Konkurs!/Giveaway! - Ashampoo® Snap 5

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Do wygrania jest 5 licencji na program Ashampoo® Snap 5. Klucze pochodzą od Jan-Gerrit Dickebohm.


Ashampoo Snap 5 rewolucjonizuje sposób robienia, edycji i współdzielenia się zrzutami i filmikami z treści Twojego ekranu!
Program pozwala na proste tworzenie zrzutów różnych obszarów, stron, czy nawet wybranych okien na Twoim pulpicie w zaledwie kilku kliknięciach.
W przyjaznym użytkownikowi trybie edycji dostępnych już jest kilka narzędzi do dostosowywania swoich zdjęć. Z ich wykorzystaniem prosto jest dodać obrazy, notatki, teksty, oznaczenia, znaki wodne etc.
Zapis i eksport zrzutów i filmów również jest dokonywany szybko. Wyślij e-mail ze zrzutem, zapisz go do schowka lub pliku albo po prostu go wydrukuj. Co więcej, możesz teraz załadować rezultaty od razu na Facebook lub YouTube.
Tryb zrzucania: Nowe funkcje i usprawnienia

“Zrzucanie ustalonego rozmiaru” pozwala teraz na pre-definiowanie rozmiarów ekranu.
Zarówno opóźnione jak i czasowe zrzuty są teraz wspierane, użytkownik może wybrać pomiędzy jednorazowym lub powtarzanym zrzucaniem obrazu.
Tryb zrzucania menu do zrzucania menu wielopoziomowych.
Automatyczne dodawanie znaków wodnych do zrzutów i filmów.
Nagrywanie z kamerki i mikrofonu i zapis do plików wideo.
Dodatkowe wsparcie zmiany rozmiaru zrzucanych filmów w czasie rzeczywistym. Podczas zrzucania całego pulpitu film może być przeskalowany do (np.:) 75% swojego oryginalnego rozmiaru.

Tryb edycji: Nowe funkcje i usprawnienia

Przeprojektowane paski narzędzi dla ułatwienia korzystania i płynnej pracy.
Prostszy dostęp do opcji dla wszystkich narzędzi.
Rozszerzone wsparcie obracania, półprzezroczystości i optymalizacja wyświetlania.
Wyświetlanie miniatur wielokrotnych zrzutów.
Nowa opcja pozostania przy obecnym narzędziu, aby np. grupowo dodawać strzałki.
Upload do Facebook i YouTube bezpośrednio z poziomu programu.

Tryb edycji: Nowe narzędzia

Wypełnianie: Wspiera wypełnienie gradientem i innymi stylami.
Notatki: Proste dodawanie notatek pojedynczym kliknięciem, aby opisać swoje zdjęcia.
Teksty: Obsługa gradientów, konturów, odbicia lustrzanego do tworzenia rozbudowanych obiektów tekstowych.
Numerowanie: Automatyczne numerowanie obszarów zrzutu pojedynczymi kliknięciami myszy poprzez utworzenie małych numerowanych kulek.
Rozmazywanie (BlurPen): Może być użyty do prostego zamazania lub pikselizacji wybranych obszarów zrzutu.

Więcej usprawnień

Przeprojektowane okna konfiguracji.
Nowy Generator nazw plików: Automatycznie dodaje tytuł zrzuconego okna lub strony do nazwy pliku.
Ulepszone wsparcie ekranów dotykowych dla Windows 7.

Zasady konkursu:
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Ashampoo® Snap 5.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 30.08.2012


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Ashampoo® Snap 5.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 30.08.2012

Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.
The person who receives a license, will be drawn by random portal.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

No cóż spróbuję szczęścia mam ten soft w wersji 4 i sobie chwalę może uda się wygrać 5 , program przechwytuje nie tylko to co na pulpicie ale także umożliwia przechwytywanie całych stron internetowych jest także tzw plik pomocy dzięki , któremu program jest do ogarnięcia nawet przez nowicjusza .

Piszę w swoim rodzimym języku ale English też mogę a co :jezyk , myślę że kolega miał na myśli że są tu ludzie którzy mówią i piszą w języku angielskim i oni w tym języku komentarz napiszą :klawik.
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Ashampoo Snap 5 jest proste i niezastąpione (po prostu rewelacja :ok ) do robienia, edycji i współdzielenia się zrzutami i filmikami z naszego ekranu! Zwłaszcza, że rezultaty (twórcze :dziwak ) możesz teraz od strzału załadować na Facebooka lub YouTube i gdzie tylko chcesz ładnie ponumerowane z rozbudowanym opisem tekstowym.

Mam na niego wielką chrapkę :friends
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Na testowej wersji /5/ zrobiłem jeden z opisów i program jakoś tak mi się spodobał, że chcę wygrać. :jezyk
Biorę udział w tym konkursie by używać "legalnego" Ashampoo® Snap 5 do /być może ... :yhy /kolejnych prezentacji ... :dziwak
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Od długiego czasu używam wersji 4 Ashampoo Snap i jestem bardzo zadowolony , miło by było zaktualizować ją do najnowszej wersji gdyż możliwości ma naprawdę niesamowite.
 

Mr.Dave

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
I started with version 3 of Snap and moved up to version 4. It's my favorite screen capture tool because it's easy to use, lets me mark up captures before saving, and captures screens both in a browser and in any other programs (I like Fireshot Pro while I'm in Firefox, but it doesn't work other places).

I would like to upgrade to version 5 for several of the new features: easier access to adjusting settings, adding gradients and automatic numbering to captures. I am also hoping it works better than previous versions for capturing video.

Ashampoo Snap is a very good tool to have.

Also -- thank you for this contest!
 

rafikrafiki

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem ten program w wersji trial i jestem pod wrażeniem. Aplikacja posiada to wszystko co jest niezbędne dla mnie. Często robię zrzuty danego obszaru, ale nie tylko, bo używałem także innych funkcji wbudowanych w ten program . I byłem strasznie zadowolony. Program jest godny polecenia i miło by było gdybym zdobył tą licencję :)
 
A

Anonymous

Ashampo Snap używam od samego początku powstania programu. Wersję nr 5 kupiłem jakiś czas temu, a teraz chcę wygrać dla mojej żony ;) Jest to doskonałe narzędzie do przechwytywania obrazu. Możemy utrwalić i zapisać praktycznie wszystko co chcemy. Dodatkowo wielką zaletą jest możliwość tworzenia samouczków, prezentacji itp., gdyż program nagrywa to co robimy na komputerze :)
Życzę wszystkim powodzenia w konkursie!
 

marchefka55

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Ashampoo® Snap 4 którego dotąd używam, jest dla mnie świetny i niezastąpiony, natomiast najnowszy Ashampoo® Snap 5 z nowymi funkcjami i usprawnieniami, zapowiada się wspaniale i na pewno zajmie jego miejsce.
 
V

vhick

I also like to win Ashampoo Snap 5, Ashampoo going better and better to its powerful softwares. I try Ashampoo snap before and I'm really happy with it. I hope I can have a full version to user its full potentials.

Thank you so much for the giveaway!
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Ashampoo® Snap 5 is a industry standard software with numerous features. Having used it's older versions I can confidently say it is simple & best.

Thanks for your giveaway & please count me in.

Thanks,
Grr
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Ashampoo Snap 5 jest jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia zrzutów ekranu. Program sprawia, że dodawanie zrzutów ekranu do recenzji programu jest po prostu przyjemnością, a ich pisanie jest przez to dużo prostsze. Obecnie korzystam z wersji 4, jednak jeszcze większe możliwości nowej wersji sprawiają, że biorę udział w konkursie.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Po przetestowaniu Ashampoo® Snap 5 (trial), stwierdzam, że program jest prosty w obsłudze (jest po prostu łatwy dla nowicjusza), ma polski interfejs i dużo możliwości przechwytywania obrazu. Ashampoo® Snap 5 bardzo mi się spodobał, dlatego chciałbym go wygrać w tym konkursie :)
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chciałbym wygrać ten program, bo używam wersji 4 tego programu, a 5 jest ponoć jeszcze lepsza.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Wyniki konkursu:
cc6ee5aab144c.jpg


Wygrali:
win98, kałmanawardze, ToGor, Tadek59, andrzej65

Gratuluję!

//
Licencje zostały wysłane
 
Do góry