KonkursPZD Konkurs - jv16 PowerTools

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Hi,
Mam "weselej"- kiedyś posiadałem u nich licencję na pięć stanowisk która to wygasła w 2016 -teraz po "wygraniu licki czyli podaniu danych do konkursu" dostaję komunikat- tylko o wygaśnięciu poprzedniej licki i że mam obecnie 60 dni okresu próbnego i koniec....hmmm (?)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Hi,
Mam "weselej"- kiedyś posiadałem u nich licencję na pięć stanowisk która to wygasła w 2016 -teraz po "wygraniu licki czyli podaniu danych do konkursu" dostaję komunikat- tylko o wygaśnięciu poprzedniej licki i że mam obecnie 60 dni okresu próbnego i koniec....hmmm (?)
Bardzo ciekawe wieści odnośnie tego programu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Napiszcie do supportu. Wspomnijcie, że licencja wygrana w konkursie, podajcie link i opiszcie problem. Może ktoś od nich Wam opisze jak rozwiązać problem. A nuż ktoś się od nich zarejestruje i odpisze tutaj.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13028
Reakcje/Polubienia
43975
Tak zapytam !!! Czy dostaliście e-mail z Macecraft Software że licencje możecie już aktywować , bo jeśli nie macie ,to trzeba poczekać cierpliwie ;)
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
" [20:09:03 - Błąd]: Nie można znaleźć informacji o zamówieniu! Pamiętaj, aby korzystać z tej samej nazwy i adresu e-mail, którego użyto podczas dokonywania zamówienia. Ponadto należy zauważyć, że ta funkcja działa tylko, jeżeli już zakupiłeś licencję. Jeżeli nie zakupiłeś licencji, przejdź do
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, aby zakupić."
NIE MOŻNA ZAREJESTROWAĆ, KOMUNIKAT jw.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
I've redone all of them this morning and they should work now.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Potwierdzam -dziś załapał dane i wszystko zatrybiło :) było z lickami troszkę "dłużej ale przez to i ciekawiej" dzięki ponowne dla @andyxa.
 
Do góry