmy sprawdzani, inwigilowani i bardzo ciężko a zachowanie jakiejkolwiek anonimowości, dlatego chciałbym wygrać ten program.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway. I want to win a license in order to surf the Internet anonymously. This VPN looks good and I'll be happy to try it. :ok
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki Andy za konkurs, a sponsorowi za licencję.
Dlaczego chcę wygrać, hm
aby zwiększyć swoją anonimowość w sieci, jak również odblokować strony niedostępne z naszego IP.
NordVPN nie przetrzymuje logów i jest z czołówką tego typu programów.
Dziwne ,że jest taka mała ilość startujących. !!
Powodzenia dla wszystkich startujących w tym konkursie.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33962
Podziękowania dla organizatora i sponsora konkursu!
Spróbóję szczęścia w konkursie ponieważ skończyła mi się subskrypcja na SecurityKISS Tunnel,a bardzo często korzystam z VPN-a przy okazji promocji na programy.
Chętnie wypróbuję cieszący się bardzo dobrą opinią NordVPN!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki Andy za konkurs. :dziękuję
W jednym zdaniu (używając Twojego porównania) - bo również chciałbym być jak Neo. :klawik. Poza tym wizja surfowania pod słońcem Panamy jest urzekająca. :yhy
Szerzej - podoba mi się, iż dostawca NordVPN nie gromadzi żadnych logów z naszej aktywności (oby :yhy ), 456 serwerów w ponad 28 państwach na całym świecie, z czego niemal każdy serwer pozwala na łączenie za pomocą VPN z wykorzystaniem technologii PPTP, L2TP OpenVPN TCP lub UDP oraz Socks5, podwójne szyfrowanie transmisji za pomocą algorytmu 2048-bit SSL (Openvpn) / AES-256-CBC (L2TP/IPSec), posiadanie własnych serwerów DNS z ochroną przed ujawnieniem prawdziwego adresu IP, obsługa do sześciu urządzeń połączonych w tym samym czasie, brak limitu transferu, wyłącznik bezpieczeństwa (można zdefiniować, która aplikacja pozostanie pod ochroną, w przypadku wyłączenia VPN) i taka wisienka na torcie - przesyłanie tajnych notatek, które ulegają samozniszczeniu po przeczytaniu. Pozdrowienia dla Pani Jodi Myers. :)
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

I would like to win because with NordVPN you can be quite sure that your identity is safely guarded and your data is absolutely safe & secure.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Wyniki

d3Hv06p.jpg


Zwycięzcom gratuluję i proszę o wysłanie na PW (loginu i adresu email).
Zwycięzcy mają 48 godzin na potwierdzenie wygranej i przesłanie adresu email.

Gratuluję!
 
Do góry