KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium Lifetime

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dziękuję za ten konkurs i szansę na wygranie raczej drogiej wersji MBAM 4. Dlaczego chcę MBAM? Chroni przed przejęciem dla okupu. Legenda skuteczności wykrywania i usuwania zagrożeń z komputera. Cały czas rozwijany projekt, stałe aktualizacje i doskonałe uzupełnienie ochrony komputera /w moim przypadku/ i innych urządzeń /np mobilnych/. Zawsze w przypadku podejrzenia zagrożenia na kompie używałem wersji darmowej i jakoś się nigdy nie zawiodłem. Wykrywanie i usuwanie nie stwarzało problemu. Jedna rzecz mnie uwierała "od zawsze" - brak kompatybilności z niektórymi programami AV /np Kaspersky wręcz żąda odinstalowania - tyle, że można go "nie posłuchać" - i działa/. Na jednym urządzeniu mam wersję Premium 3 jako uzupełnienie windows defender - i póki co żadnych niespodzianek nie było. Biorę udział w konkursie i bardzo chcę wygrać wersję lifetime.
MBAM 4 miał dostać nowy "silnik" Katana z jeszcze większą skutecznością wykrywania. Jestem bardzo ciekawy tego rozwiązania i jego skuteczności.

P.S.W takim przypadku brakuje mi testu zagrożeń kolegi Se7en- a. Może warto wrócić do przydatnej i ciekawej formy testów ?
 

pisondi

Świeżak
Dołączył
5 Luty 2018
Posty
19
Reakcje/Polubienia
24
Great thanks to the organisator for giving me a chance to win an exclusive giveaway key for my favorite software Malwarebytes lifetime version 4. Although i tried many times to win and i lost, i am glad that now i have the chance to get it. The new version runs great on my PC, i noticed an enhancement in performance and the same malware removal module. Great UI, less services and a fancy look. I would be very happy to win it and eventhough i won`t win i am gratfeul to take part in this competition.
Happy New Year at all!
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Malwarebytes
by mi się przydał bo jako graficzka pobieram różne tubki i zawsze jakiegoś wirusa spotykam.
Ostatnio startowałam, no cóż szczęścia nie mam i nic nie wyszło, może teraz.
Pozdrawiam.
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
Thanks for the giveaway

I want to win a license because Malwarebytes detects and removes malware in real time using advanced anti-virus, spyware and rootkit technologies. The latest and most dangerous threats are scanned automatically, so I don’t have to worry about protection.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Malwarebytes jest jedynym z programów bardzo skutecznym do ochrony komputera z powiązaniem z innymi programami antywirusowymi. Testowałem. Polecam innym. Chciałbym mieć go w swoim zasobie. Dziekuję organizatorom za tego typu konkurs.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Malwarebytes 4 adds a new Katana engine to enhance the detection along with the features, usability, system resources usage improvements, and a refreshed look. The new version 4 with improved protection features, AI, and the new Katana engine protects better than ever before.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Program Malwarebytes 4 zapewnia nam pełną ochronę komputera przed zagrożeniami – exploitami, złośliwym oprogramowaniem, ransomware oraz pozwala na ich usunięcie. Można go wykorzystać do skanowania na żądanie lub do ochrony sytemu w czasie rzeczywistym. Nie powoduje konfliktu z innym programem antywirusowym.
angellomichel387 dziękuję za organizację konkursu.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Malwarebytes używam w wersji darmowej. Działa dobrze i nie powoduje konfliktów z antywirusem ( BullGuard Internet Security). Myślę że wersja profesjonalna zwiększyła by bezpieczeństwo mojego komputera. Dziękuję za zorganizowanie tego konkursu.
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
Thanks for The Contest @angellomichel387 & Happy New Year:hi

I want to win a license of Malwarebytes because it became one of the most trusted security program ; without any system impact . in addition to fast scan engine and web protection it has frequently updates feature promising a Risk Free PC Life. No worries while browsing web or using USB Flash drive any more.
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Dziękuję za zorganizowanie konkursu. Chciałbym wygrać licencję na ten program i wzmocnić ochronę swojego laptopa. Malwarebytes mógłbym zainstalować obok istniejącego antywirusa i byłaby to z pewnością ściana nie do przejścia :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Malwarebytes to program, do którego mam sentyment pomimo tego, że już od kilku lat jego renoma podupada. Kiedyś był jednym z pierwszych programów, który instalowałem zaraz po formacie. Teraz jego skuteczność jest daleka od ideału. Chciałbym wygrać licencję lifetime, ponieważ mam nadzieję, że twórcy popracują nad nim i ponownie stanie się programem z najwyższej półki tak jak to było kilka lat temu.
Dzięki i pozdrawiam.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Czasem używam Malwarebytes Free do skanowania systemu żeby sprawdzić czy antywirus czegoś nie przepuścił. A chciałbym wygrać wersję premium ponieważ dodatkowo chroni system w czasie rzeczywistym, i doskonale sprawdza się jako dodatkowa ochrona. Dziękuję za konkurs.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! I am using only the built-in Windows 10 security solution. Obviously I need an extra layer of protection so I want to win Malwarebytes Premium since it is well known high-quality antimalware solution. It is lightweight on system resources and offers one of the best detection ratios. I have experience using the free version, that does not include resident protection, mostly as on demand scanner and I can say that it does its job pretty well helping me detect some PUPs and malware.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Malwarebytes AntiMalware Premium is one of the favorite programs for removing malware threats. It offers real-time protection, malware protection, ransomware protection, exploit protection, web protection, behavior-based detection and works well alongside with other traditional antivirus as well as with Windows Defender. It can move those 'Sticky' files(viruses and malware files) to its Quarantine Chest to isolate them where they cannot interact with and harm the other files on a hard drive. It is an extremely powerful software, which is now reckoned as a must-to-have utility on every PC that is constantly connected to the internet. It also provides excellent customer service with an array of useful online resources and a dedicated support center. It is light-weight, faster scans and improved working performance.
With the above favorite features provided by the software, I am eager to win this license and test it.
 
Do góry