Konkurs! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Status
Zamknięty.

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Thanks guardian for this giveaway!

Rapid Delta Restore (RDR) is new and my favorite feature.

RDR can rapidly recover data from single, or multiple full backups by using advanced delta detection technology . It can cuts restore times by 90% or more.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13238
Reakcje/Polubienia
44739
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Witam, obecnie używam do robienia kopi programu AX64 Time Machine ,choć program nie jest już rozwijany ,ale ten program mnie zawiódł, ostatnio miałem z nim problem , ze zrobieniem kopi ,aż system padł i musiałem instalować system od nowa.Jeśli chodzi o Marcium nie znam programu ,ale z komentarzy wynika że to program pierwsza liga , z opisu to najbardziej mi się podoba jego szybkość przywracania kopi, jak i funkcje Rapid Delta Restore i Rapid Delta Clone .

Dlatego biorę udział w konkursie i podziękowania dla organizatora guardian i Marrium za podarowanie liencji!!!!
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Podziękowania dla kolegi Guardian za super konkurs :dziękuję
Nigdy nie używałem tego programu ponieważ byłem zwolennikiem Acronisa. Jednak Macrium Reflect zbiera mnóstwo pozytywnych opinii, dlatego chciałbym wygrać ten program.
Ulubione funkcje: Rapid Delta Retore oraz SSD Trim Support.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Thank you for this great giveaway!
The program Macrium Reflect is a combination of reliability and speed, this is one of the best program of its kind.
My favorite feature is AES Encryption.
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Thanks for the awesome giveaway! :dziękuję

Macrium Reflect is one of the best and the most sought after backup and system restore programs. :suuper

And it makes ultra-faster and reliable copy with best compression. :ok

So I really wish to win this awesome program. :yahoo
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Dziękuje za możliwość udziału w konkursie . Używałem do backupu głównie Acronis True Image. Złego słowa nie powiem, ale z pozytywnych opinii wnioskuje, że kuzyn Macrium Reflect mógłby zastąpić starszego brata. szybkość, niezawodność to cechy w programach które lubie. Ciekawe funkcje to SSD Trim Support oraz Macrium Rapid Delta Restore. Byłyby fajne święta jak bym wygrał :zawsty
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Miałem się nie "wychylać", ale naczytałem się powyżej sporo zastrzeżeń do AX64 Time Machine. Korzystam z tego programu od niedawna, ale (!) nie chciałbym się zawieźć jak kolega Ircus. Już mnie boli głowa, a przecież program do backupu nie powinien stresować. MACRIUM REFLECT WORKSTATION jest programem z najwyższej półki. Mimo że ma wiele funkcji, najbardziej podoba mi się jego prostota obsługi, szybkość i niezawodność. Kopie przyrostowe też są niewątpliwą zaletą. W weekend przesiadam się na dysk SSD, więc i tu może pokazać swoje zalety. Chętnie wezmę udział w konkursie, za który dziękuję.
guardian :piwko
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Thank you for the great contest guardian
just such a program needs
I can see that it is a veritable leaders
and maybe even the best
therefore starts
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Podziękowanie za konkurs dla organizatora Guardiana oraz darczyńcy z Macrium Software.

Kopia zapasowa to podstawa. Macrium chwalony jest za niezawodność oraz lekkość w porównaniu z ATI. Ponieważ moja wersja tego ostatniego ma numer 2012, czasem mam z nią problemy, zaś odrębny sprzęt wymaga odrębnej licencji, sprawdzę czy los będzie tu łaskawy.

pozdr.,

Areopagita

:england
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Thanks for the giveaway!
Macrium Reflect Workstation backups your entire pc into a single compressed image file and can easily restore the partitions and hard drives with just few clicks. This specific feature is what I like most and wish to win it and test it.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

I have the opportunity to use the Macrium Reflect and see no other better programs for backup. I take part in the competition, because I would like to install it on the PC my son. The program allows you to take full backups, incremental and differential. The most important for me in it, that is characterized by operational reliability and speed recovery copies. A very important feature for me is the Rapid Delta Restore.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Zalety programu MACRIUM REFLECT WORKSTATION zostały już dokładnie i bardzo zachęcająco przedstawione.
W tym programie mam pewność, że utworzona kopia po przywróceniu będzie prawidłowo działać (wcześniejsza
możliwość weryfikacji). Odpowiada mi także szybkość tworzenia i przywracania oraz stabilność.
W programie przydałaby się funkcja jego uruchamiania przy starcie systemu.
Dziękuję za konkurs i możliwość udziału w nim.

:dziękuję guardian i Macrium Software
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

only hours to go before I draw this awesome giveaway to a close and random.org selects our LUCKY WINNERS :hura

will you be one of them ??

only if you have your entry in will you stand a chance !!..... sooooo do you have yours in ??

and if not !!

WHY NOT :scratch

its not too late
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Programu nigdy nie miałem ,ale jak czytam program musi być rewelacyjny. Grzechem - nie spróbować wygrać tego programu.Do tej pory używałem Keriver pro i AX64 Time Machine .
Zgłaszam udział w konkursie
Dziękuje i pozdrawiam !!
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Re: Konkursy! Giveaway! MACRIUM REFLECT WORKSTATION v6

Przez wiele lat moim podstawowym programem do kopii zapasowej był ATI , ostatnio... AOMEI Backupper, ale to nie "to". Macrium Reflect jeszcze nie używałem. Z tego co przeczytałem o nim na stronie i we wcześniejszych postach wnioskuję że chyba wart jest zachodu. Dziękuję za zorganizowanie konkursu i życzę szczęścia wszystkim uczestnikom. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry