Konkurs Panda Internet Security 2011 |Giveaway|

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
panda_baner.jpg

images


Do wygrania jest 5 rocznych licencji Panda Internet Security 2011

Zasady :

1. Napisz komentarz dlaczego potrzebujesz Panda Internet Security 2011

Zakończenie i losowanie random.org odbędzie sie 22.01.2011

Panda Internet Security 2011 - trial 90 dni

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Powodzenia !
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Lekki i skuteczny.Dlatego chciałbym wygrać lickę na ten program.
 

Lou007

Świeżak
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Lat temu nie używam Panda jak mój antywirus, ale czytałem, że najnowsze wersje znacznie większe bezpieczeństwo.

Mam nadzieję, że wygram!
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
No to sprawdźmy czy bez twetta się uda :dziwak 26 stycznia kończy mi się licka na Panda Internet Security 2010 więc ten konkurs z nieba mi spadł i jak najbardziej jestem zainteresowany. Przez rok ani razu nie miałem problemów z tym softem a wprowadzone nowinki w wersji 2011 czynią program jeszcze bardziej atrakcyjny.
 

trawcseb

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
W chwili obecnej nie posiadam żadnego licencja na G-Data TC już się skończyła a chętnie bym powalczył z misiem :)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dobry pakiet ochronny. Miałem wcześniej wersję 2010 (z promocji) i była ok. Niedługo kończy mi się półroczna licka na Avast IS więc gdybym wygrał to byłoby dobre przedłużenie ochrony kompa....
 

ikstece

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo przydalby sie kolejny protektor, przed zlem czychajacym w sieci...
 
E

elefante

Witam słyszałem ze jest to pakiet dobry chroniący komputer mający wiele nagród i właśnie wybrał bym ten pakiet morze szczescie mi dopisze na licensje . Pozdrawiam serdecznie
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
Obecnie używam avasta i chciałbym wygrać pandę bo czytałem na forum i rankingach że jest dużo skuteczniejszy w ochronie komputera.Chciałbym wygrać tą licencje, może mi się uda.POZDRO :D
 

tewje69

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
1
Pandy używałem wiele lat temu, kiedy zaczynałem swoją przygodę z internetem. Nie są to jednak najlepsze wspomnienia. Teraz chcę przekonać się na własnej skórze jak bardzo zmienił się ten soft.
 

aviator365

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
1
would like to win this as I like to try new software and mainly security suites..or maybe i would give it to someone...or heck i would keep it for the future....thanks for the giveaway....pls include me in.
 
Status
Zamknięty.
Do góry