KONKURS - jv16 PowerTools X PLATINUM VIP /lifetime/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Macecraft Software
któremu serdecznie dziękuję za licencje. Do wygrania są 4 licencje jv16 PowerTools X PLATINUM VIP /lifetime/


jv16ptx_main_window_home.png

results_summary_jv16ptx.png


jv16 PowerTools jest bardzo rozbudowanym programem umożliwiającym przeprowadzanie wielu zaawansowanych operacji na rejestrze systemowym np. podgląd i usuwanie poszczególnych pozycji z: pełnej listy zainstalowanych w systemie programów, programów uruchamianych przy starcie systemu, programów z listy "dodaj/usuń programy" oraz "otwórz za pomocą".Ponadto jv16 PowerTools oferuje monitorowanie rejestru, zarządzanie typami plików, wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików, naprawę Menu Start, czyszczenie listy historii, tworzenie kopii bezpieczeństwa i wiele innych pożytecznych funkcji. Po wykupieniu praw przez Macecraft Software program jest co prawda płatny ale i rozbudowany wobec pierwowzoru.
Aplikacja umożliwia jednoczesne i automatyczne usuwanie wielu pozycji, bez potrzeby ingerencji użytkownika. Mechanizm ten doskonale sprawdza się w przypadku odinstalowywania niepotrzebnych komponentów dostarczanych wraz z nowymi komputerami. Wśród innych funkcji znajdziemy również wydajny silnik oczyszczania rejestru systemowego oraz możliwość wyszukiwania duplikatów.
żródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

więcej info i strona programu
https://www.macecraft.com/jv16-powertools-x/

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić jv16 PowerTools X PLATINUM VIP
2.Komentarz w języku ojczystym

3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy posiadający co najmniej 20 postów i 5 pochwał

4.Zakończenie konkursu 17.06.2015 godz.22
Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
ps
wymagane dane
Imię, nazwisko, adres email, adres e-mail tworzenia kopii zapasowych dla każdego
 
A

Anonymous

Od lat używam "leglanej inaczej" :yhy wersji jv16 PT, bo moim zdaniem jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o czyszczenie systemu a zwłaszcza rejestru ze śmieci, dlatego zgłaszam się czym prędzej, bo bardzo zależy mi na posiadaniu legalnej wersji tego świetnego programu.
Pewnikiem jest, że tego programu należy używać rozważnie, bo raz zdarzyło mi się, że usunął nieco za dużo, co spowodowało lekką niestabilność systemu jednak wszystko wróciło do normy po przywróceniu kopii rejestru - to było jednak lata temu i od tamtej pory nie spotkały mnie żadne niemiłe niespodzianki ze strony Power Toolsa, dlatego dam się pociąć szarym mydłem za legalną wersję a za Platinum VIP mogę oddać nerkę :zaciesz

Dziękuję koledze andyxa i firmie Macecraft Software za ten świetny konkurs :piwko
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Program zainstaluję (jak wygram ;) ) na moim nowym komputerze, żeby czuwał nad jego pracą, czyścił z niepotrzebnych śmieci, konserwował, defragmentował i co tylko jeszcze potrafi, aby mój komputer cały czas pracował jak nowy.

Dziękuję za konkurs!
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
:eek:

Nie wiedziałem że ten program jeszcze istnieje, znam go za czasów windows 98 i XP. Był kiedyś dodany do jakiejś gazety. Używałem go ostro, bo w przeciwieństwie do innych z tamtych lat, działał.

Obecnie używam Kerish Doctor dzięki promo forumowemu, ale chętnie porównam jego skuteczność z J16PT.

Dziekuję organizatorowi i producentowi za genialny konkurs!
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Oooo w końcu, stary świetny, sprawdzony program, warto go mieć w swojej kolekcji gdyż sprawdza się w każdym calu. Dzięki Andyxa za konkurs :)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używałem kiedyś ostatniej freewarowej wersji i jest to moim zdaniem jeden z najlepszych programów do konserwacji rejestru - o wiele lepszy niż czyszczenie rejestru w kombajnach optymalizacyjnych
Dlatego cieszyłbym się gdyby mi się poszczęściło w losowaniu i jedna z tych licencji trafiła do mnie.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Użyłem kiedyś ale wersje Trial - był niezły (ale tylko trial) chętnie wygram lickę.
 
A

Anonymous

Na wstępie Mega :dziękuję za tak zacny sofcik tak koledze andyxa jak i Macecraft .
Z wielką przyjemnością wezmę udział w tym konkursie bo naprawdę warto program nie byle jaki robi to do czego przeznaczony choć używany bez głowy potrafi popsuć nieco system.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Używałem JV16 PowerTools od niepamiętnych czasów z różnych promocji oraz gazet komputerowych i powiem tak że to najlepszy program do czyszczenia rejestru,optymalizacji oraz usuwania plików tymczasowych i innych operacji na rejestrze i plikach i bardzo chciałbym mieć legalną pełną wersję tego świetnego programu. Bardzo dziękuję za ten konkurs. :piwko
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Używałem kiedyś tego softu z promocji w jakiejś gazetce i byłem bardzo zadowolony. Obecnie używam Glary Utilities Pro też z jakiegoś Promo. Zdecydowanie jv16 PowerTools X bardziej mi odpowiada i z przyjemnością wezmę udział w konkursie. Licencja Platinum VIP na pięć PC i do tego aktualizacje dożywotnie to prawdziwa gratka. Dzięki dla organizatora za konkurs i dla firmy Macecraft, Inc. za licencję.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo dobry soft. Używałem go kilka lat temu do czyszczenia rejestru. System działał bez zarzutu.
Dlatego też biore udział w Konkursie.
Dziekuję przy okazji koledze andyxie za zorganizowanie kolejnego ciekawego Konkursu :piwko
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
.
Program super. Długo łudziłem się, że będzie udostępniany za darmo. Pisał o tym jeden z użytkowników:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Cały czas korzystam ze starszej wersji pozyskawszy kiedyś licencję dzięki KŚ.
Przetestowałem najnowszą wersję X i co tu dużo ukrywać, stała się obiektem mojego pożądania.

Andyxa. Pomysł na konkurs trafiony w 10-tkę. Dzięki.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Jest to jeden z moich ulubionych programów, korzystałem kiedyś przez chwilę i zakochałem się w nim od dawna na niego polowałem a nawet prosiłem w propozycjach do konkursów, wreszcie się spełniło ;). Bardzo proszę o włączenie mnie do konkursu a organizatorowi dziękuję za organizację :piwko
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Co tu dużo mówić jeden z najlepszych programów do naprawy rejestru . Zawsze się go trafiło w jakimś promo z gazetki . Zaczął u mnie robić porządki na XP , Viście . Teraz mam 8.1 . Dlatego zgłaszam swój udział w konkursie . W stronę organizatora zgłaszam podziękowania :dziękuję
 
Do góry