KONKURS na PzD - WebSite-Watcher+Local Website Archive

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
KFwEOum.png

Website-Watcher — potężna aplikacja do śledzenia aktualizacji na stronach internetowych, sprawdzić nieograniczoną liczbę stron na przedmiot zmiany i uzupełnienia. W przypadku wykrycia zmian, zachowuje najnowszą wersję na dysk i podkreśla kolor wszystkie zmiany w tekście. Korzystanie WebSite-Watcher zaoszczędzić nie tylko nerwy, ale i czas, a w konsekwencji - pieniądze, ponieważ czas spędzony w Sieci, znacznie zmniejszy się.
Przy okazji, za pomocą tego wspaniałego pomocnika będziesz w stanie szybko wysłać e-mail. Popiera integrację z najpopularniejszymi przeglądarkami - Internet Explorer, Firefox, Netscape i Opera.
W programie są dodawane adresy stron internetowych za aktualizacją których chcesz śledzić i program w trybie automatycznym (w określonych godzinach) sprawdzić strony. Jeśli strony nie ma RSS lub potrzebne informacje nie są publikowane przez RSS, to Website-Watcher rozwiąże ten problem. W programie znajduje się masa różnych ustawień i system wtyczek dla rozszerzenia funkcjonalności za pomocą dodatkowych modułów.
Program może pochwalić się silną systemem filtrów, dzięki którym można bardzo precyzyjnie skonfigurować wszystkie warunki śledzenia zmian na stronach internetowych. Takie filtry działają na zasadzie włączenia/wyłączenia tekstu znajdującego się na stronie. Jeśli interesuje pewna część strony internetowej, można skonfigurować śledzenie tylko jej, a inne treści ignorować, aby uniknąć fałszywych alarmów podczas sprawdzania.

wswss_main.png
wswss_rss.png
wswss_directory.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Podstawowe możliwości:
• Monitoring stron internetowych
• Monitorowanie stron chronionych hasłem
• Monitorowanie forów na pojawienie się nowych wiadomości i odpowiedzi
• Monitorowanie kanałów RSS, grup dyskusyjnych i lokalnych plików
• Monitorowanie plików PDF/Word/Excel
• Podświetlenie zmian na stronie
• Zaawansowany system filtrów, aby uniknąć niepotrzebnych informacji
• Wiele innych niezbędnych zaawansowanych funkcji, odpowiadających współczesnym wymaganiom!

RSnPSvC.png

Program przeznaczony jest do przechowywania stron internetowych na dysku twardym w celu późniejszego przeglądania w trybie offline. Narzędzie prowadzi listę wszystkich dokumentów, które zostały zapisane z jej pomocą, kliknięcie dowolnego elementu tej listy powoduje wyświetlenie zapisanej strony w oknie podglądu. Program posiada wbudowaną wyszukiwarkę i możliwość zapisać w archiwum stron internetowych. Narzędzie jest w pełni integruje się z Internet Explorer, a także może pracować z wszystkimi przeglądarkami.

lwa_ss_main.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Podstawowe możliwości:
• Zapisywanie stron internetowych w celu wykorzystania w przyszłości
• Działa z Internet Explorer, Firefox, Opera i przeglądarki na silniku IE
• Działa z internetowych narzędzi (czytanie wiadomości, programy pocztowe, itp.)
• Archiwum dokumentów PDF
• Może być używany do tworzenia kopii zapasowych stron internetowych z WebSite-Watcher
• Zaawansowane funkcje wyszukiwania

Pan Martin Aignesberger z Aignesberger Software GmbH uprzejmie dostarczył do losowania w konkursie na naszym forum 5 licencji programy WebSite-Watcher Business i 5 licencji programy Local Website Archive PRO !! !! !!

Wybranych zostanie 5 zwycięzców. Każdy dostaje 1 licencję WebSite-Watcher Business i 1 licencję Local Website Archive PRO.

Zasady konkursu:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać WebSite-Watcher + Local Website Archive.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.09.2015.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal Random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW do mnie.

Zwycięzcy będą musieli podać następujące dane: imię i e-mail.

W przypadku braku odzewu ze strony wygrywającego w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyniku nagrodę otrzyma następna osoba z listy Random.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia :)
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Myślałem że mam już wszystko co potrzebuję, myliłem się.

Nie posiadam żadnego czytnika RSS bo czytam to na tablecie, teraz zrozumiałem swój błąd, 24' to nie 8'. RSS używałem jakieś 100lat temu do obserwowania wielu stron, potem przyszły studia, praca i skleroza. Zupełnie zapomniałem zę istnieją takie rozwiązania.

A co do LWA to chciałbym go posiadać z bardzo błahego powodu. Jak czasami wysyłam cv na oferty pracy to zapominam zapisać WWW i potem jak durak zastanawiam się z jakiej strony/firmy do mnie dzwonią :D

Dziękuję organizatorowi i producentowi za świetny konkurs!
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Kilka miesięcy temu potrzebowałem właśnie takiego programu jak Local Website Archive żeby zarchiwizować sobie pewną stronę www wraz z wszystkimi jej podstronami i z programów które znalazłem poradził sobie z tym tylko jeden, ale niestety jest płatny. Myślę, że taki program na pewno mi się przyda tak samo jak WebSite-Watcher żeby monitorować np. zmiany na forach internetowych. Dzięki za konkurs :dziękuję
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
mam pewne hobby, ktore wymaga przegladania kilkunastu stron. jak na razie korzystam z darmowego update scannera.
askanag dzieki za konkurs. :ok
dzieki niemu moze uda mi sie pozyskac w pelni profesjonalny soft do sledzenia aktualizacji na stronach internetowych.
pozdrawiam :hi
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Zawsze w przeglądarce mam mnóstwo pootwieranych stron, żeby mieć szybki dostęp do nowych wiadomości. Niestety przejrzenie wszystkiego zajmuje za dużo czasu. Dodatkowo w zakładkach mam mnóstwo zapisanych stron. Po jakimś czasie ciężko się we wszystkim połapać jak się czegoś na szybko szuka.
Program pomógłby mi w archiwizacji wszystkich stron i szybkim dostępie do potrzebnych mi informacji.
Dziękuję za konkurs :dziękuję
 

olka

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Zajmuję się szeptanym marketingiem. Oznacza to, ze bez przerwy muszę monitorować kilkadziesiąt stron.
Program bardzo by mi się przydał.Mogłabym to co nie zdążę przeglądnąć w wolniejszym czasie.
Konkurs na prawdę bardzo fajny.
Askanag bardzo Ci dziękuje, może mi się uda. :dziękuję
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Konkurs kończy się jutro o 15:00.

Wielka prośba do wszystkich, kto wygra w konkursie, jak najszybciej wysłać mi na PW swoje dane - imię i adres e-mail.
To prośba od producenta. Wyjeżdża na wakacje do 14 września i jeśli nie zdążę wysłać mu dane zwycięzców w konkursie, klucze licencyjne on wyśle dopiero po powrocie z wakacji.


Proszę śledzić informacje o zakończeniu konkursu.

Pozdrawiam.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13031
Reakcje/Polubienia
43987
Witam dzięki za konkurs , jeśli chodzi o użytkowanie programu to nie mogę się wypowiedzieć , bo nie maiłem czasu na przetestowanie ,ale z opisu Askanaga programik bardzo fajny do śledzenia aktualizacji na stronach internetowych i dlatego zgłaszam się do konkursu !!
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Konkurs zakończony !!
ZfDmA4v.png


Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Gratuluję decimus, Ircus, Elvis_JXL, Integer, wacek_1984.

Uwaga

Wielka prośba, jak najszybciej wysłać mi na PW swoje dane - imię i adres e-mail.
To prośba od producenta. Wyjeżdża na wakacje do 14 września i jeśli nie zdążę wysłać mu dane zwycięzców w konkursie, klucze licencyjne on wyśle dopiero po powrocie z wakacji.

Pozdrawiam :hi
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13031
Reakcje/Polubienia
43987
Dzięki i gratulacje dla pozostałych wygranych :piwko
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję i gratuluję pozostałym szczęśliwcom :piwko
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Dane wysłałem do producenta. Uprzejmie poinformować mnie na PW o uzyskanie licencji.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13031
Reakcje/Polubienia
43987
Licencje już dotarły !!
 
Do góry