Konkurs! - Konto PREMIUM na 14 dni w serwisie Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
210 GB lub 420 GB to transfer premium jaki można wykorzystać w ciągu 14 dni w serwisie Rapideo.pl.*
Wspomniane 420 GB transferu zamiast 210 GB jest możliwe do wykorzystania w tzw. "Happy Hours".

Za każde pobranie pliku w godzinach od 02:00 - 10:00 odliczane jest tylko 50% jego wielkości! Dodatkowo, istnieje możliwość zaprogramowania kolejki HappyHour - po dodaniu linków, wystarczy wybrać opcję "HappyHour", obok "Rapideo Instant" i "Standard". Pliki zostaną automatycznie pobrane w nocy, zostanie za nie odjęte tylko 50% transferu!

Dzięki Rapideo.pl można pobierać pliki z różnych serwisów premium, a jest ich już 58.

m93wig.png


Po dokonaniu rejestracji lub zalogowaniu się, z prawej strony znajduje się opcja DOŁADUJ KODEM.

4j7tc2.jpg


Po jej wybraniu w polu które się ukarze należy wkleić otrzymany kod i zatwierdzić zielonym DOŁADUJ.
Od tej chwili mamy 14 dni na wykorzystanie 210 GB lub 420 GB bonusu na koncie premium!
Dzienny limit jaki jest do wykorzystania, to 15 GB transferu. W momencie gdy w danym dniu z niego nie skorzystamy, w następnym będzie to 25 GB.

* UWAGA: otrzymany kod należy zarejestrować do dnia 20 maja 2014 roku. Niezarejestrowany do tego dnia kod w serwisie Rapideo.pl przepada.


Kilka małych zasad dla tego Konkursu: :jezyk

- przedmiotem konkursu jest/są 14 dniowe Konto/Konta PREMIUM w serwisie Rapideo.pl
- ilość kodów dających dostęp do konta premium będzie uzależniona od ilości osób które się zgłoszą
- zgłosić się może każdy, kto dokonał/dokona rejestracji na programyzadarmo.net.pl
- zgłoszenia nie związane z tematem, nie mogą być brane pod uwagę
- ogłoszenie wyników (losowanie przez random) nastąpi nie wcześniej niż w dniu 30 kwietnia 2014
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Nigdy nie wzgardzę możliwością uzyskania dodatkowego transferu/konta premium w tym serwisie :) Zatem proszę wziąć mnie pod uwagę podczas losowania. Dzięki Grafie za konkurs :ok
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Kocham takie konkursy, proszę też pamiętać o mnie, może teraz będę miał szczęście podczas losowania... :papież
 

whitezombie

Świeżak
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
30
Reakcje/Polubienia
0
Takiej okazji nie można przegapić!!!Proszę o dopisanie również mojej osoby do komitetu kolejkowego oczekujących na losowanie.Pozdrawiam.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Jestem bardzo zainteresowany otrzymaniem takiego konta na 14 dni, chciałbym sprawdzić jak działa tak chwalony przez wszystkich serwis, a do tej pory nie udało mi się nigdy wygrać konkursu , by otrzymać tam konto premium
 
A

Anonymous

Zasady konkursu oczywiście zależą od organizatora, ale jeżeli mogę coś poradzić, to radziłabym wprowadzenie ograniczenia od ilości postów, od jakiegokolwiek innego, np w zależności od stażu na PZD, gdyż jak zawsze przy takich konkursach 90% osób biorących w nich udział, to osoby nowe, rejestrujące się na forum tylko po to, aby mieć szanse zgarnąć kod, czy program za darmo, większość takich osób więcej na forum się nie pojawi, a jak już, to po to samo co wcześniej...
Decyzja oczywiście należy do Ciebie graf
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Zgłaszam się. Korzystam z rapideo już prawie rok i powiem że serwis bajka. Premium czekam na ciebie :friends
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Oczywiście zgłaszam się do Konkursu.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Super konkurs. Już dawno z powodów finansowych nie korzystałem z hostingów premium dlatego takiej okazji nie przepuszczę. Dzięki ;)
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Raz już wziąłem udział w podobnym konkursie, sprawdziłem Radpideo, wszystko w jak najlepszym porządku, wiec nie odmówię ponownego skorzystania z ewentualnego kodu premium.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Dziś, w ramach wyjątku, zrobię pierwsze losowanie.

Każdy kto do momentu losowania się zgłosi, będzie wzięty pod uwagę.
Dziś zostanie wylosowana jedna osoba.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Zgodnie z obietnicą...

8SBi4AA.png


Osobą która jako pierwsza została wylosowana jest HrabiaDracula :francuz
Kod prześlę na PW w dniu jutrzejszym.

Wszystkie pozostałe osoby (oprócz dziś wylosowanej) zostaną wzięte pod uwagę w kolejnym losowaniu.
Ewentualni chętni mogą wciąż się zgłaszać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry