Konkurs - [Personal giveaway] HitmanPRO 1 year 1 PC giveaway

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Hello users,
I would like to start the year in a very optimistic mood so i thought to giveaway 1 license for 1 PC valid for 1 year.
Everyone knows about the HitmanPRO, it is a great dual-engine (kaspersky and bitdefender) malware remover. Very good software from Sophos now.
More info here:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

scjgEaU.png


Rules:
1. Giveaway is open to everyone. Even the new members that register programyzadarmo.net.pl forum can enter it.
2. Comment in english or polish.
3. Sharing on social media is optional.
4. Giveaway ends on 02.02.2020.
5. The winner will be randomised with the help of random.org and will have 24h to confirm the win through a PM sent to me. If no confirmation is received within the time frame mentioned the prize will be cancelled.

Good luck!
:)

Polskie tłumaczenie z Qtranslate:

Witajcie użytkownicy,

Chciałbym rozpocząć rok w bardzo optymistycznym nastroju, więc pomyślałem o oddaniu 1 licencji na 1 PC ważnej na 1 rok.
Wszyscy wiedzą o HitmanPRO, jest to świetny dwusilnikowy (kaspersky i bitdefender) środek do usuwania złośliwego oprogramowania. Bardzo dobre oprogramowanie od Sophos teraz.

Więcej informacji tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady:

1. Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nawet nowi członkowie rejestrujący programzadarmo.net.pl mogą do niego wejść.
2. Komentarz w języku angielskim lub polskim.
3. Udostępnianie w mediach społecznościowych jest opcjonalne.
4. Poddanie się kończy się 02.02.2020.
5. Zwycięzca zostanie wylosowany z pomocą random.org i będzie miał 24 h na potwierdzenie wygranej poprzez wysłanie do mnie PM. W przypadku nieotrzymania potwierdzenia w podanym terminie, nagroda zostanie anulowana.

Powodzenia!
:)
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Zapisuję się aby trochę rozruszać konkurs :) ponieważ HitmanPro to bardzo dobry skaner antimalware :klawik
Szybki, lekki, bardzo prosty w obsłudze i co ważne skuteczny :przeszcz, idealne rozwiązanie jako dodatkowy skaner.

Dzięki :dziękuę @dinosaur07 za konkurs :ok
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
HitmanPro is a Windows-exclusive tool which can best work in combination with more traditional antivirus solutions. it can remove malware, adware, viruses, ransomware, trojans, keyloggers, ad trackers and spyware to protec your computer from malicious attacks designed to steal your priviate data. It is incredibly lightweight and can be used from a USB drive.
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Ja chcę, ja chcę, ja chcę !!!

Dziękuję za konkurs na ten wspaniały program. Gdy tylko mam jakieś podejrzenia, że coś się przedostało na mój komputer zawsze używam darmowego skanera Hitmen-a aby się przekonać, czy mam rację. Już kilka razy mi pomógł w wykryciu, a więc mam do niego zaufanie.
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Dotychczas tylko skaner na żądanie,warto byłoby go mieć jako stałą ochronę
Dzięki za konkurs.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
HitmanPRO is a powerful anti-malware software and regarded highly by users worldwide and critics across the internet.
GpRNfEb.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Thank you, dinosaur07, for sponsoring this contest.
xfultKL.gif
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym konkursie ,HitmanPro to bardzo dobry skaner i swietne uzupełnienie
podstawowej ocgrony .
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
HitmanPro is an excellent antivirus scanner using a cloud-based signature database and is compatible for working with the main antivirus to enhance anti-virus protection.

 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Super skaner do usuwania różnych wirusów z naszego systemu. Dzięki za możliwość z wygrania programu. Takie konkursy to Ja rozumiem.:dancing
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Giveaway closed!
Thank you all for your participation!
Stay tuned for winner announcement!

Rozdanie zamknięte! Dziękuję wszystkim za udział! Bądź na bieżąco z ogłoszeniem zwycięzcy!
:lupa
 
Do góry