Konkurs na PZD Ashampoo Music Studio 6

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Do wygrania jest 1 licencja na Ashampoo Music Studio 6

Ashampoo Music Studio to narzędzie, umożliwiające kompleksowe zarządzanie multimediami w systemie Windows. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, dokonamy podstawowej obróbki dźwięku, stworzymy okładki dla naszych krążków lub zmiksujemy ze sobą wskazane utwory.

ashampoo_music_studio_6.jpg



Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs graficzny, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki MP3 z ścieżką dźwiękową płyty Audio CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub różnymi innymi, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez port line-in, modyfikować i konwertować muzykę, a także miksować ze sobą wiele utworów oraz zgrywać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Ashampoo Music Studio wyposażony został dodatkowo w narzędzie do organizacji multimediów z funkcją automatycznego przenoszenia plików i zmiany ich nazw, a także kreowania okładek dla naszych ulubionych albumów. W przypadku tego ostatniego do dyspozycji użytkownika pozostaje wiele różnych formatów okładek. Możliwe jest również definiowanie własnych rozmiarów okładek, formatów papieru do ich wydruku itp.
opis:dobreprogramy.pl
W konkursie może wziąć każdy użytkownik forum zapisany przed 1 czerwca 2015.
Losowanie przeprowadzi random.org

Termin zakończenia konkursu: 21.06.2015 godz. 15.00

Powodzenia! :ok
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam i :dziękuję za kolejny fajny konkurs na świetny soft :klawik.

Bardzo dobry program z mnóstwem ciekawych funkcji idealny dla miłośnika muzyki jedna z ciekawszych opcji to normalizacja dźwiękowych plików czyli poprawa ich jakości oraz wyrównanie głośności.Każdy ,który ma duże zbiory muzyczne coś interesującego dla siebie w tym programie znajdzie.
Osobiście polecam ten soft i biorę udział w konkursie :ok
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Mam wersję AMS 5 i często korzystam , ale mam również apetyt na więcej czyli na szóstkę. Biorę więc udział w konkursie.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Oto wyniki!
Bardzo żałuję, że nie mam 2 licencji. Musiałem losować.
Gratuluję zwycięzcy!

2015-06-21_15h42_25.png
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Gratuluję Emmers :piwko
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Dzięki :ok
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dziękuję za gratulacje i za licencję. Szkoda, że była tylko jedna. Pozdrawiam
 
Do góry