Konkurs PZD - Giveaway - AppGuard

Status
Zamknięty.
E

eufrasiox

AppGuard es uno de los mejores de los softwares de seguridad
No deja que nada se ejecute sin permiso del usuario
es una fuerte defensa para nuevas amenazas
me gustaria ganar una licencia
gracias

facebook :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Przeinstalowałem system i kompletuje programy do zainstalowania. Bardzo skutecznym do ochrony byłby AppGuard i chociaż jeszcze go nie uzywałem, widzę ze jest programem chętnie stosowanym i chwalonym za dobre zabezpieczenia.
Podziękowanie dla organizatora konkursu i sponsora.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Super program, dlatego "piszę" się na konkurs. Podziękowanie dla sponsora i organizatora. Acha i jeszcze chcę dodać, że jest to program dla ludzi myślących :))
 
Ostatnia edycja:
A

AstroSkipper

Hi. thanks for a great giveaway. AppGuard is a perfect tool to secure my system and control my apps compatible to my antivirus software. So please count me in. Best regards
My Tweet:
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Jest to zacny program i niezwykle skuteczny. Odkąd przestały się rozwijać geswall i defenswall na placu boju pozostał właśnie AppGuard. Gratuluję świetnego konkursu, licencja lifetime jak zawsze the best. Program w rękach sprawnego Użytkownika nie wymaga antywirusa.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

"WHY do you want to win an AppGuard Pro lifetime license?"
AppGuard helps to prevent malware attacks and any malicious code from running on your computer, without your knowledge.

 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Miałem możliwość już skorzystać z tego programu udostępnianego w półrocznych promocjach i byłem z niego zadowolony. Dziękując Organizatorom z forum ProgramyZaDarmo oraz sponsorom z Blue Ridge Networks Product Management, pragnę przyłączyć się do osób biorących udział w tym konkursie.
Życzę powodzenia w losowaniu tym wszystkim, którzy podobnie jak i ja korzystają z tej konkursowej promocji.
 
G

Galaxy2000

Thanks for the great giveaway! Awesome software & giveaway.

I would like to get a license for AppGaurd Pro because AppGuard Blocks zero-day malware attacks. Appguard will block any malicious code from executing itself. AppGuard is the only true multi-layer defense that stops all variants of ransomware.
This is an excellent anti-exe software with proven capabilities to protect my PC from malware and other unwanted apps or executales. So I would like have it on my PC forever.
Followed AppGuard on Twitter, FB, Google+







Hope to win this great!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Już drugi raz poluję na licencję AppGuard w konkursie. Z tego co wiem, to są wysokie noty skuteczności programu a i sposób działania jest zupełnie inny od typowych antywirusów. Bardzo chciałbym wygrać licencję na program gdyż potrzebuję dobrej i lekkiej ochrony komputera. Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
"WHY do you want to win an AppGuard Pro lifetime license?"
Because none of us can get enough high quality protection from malware/ransomware any more.
AppGuard contains several types of protection:

· Drive-by Download Protection stops suspicious programs from launching.
· Application Containment/Guarded Execution ensures protected applications are prevented from performing high-risk activities that might be exploited by malware.
· MemoryGuard prevents protected programs from writing to or reading from other processes memory.
· InstallGuard prevents installation of programs from untrusted vendors.
· Privacy Mode- prevents browsers from reading private data
· Prevents software on malicious web sites from accessing private data.
· Prevents malware-infected USB devices from taking over PCs.

 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Z programów zabezpieczających, które nie są oparte na sygnaturach AppGuard jest moim ulubionym obok Sandboxie. Lekki i bardzo skuteczny, nie jest jakoś specjalnie trudny w konfiguracji a na forach można znaleźć trochę poradników jak go ustawić. Można dodać do niego np. piaskownicę czy jakiś program typu Zemana AntiMalware i mamy fajne, skuteczne i lekkie combo zabezpieczające.
Dzięki za konkurs :dziękuę
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
AppGuard to moje podstawowe zabezpieczenie przed zagrożeniami czyhającymi w internecie. Bezkonkurencyjne oprogramowanie najwyższej klasy. :hi
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs!
Appguard jest moim ulubionym zabezpieczeniem komputera.
Potrzebuję drugiej licencji.
Shared on twitter!
 
Status
Zamknięty.
Do góry