Konkurs ! / Giveaway Rohos Logon Key

Status
Zamknięty.

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Chciałbym wygrać program, aby zapewnić sobie bezpieczniejszy sposób do logowania na moim PC do mojego windowsa. Program jest łatwy w użyciu i zapewnia dwuetapowe uwierzytelnianie przy pomocy pamięci USB. W programie odpowiada mi to, że nie muszę za każdym razem wprowadzać haseł oraz mogę stosować go na moich innych komputerach.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Długo biłem się z myślami - dlaczego miałbym wystartować w tym konkursie. Po co mi kolejny soft, przecież pendrive'y często się psują i narobię sobie tylko kłopotu, pendrive może zabezpieczyć logowanie do systemu, ale jeśli nie mamy w biosie możliwości zablokowania zmiany kolejności bootowania do systemu, to byle wersja live-cd Linuxa w pełni umożliwi dostęp do dysku, w dodatku dysk można odłączyć i podpiąć pod inny komputer. Na swoje szczęście znalazłem jednak kilka powodów. :)
Po pierwsze mogę podziękować koledze @angellomichel387 za kolejną świetną robotę i podbić frekwencję - dzięki angellomichel :ok
Również podziękować Panu Alex Silonosov za okazaną dla naszego forum życzliwość. :dziękuę
Wygrać licencję lifetime na program, który istotnie ma wiele zalet. Jest w języku polskim, a opcje są bardzo czytelne. Umożliwia zamienienie w token nie tylko pendrive'a (wiadomo że wolnych portów usb nigdy za wiele), ale również karty SD, czy np telefon poprzez sparowanie z komputerem za pomocą bluetooth. W dodatku Rohos Logon Key umożliwia zapis kilkudziesięciu (zdaje się 64) aktywnych logowań przez co mogę stworzyć token do kilku, kilkunastu urządzeń i kilkudziesięciu aktywnych profili użytkowników bez konieczności zapamiętywania ich haseł. Rohos Logon Key zawiera lub umożliwia stworzenie zestawu pytań na wypadek awaryjnej sytuacji, gdyby token uległ zniszczeniu lub zagubieniu i w ten sposób umożliwi dostęp do zabezpieczonego urządzenia. W dodatku Rohos zapewnia logowanie dwuskładnikowe, co znacząco zwiększa poziom zabezpieczenia systemu. Wybranie sprawdzenia numeru seryjnego w opcjach programu uniemożliwia również skopiowanie zawartości tokena na inny nośnik i użycia go jako tokena. Muszę przyznać, iż program jest dobrze przemyślany. Dzięki za konkurs i GL HF. :)
 
Ostatnia edycja:

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Excellent! I`m very happy for this win as i really needed it. Thanks so much angellomichel387 and thanks to PZD for hosting this excellent giveaway. :przeszcz:hura:dziękuę
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for this special Giveaway and congrats to other winners as well thanks to those participated members!
 
Status
Zamknięty.
Do góry