Konkurs ! / Giveaway ! - ESET Smart Security 8

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
ZOEbKXl.jpg


Mam do rozdania 15 rocznych licencji na ESET Smart Security 8.

Licencje na konkurs dostarczył Pan Marek z ekipy ESET któremu bardzo serdecznie dziękuję.
------------------------------------------------------------------------------------------

ESET Smart Security zapewni Ci wielowarstwową ochronę podczas korzystania z Internetu. Zaufaj sprawdzonym i nagradzanym od lat technologiom.

Antywirus i antyspyware zabezpieczą Cię przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Ochronę rozbudowuje antyphishing, zabezpieczający przed stronami wyłudzającymi dane. Całość uzupełnia ochrona przed botnetami.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

------------------------------------------------------------------------------------------
Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Opisz swój ulubiony program antywirusowy.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia 2014 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 08.11.2014.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Oczywiście biorę udział - używam na laptopie żony i swoim więc czas by zagościł na PC dzieci.
Być może są lepsze antywirusy ale ten spełnia moje wymagania. Kiedyś byłem zwolennikiem antywirusów ze stajni Symanteca lecz od pewnego czasu urzekł mnie antywirus ze stajni NOD. Spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Wykrywa w czasie instalacji czy instalka zawiera śmieci typu toolbar i oczywiście je usuwa. Nie jest "obciążający" dla systemu. Jednym słowem nic dodać nic ująć.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Moje ulubione programy antywirusowe to Eset i Avira. Niestety Avira nie wspiera Naszego języka więc pozostaję przy pierwszym wyborze. Lekkość i funkcjonalność to duży bonus firmy Eset. Skuteczność również jest na dobrym zadowalającym poziomie więc spróbuję szczęścia :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Moim ulubionym antywirusem jest Norton Internet Security. Pomimo różnych głosów o dużym obciążeniu, na mojej starej maszynie sprawdza się wyśmienicie.
Niestety pozostało mi kilkanaście dni do zakończenia licencji, dlatego konkurs spadł mi z nieba.
Tym bardziej, że kilka lat temu używałem starszych wersji NOD-a i sprawowały się równie dobrze. NOD uważany był wówczas za jeden z najlepszych antywirusów, nie obciążał systemu i był skuteczny. Niestety kiedy skończyła mi się licencja nie miałem okazji wygrać nowej w żadnym konkursie.
Może tutaj przy odrobinie szczęścia uda mi się ją wygrać i potestuję nową wersję.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Odkąd pamiętam eset smary security jest ze mną. Najpierw trójka, potem czwórka i piątka. Obecnie używam ESS siedem i jestem bardzo zadowolony. Ochrona jest bardzo dobra, interfejs przejrzysty, ponadto lekkość i brak jakichkolwiek problemów z funkcjonalnością. Po prostu miód :ok. Dlatego startuje a może uda się podnieść znowu numerek wersji eset :klawik.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Moim ulubionym programem antywirusowym jest ESET Smart Security, ponieważ jest bardzo prosty w użyciu, nie spowalnia zbytnio komputera, oraz jest bardzo skuteczny w zwalczaniu wszelkich wirusów.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam. Dzięki za konkurs
Jeśli chodzi o program antywirusowy to mam/miałem ich kilka.
Kilka lat temu np. Antivirenkit
Ale jeśli obecnie to AVG - w miarę skuteczny i nie spowalnia systemu (doskonały na przedpotopowe systemy)
BitDefender - imponuje skutecznością i wygodą użycia
Norton - demon szybkości
Webroot - zmieści sie nawet na dyskietce.
Reszta to z małymi wyjątkami średniaki
Ale bardzo chętnie przetestowałbym Kaspersky'ego i ESETa zwłaszcza, że kończy mi sie licencja na AVG, a o ESEcie słyszałem same dobre słowa i chciałbym sprawdzić go na swoim sprzęcie
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
ESET Smart Security 8-wszystkie zalety już przedmówcy podali więc powtórzę- cenię go za lekkość dla systemu dobra zapora- w sumie to tylko cena jest jego "wadą"..obecnie stosuję Bitdefendera z promocji czasowej i jest dobrze ale zapora w porównaniu do Eseta ma "na noc"-zawalczę razem z Wami a może się poszczęści :)
Pozdrawiam i dzięki za konkurs!
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
ESET Smart Security to zdecydowanie najlepszy program zabezpieczający z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Inne programy albo odczuwalnie spowalniają komputer, albo ich skuteczność jest słaba, albo mają niepotrzebnie skomplikowany, brzydki interfejs.
ESET Smart Security łączy w sobie trzy najważniejsze cechy - jest "delikatny", działa nieodczuwalnie w tle, nie jest nachalny; - jest wysoce skuteczny, można spokojnie używać komputera bez obaw o jakiekolwiek infekcje; - jest bardzo intuicyjny, ma przyjemny interfejs. Osobiście od wielu lat uważam go za najlepszy program zabezpieczający, jaki kiedykolwiek powstał. Dlatego miło byłoby znów mieć go na swojej maszynie. Pozdrawiam.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
Ale bardzo chętnie przetestowałbym Kaspersky'ego
...............................
możesz sobie go odpuścić tylko masa opcji zamula system i mało skuteczny w porównaniu do eset to już Malwarebytes Anti-Malware jest bardziej skuteczny od Kaspersky'ego


ja juz z chyba rok czasu jadę na eset a przekonałem się na tym forum testując antywirusy a zdecydowanie wygrał eset to ze jest mało wymagający to jedno ale i przy tym jest skuteczny niż inne antywirusy to już większa zaleta tak ja tygrys był postrachem dla innych czołgów tak eset jest postrachem dla wirusów
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ja nie mam ulubionego programu antywirusowego.Używam tego który mam pod ręką i jest w promocji.W tej chwili właśnie używam Eseta którego wygrałem w konkursie organizowanym na tej stronie przez Pana Organizatora,a jak się skończy licencja,może znów szczęście się uśmiechnie.Dziękuję za konkurs.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Obecnie używam Panda Free AV ale wolałbym Eseta.Program może nie jest z najwyższej półki ale jest lekki i całkiem przyzwoicie skuteczny.Ostatnio miałem Kaspra z licencją z jakiejś gazety ale dość przymulał mi kompa
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
osobicie to nie mam ulubionego antyvirusa w tej chwili uzywam F-Security AV ,jak się skonczy licencja na niego to zainstaluje taki który uda się mi wygrać ,a jesli się nie uda to instaluje darmowego,chodzi oto zeby był lekki i nie spowalniał systemu,oraz skutecznosc jego wykrywania byla na dobrym poziomie.Oczywiscie jak uda mi się wygrać eseta to skorzystam z niego to nie ulega wątpliwosci,było by mi bardzo milo miec go w swoim systemie i cieszyc się z jego ochrony.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam .Przez kilka lat moim programem antywirusowym był najpierw NOD-32 a później ESET Smart Security , obecnie AVG AntiVirus Free 2015. Warto by wrócić do ESET Smart Security i znowu mieć ten wspaniały program na swoim komputerze. I dlatego chcę wziąć udział w tak wspaniałym konkursie.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Nie mam jakiegoś szczególnie ulubionego programu.Może za taki uchodzić Panda Cloud,ponieważ jest lekka i nie stanowi problemu dla mojego komputera. Podobała mi się prostota tego programu i to, że po zainstalowaniu nie trzeba było się już interesować i zajmować tym programem. Nic nie wyskakiwało i nie zawracało głowy. A czy była skuteczna? To już inna sprawa. :dziwak

Dziękuję za zorganizowanie konkursu! :england
 
Status
Zamknięty.
Do góry