Konkurs ! / Giveaway ! - AppCheck Pro

Status
Zamknięty.

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Po przykrych doświadczeniach szukam dodatkowego zabezpieczenia. Od niedawna korzystam z wersji free i jedyne co zauważyłem to fakt, że siedzi cichutko w zasobniku i działa (chyba?). Ale on podobno jest z tych „ustaw i zapomnij”.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Nigdy nie miałem potrzeby "aż tak dbać o bezpieczeństwo". Mam Kaspersky IS, ale ...
Lepiej dmuchać na zimne niż się aż tak sparzyć, żeby mi wszystkie dane szlag trafił ...
Biorę udział - a niech random i fortuna zdecyduje ...
Powodzenia innym uczestnikom w konkursie życzę ...
 

Syafiq

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Czerwiec 2017
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
I want to win this AppCheck Pro License and because we want to protect the system from ransomware. Hope i will win, good luck for everyone :brawo
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki @angellomichel387 za konkurs na czasie. :ok
Nie mam żadnego softu do ochrony behawioralnej. Duży błąd z mojej strony. Dzięki AppCheck Pro zostałby naprawiony. Przede wszystkim podoba mi się, że w wersji Pro jest w stanie chronić MBR. Bardzo fajnie, że potrafi wykryć większość ransomware i skutecznie zablokować oraz w większości przywrócić zaszyfrowane pliki. Do tego program nie obciąża komputera i po wprowadzeniu ustawień działa w pełni automatycznie.
Powodzenia dla startujących. :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10029
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za konkurs. Programu nie znam ale jak wygram to przetestuję. Pewnie dodam go do AG bo mam tylko jego a tak byłoby to świetnie uzupełnienie. Teraz tyle tych zagrożeń, że trzeba się zabezpieczyć. Startuję po 2=letnią licencję.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Przyznam, że nie używałem jeszcze tego programu. Ale czytając opinie stwierdzam, że przydałoby się jakieś uzupełnienie mojego antywirusa przed zagrożeniami typu ransomware. Dlatego biorę udział w Konkursie.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nie mam programu antywirusowego ,a więc dodatkowa ochrona jest mocno wskazana..Zgłaszam udział w konkursie .
Dziękuje i pozdrawiam
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
AppCheck Pro provides you with real-time context-aware protection against today's ransomware threats. Once it is detected when the ransomware attempts to make any malicious changes to your machine, it will rollback those changes. At the same time, it will display a popup alert for action allows you to backup your files before they get hijacked. AppCheck does not require signature for protecting from unknown ransomware. This enables low system resource usage and operating system usage. Additionally, it provides automatic real-time backup of original files to recover valuable files. With these specific features, I like to get this license and have a test on it.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Program antywirusowy w dzisiejszych czasach to za mało .Wiec co robić ? Trzeba poszukać jakieś alternatywy by system stał się jeszcze bezpieczniejszy . Programu nigdy nie testowałem ale wydaje się z opisu i opinani posiadaczy w internecie całkiem rozsądnym uzupełnieniem antywirusa . Dlatego postanowiłem wystartować w konkursie i zgłaszam swój udział .
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1635
Reakcje/Polubienia
3952
Dziękuję za wspaniały konkurs :)
Kończy mi się licka na Webroota i przydałoby się teraz coś nowego . Jest EMET i Shadow Defender , dodałbym VoodooShield i AppCheck Pro .
Miłego dnia .
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dwu letnie licencje zostały przyznane za konkretne odpowiedzi na pytanie konkursowe (a nie pisanie o programie co wiadomo..niektórzy widać nie rozumieją pytania które jest takie łatwe ) oraz za aktywność na forum
AppCheck Pro
2lata x 5

@Zeno
@al
@sheriff
@ToGor
@memnon

AppCheck Pro
1rok x 5
92c161955ef73be5med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura

@Syafiq , @LGG , @remmak , @Trane , @mavio
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
wysyłając także dane wymagane przez firmę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1635
Reakcje/Polubienia
3952
Dziękuję :) i gratuluję pozostałym szczęściarzom .
 
Status
Zamknięty.
Do góry