Konkurs ! / Giveaways ! Comfort Keys

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pana Sergey Koshkin
z Comfort Software Group
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji Pro
Znakomitego Programu
Comfort Keys

a92527edd0759ea0med.png

Zapraszam na oficjalną stronę programu :ok
  • http://www.comfort-software.com/


Dlaczego Comfort Keys ??
Ponieważ jest Znakomity !! :ok :ok



Comfort Keys to ciekawy i przydatny program do tworzenia skrótów klawiszowych dzięki czemu praca na komputerze będzie łatwiejsza, szybsza i przyjemniejsza.
Comfort Keys pomoże :
uruchamiać programy i otwierać strony internetowe używając do tego skrótów klawiszowych,
wklejać wcześniej zdefiniowany tekst za pomocą skrótów klawiszowych,
zmieniać język wpisywanego tekstu za pomocą skrótów klawiszowych,
kontrolować głośność za pomocą skrótów klawiszowych,
nagrywać sekwencje skrótów klawiszowych i odtwarzać je gdy zajdzie potrzeba (macro),
blokować klawisze i wiele więcej.

Comfort Keys will help you to:
Launch the necessary programs and open web pages by pressing a single hotkey.
Insert predefined texts (email templates, signatures, passwords, greetings, phone numbers, addresses, etc.) using hotkeys or the built-in template manager.
Change the language and case of the typed text.
Control the sound volume in a quick and convenient manner.
Record key press sequences (macros) and play them back as many times as you need.
Block some keys or simulate the press of a specific key when another one is pressed.
And much more...

f7e352a3c4f6f4bemed.png

5f8aaa136ea0a38fmed.png

5223bfccebb72bf6med.png


Dodatkowo aby praca przy komputerze była łatwiejsza i przyjemniejsza w ComfortKeys została wbudowana wirtualna klawiatura, funkcja zarządzania zawartośćią schowka systemowego, zaawansowany menedżer zadań, funkcja flagi umieszczona przy kursorze która informuje użytkownika o używanym języku, okno historii uruchamianych wcześniej programów z opcją ponownego ich uruchomienia.



We also wanted to make your work simpler and more efficient by integrating several useful tools into Comfort Keys:
Virtual on-screen keyboard.
Clipboard manager.
An enhanced task switcher.
A current language flag which is always located next to the text cursor and helps determine the currently used language.
A history window for the previously launched applications with an ability to quick-launch them again.
302866b510257325med.png

Skróty klawiszowe utworzone w programie działają z każdym programem dostępnym dla Windows.
Podczas konfiguracji skrótów możesz używać każdego klawisza włącznie z NumLock i CapsLock.

Shortcut keys configured in the program work in all Microsoft Windows applications.
While specifying shortcut keys, you can use any keys including NumLock and CapsLock.
2c012fb3fe7ae588med.png

Wbudowana ekranowa klawiatura pomoże wybrać komfortowe skróty klawiszowe pokazując dodatkowo które klawisze są dostępne.

The built-in on-screen keyboard will help you to select a comfortable keyboard combination and afterwards this on-screen keyboard will show you what shortcut keys are available for you.
fc26fbddec1cf7aemed.png

Łatwo również używać Comfort Keys w grupach roboczych, aby to zrobić wystarczy tylko zapisać plik skrótu a następnie udostępnić go innym użytkownikom grupy.

It is easy to use Comfort Keys in workgroups. To do it, just save the shortcut file to a network resource and configure it to be used on every workstation.
adeb34abd78bfb37med.png

ae264720194a516cmed.png

c64a33ba1de75860med.png


Więcej info
  • http://www.comfort-software.com/hotkey-manager.html
Pobieranie
  • http://www.comfort-software.com/download/ck_setup.exe
Kup Teraz
  • http://www.comfort-software.com/buy-hotkey-manager.html
Comfort Keys to program który ułatwi zarządzanie skrótami klawiszowymi stworzonymi przez użytkownika. Comfort Keys dzięki sprawnemu mechanizmowi zarządzania skrótami klawiszowymi umożliwia uruchamianie ulubionych programów przy pomocy jednego kliknięcia myszką. Plusem Comfort Keys jest także przypisanie konkretnych przycisków do wybranych stron internetowych czy plików.
Comfort Keys przypadnie do gustu użytkownikom chcącym tworzyć oraz skutecznie
wykorzystywać skróty klawiszowe.

info:sciagnij.pl

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Comfort Keys Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 22.09.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Witaj,
dzięki za konkurs.
Programu używałem dłuugo, w wersji Lite.
Niestety licencja przepadła razem z dyskiem, teraz na nowym sprzęcie bardzo mi tego programu brakuje.
Nie spotkałem się nigdy wcześniej, ani później z tak dobrym programem do zarządzania skrótami.
Przyłączam się do konkursu :)

Pozdrawiam serdecznie,
Organizatora ;)
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Świetny program do skrótów, nie ma chyba lepszego... aktualnie mam parę skrótów zaprogramowanych w myszce, może to się zmieni?
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie!
Pozdrowienia dla Organizatora.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Thanks for this excellent giveaway angellomichel387. I want to win this very rare and awesome software in order to fully manage & control my keyboard, text editor & programs with a single hotkey performing all the daily routine tasks fast and easily. Count me in for this giveaway. :dziękuję
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Normalnie czapka mi spadła, ostatnio zastanawiałem się czy jest taki program, a tutaj trafia mi się taka okazja. Po szybkich testach wersji lite stwierdziłem że wersja pro jest nad-wyraz wskazana

Bardzo chętnie wejdę w posiadanie powyższego programu.

Dziękuję organizatorowi i producentowi za super konkurs!
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Thanks angellomichel387 and Mr. Sergey Koshkin for the giveaway.

Comfort Keys looks to be a great program and I could use for the following.
Volume Controls, Monitor ON/Off, Hide Window, Always On-Top, Change Text-Upper to Lower and Hibernate. Lastly Replace Key, as my Tab key stopped functioning.

It's great that they still support Microsoft Windows XP!!

Hope to win this useful program.

Thanks, Grr
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Shorcut keys make the work a lot easier and saves a lot of time..needed to customise the shortcuts by my own one..
Thanks for the giveaway
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Thanks a lot for the giveaway. I need Comfort Keys for the important shortcut key features which helps me in my work. Also, it has many actions which make regulation of my daily computer tasks an easy job. The on screen keyboard is important for me. In addition, the built in text typing and editing is of great help.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Re: Konkursy ! / Giveaways ! Comfort Keys

Kiedyś wyczytałem, że myszka ma "funkcję macro", promocja 1/2 ceny, prawie darmo, itd. Kupiłem! Życie pokazało, że funkcje są ale jest to oprogramowanie przypisane do konkretnych gier. Bez oprogramowania jest to zwykła myszka o futurystycznym wyglądzie. A to "Comfort Keys" było tym czego potrzebowałem. Nie myszka, nie kalwiatura, ale program. Chętnie zawalczę w konkursie o "Comfort Keys". Dzięki za szansę.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

Comfort Keys is a very good & a powerful tool which helps you a lot in your work and makes it a bit more comfortable to the user. It gives you the opportunity to attribute a custom combination of keys to as many actions as you need to. It is very easy to use and even the novice can use it without much difficulty and it's excellent features makes it an ideal candidate specifically for advanced users. Also good to know that it does not put any significant load on system resources.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Program Komfort Keys pozwala na ułatwianie sobie pracy na PC. Dzięki niemu można przyporządkować wedle własnego uznania sobie skróty w klawiaturze typu regulacja głośności, uruchamianie wybranych programów, lub stron internetowych itp. Program daje szerokie pole manewru przy określaniu tego typu ułatwień. Bardzo chciałbym z niego korzystać.
Dziękuję angellomichel387 i Panu Sergey Koshkin za organizację konkursu.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Thnaks for the giveaway!
With Comfort Keys Pro, you can use custom hotkeys, add predefined text, and work with on-screen keyboard and clipboard manager. Tasks are executed smoothly and quickly without any errors. That is the main reason I like to win this application.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Program by mi się przydał. Można sobie ustawić dowolny program albo inną funkcję do uruchamiania jednym klawiszem i nie potrzeba już żadnych ikon ze skrótami na pulpicie czy szukanie w menu start. Oczywiście Windows też oferuje skróty klawiszowe, ale w Comfort Keys łatwiej to wszystko zaprogramować. Ten program na pewno znacznie ułatwia i przyspiesza pracę na komputerze. Dzięki za konkurs :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Gratulacje! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry