Konkurs ! / Giveaway ! - WinRAR 5

Status
Zamknięty.

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Najpopularniejszy program do kompresji plików. Może teraz uda się teraz wygrać.
Zgłaszam udział w konkursie. :ok

Pozdrawiam i dziękuje
 

eualex

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
5
Testowałem już wiele wersji programu winrar, lubię go za stabilność działania i przyjazny interfejs.
Jak sam oficjalny sprzedawca określa:
"There is no better way for compress files (...)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
Z ww. powodów chciałbym wygrać licencję na program WinRAR :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36126
Reakcje/Polubienia
25240
Miasto
Trololololo
eualex napisał:
Testowałem już wiele wersji programu winrar, lubię go za stabilność działania i przyjazny interfejs.
Jak sam oficjalny sprzedawca określa:
"There is no better way for compress files (...)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
Z ww. powodów chciałbym wygrać licencję na program WinRAR :)
linki mają być w tagu CODE, poprawiłem ale następnym razem będzie śmietnik z takim postem
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki za konkurs ORGANIZAT0R
Chciałbym wygrać ten soft najlepszy do tworzenia archiwów, który ma same zalety
czekałem na ten konkurs,bo próbowałem na innej stronie ale tam nie miałem szczęścia,
może tu wygram tą lickę :scratch
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Świetny archiwizator, niezawodny i uniwersalny, dlatego chętnie się zgłaszam.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Super konkurs! WinRar wiadomo, jeden z podstawowych programów w systemie. Bez niego ani rusz, dlatego bardzo chętnie zgłaszam się do konkursu.
 

slawus

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR to narzędzie, które trzeba mieć. Właściwie to nie ma formatu, którego nie potrafiłby obsłużyć, a przez to jest totalnie uniwersalny i może zastąpić każde narzędzie archiwizujące. Moduł archiwizujący działa szybko i skutecznie. Krótko – wreszcie trzeba mieć dożywotniego legala! :)
 

konku

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
59
Reakcje/Polubienia
27
Miasto
Tutejszy
Krótko: Najlepszy komercyjny archiwizer. Nowy algorytm RAR5. Obsługa plików RAR. Dlatego chciałbym wygrać jedna z licencji.
 
V

vhick

One of the best and still one of the best file archiving software that used in file sharing sites.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Posiadam wersję 4.20, jednak ze względu na nowy, niezgodny ze starą wersją format archiwum rar5 bardzo chciałbym wygrać zgodny z nim WinRAR 5.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Tego konkursu nie mogę pominąć. WinRar to zwyczajnie najlepszy archiwizer. Darmowe alternatywy w stylu 7zip do mnie nie przemawiają - choć nie twierdzę, że to złe rozwiązanie. Ale jeżeli zdobyć można najnowsze wydanie najlepszego w swojej funkcjonalności programu - przyłączam się do konkursu. Tym samym dziękuję za jego zorganizowanie :)
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs! Obecnie na moim komputerze mam wersję 4.20, którą kiedyś udało mi się zdobyć w którymś z konkursów. WinRAR to jedyny program jakiego używam do "pakowania". Przyzwyczajenie nie pozwala mi się "przesiąść" na inny program tego typu. Wychodzę z założenie, że jeżeli coś dobrze działa to nie warto na siłę kombinować i szukać alternatywy. Jeżeli szczęście dopiszę to chętnie zamienię wersję 4.2 na 5.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Konkurencja jest spora, więc będzie ciężko. Obecnie mam wersję 4.2 i wszystko działa dobrze, ale wersja 5 wprowadziła nowy algorytm, który niestety nie jest obsługiwany przez starsze wersję. Jak trafię na plik zrobiony nowym algorytmem to trzeba będzie kombinować, ale może szczęście dopisze w tym konkursie. Dzięki ORGANIZAT0R za zorganizowanie tego Giveaway-a :piwko
 

ayana

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Używałam winrara przez lata na starym lapku, który się zepsuł. Bardzo przydałby się też na nowym, bo jest to program, do którego się przyzwyczaiłam i bardzo go lubię. Na razie mam wersję trial, ale to tylko na miesiąc. Mam nadzieję, że się uda :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry