Konkurs na Nowy Rok 2015 - Shadow Defender

Status
Zamknięty.

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Mam licencję na Shadow Defender, ale okazało się, że jest nielegalna dlatego chciałbym wygrać ten konkurs :)
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Shadow Defender jest świetnym programem do ochrony komputera. Przydałby się do mojego zestawu na laptopie.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
I try & install new software's. Some cripple my PC, so I need to use either Sandbox or a Virtual Machine. As not all software's support Sandbox/Virtual machine I end up trying on main machine, but I have to take a system image, try and then restore the system image.

All this is very time consuming and cumbersome.

With Shadow Defender I can just enable Shadow Mode and do all crap stuff without harming my main machine/OS.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Witam i zgłaszam akces do konkursu. Próbowałem już wygrać licencję na ten program, ale bez szczęścia. Słyszałem dobre opinie o Shadow Defender. Przydałoby mi się dobre narzędzie do wirtualizacji, gdyż lubię testować różne programy, a skutki tego dla systemu czasami bywają opłakane. Pozdrawiam.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Potrzebuje Shadow Defender na komputer rodziców, ustawię kilka folderów do zapisywania dokumentów i mam nadzieję ż e wszystko będzie dłużej działać :klawik. Dzięki za konkurs !! :piwko
 
A

Anonymous

Może wreszcie i do mnie się szczęście uśmiechnie to takie konkursowe bo inne już mam ,wielkie piwko czy co tam lubicie tak organizator tegoż konkursu jak i darczyńca licencji :piwko
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Swego czasu bardzo lekkomyślnie pozbyłem się licencji na ten zacny program, było by fajnie ponownie mieć go "na stanie". ;)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18427
Reakcje/Polubienia
39141
Miasto
Gdzieś w Polsce
Też się zgłaszam, po super sofcik do wirtualizacji. :)

Dzięki za konkursik !!
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Wyniki

73137054485251722516.png


Gratulacje i miłego użytkowania i testowania :)

Pierwsza piątka ma 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW

ps.
inny konkurs

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom!!! :piwko
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Tym, którzy czują się przegrani, chciałbym przypomnieć, że Shadow Defender jest ciągle dostępny w wersji gratisowej, wprawdzie nie można go aktualizować, ale jest w pełni funkcjonalny i pewnie niczym się nie różni od tego z konkursu.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziekuję i gratulacje zwycięzców :piwko
 
Status
Zamknięty.
Do góry