Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

Status
Zamknięty.

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, angellomichel387. I want to win a license for VoodooShield PRO as this is one of the best antiexecutable software on the market providing excellent whitelisting process and thus blocking all unwanted or unneeded, rogue or malicious software. :dziękuję
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Program w wersji darmowej działa u mnie znakomicie
a dzięki wersji pro będę miał możliwość skorzystać z wielu dodatkowych funkcji
Dziękuje za konkurs
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Dzisaj stałem się posiadaczem laptopa. :yahoo Sprzęt solidny , zasługuje na solidne zabezpieczenie. O programie VoodooShield Pro słyszałem już dawno, ale nie używałem. "Programy Za Darmo", od czasu do czasu, dają taką możliwość. Powyższy opis sugeruje prostotę, funkcjonalność i skuteczność programu. Dlatego chciałbym skorzystać z udziału w konkursie na VoodooShield Pro. Będzie to pierwszy krok w zabezpieczaniu cennego prezentu. ;-)
Kolego angellomichel387, dzięki za fajny konkurs. :piwko
 

katzone

Świeżak
Dołączył
15 Grudnia 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Miasto
Wawel
Bardzo chciałbym wygrać licencję na VoodooShield Pro, ponieważ używam wersji darmowej programu, a więc bardzo okrojonej z możliwości ustawień. Jestem ciekawy jak VoodooShield Pro będzie działał z różnymi ustawieniami. Lubię aplikacje działające na zasadzie anti-exe, także byłoby naprawdę miło posiadać pełną wersję tego cuda. :yahoo
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
VoodooShield takes a whitelist approach to antivirus protection and blocks new unknown programs to prevent your
system at risk. This specific feature really provides me much confidence and maximum safety when browing the internet.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Bardzo dobry program anty-exe pozwalający użytkownikowi decydować, które aplikacje mogą być uruchomione. Do tego bardzo lekki dla systemu i łatwy w obsłudze. Daje możliwość wyboru ochrony - m.in. tryb autopilot.
Dziękuję za konkurs.
 
3

3e6-16hn

Thank you for this giveaway! I would like to win a license because voodooshield is very good and easy to use anti exe software, it is easy to whitelist app that we are only using. I usually use the autopilot mode because it has fewer pops up and it automatically block the threats.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Nigdy nie korzystałem z tego typu programu ale chętnie zacznę. Dobrych dodatkowych zabezpieczeń nigdy nie za mało. Program zbiera pochlebne opinie. Dzięki wielkie za konkurs. Chętnie biorę udział.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. It offers a new protection which is different from the traditional antivirus software. It will protect my computer against a lot of malware and viruses through locking the computer and blocking all new, non-whitelisted executable code, while your computer is running a web app (browser, email, etc.). The anti exe principle specify which programs are allowed to run
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
:hi

Chętnie wystartuje w konkursie. Od dłuższego czasu nie korzystam z typowych programów antywirusowych jedynie z AG czy NVTE i do tego coś dodaję. Na dwóch sprzętach korzystam z AG a na jednym miałem NVTE niestety od dłuższego czasu jest nieaktualizowany. Skoro jest okazja wygrać coś podobnego to chętnie spróbuję i w ten sposób do wygranego niedawno MBAMa dołączy Vodoo i wówczas kolejny komputer będzie miał na dłużej załatwiona ochronę.
Dzięki za konkurs i powodzenia pozostałym startującym :buziakk
 
Status
Zamknięty.
Do góry