ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
bDWqEDW.png


Do wygrania 5 rocznych licencji na IDM!

Internet Download Manager ( IDM ) – to jeden z najlepszych programów służących do przyspieszania pobierania plików z internetu. Według producenta program jest w stanie przyspieszyć transfer danych nawet o 500% .Program obsługuje wiele popularnych przeglądarek między innymi takich jak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Avant Browser, Netscape i wiele innych .Integruje się z przeglądarkami internetowymi używając unikalnych właściwości integracyjnych i przejmuje pobieranie plików, umożliwia także planowanie kolejkowania pobierania danych. Program dostępny jest w wielu językach, w tym także po polsku. IDM obsługuje serwery proxy, protokoły FTP i HTTP, zapory, przekierowania, wstrzymywanie pobierania plików, i przetwarzanie treści MP3 audio oraz MPEG video. Z IDM można także korzystać z linii poleceń. Aplikacja może ściągać dany plik w zaplanowanym czasie.

Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać IDM.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu.
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 27.05.2017.



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.org

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Już kiedyś miałem okazję używać tego zacnego programu - raz to była roczna licencja otrzymana w drodze wymiany a raz pólroczna licencja z Komputer Świata. Niestety obie wygasły. A ponieważ ten program najlepiej mi służył ze wszystkich jakie testowałem (szczególnie jeśli chodzi o szybkość i integrację z przeglądarkami) więc cieszyłbym się jakby mi szczęście dopisało i znowu mógłbym korzystać z IDM
ORGANIZATOR - dzięki za konkurs :)
No i oczywiście firmie Tonec Inc. . za ufundowanie licencji!
 
Ostatnia edycja:

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Na wstępie pragnę gorąco podziękować organizatorom i sponsorowi za zorganizowanie konkursu i możliwość udziału w nim! :)

Biorę udział w konkursie, ponieważ program ten oferuje podgląd zawartości archiwów ZIP, integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek internetowych, posiada funkcję wznawiania procesu pobierania danych etc.

Jest możliwość wygrania licencji na program, dzięki któremu będzie możliwe pobieranie materiałów z takich serwisów jak YouTube, MySpaceTV, Google Video etc.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Co tu dużo pisać, program po prostu jest najlepszy. Pobieram dużo plików i nie ukrywam że ten program był zawsze u mnie wykorzystywany na maxa, ale niestety licencja się skończyła. Najwygodniejszą opcją dla mnie jest pobieranie do wskazanej lokalizacji w zależności od rozszerzenia jak i lokalizacji z której pobierany jest plik, super sprawa. Wielkie dzięki dla ORGANIZAT0RA za organizację konkursu i oczywiście dla firmy Tonec Inc. za licencje na konkurs. Proszę mnie liczyć do konkursu. :ok
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Jest to najlepszy manager pobierania jaki powstał, integruje się z każdą przeglądarką , szybko łączy części plików i zużywa mało zasobów. Używam go już parę latek same plusy zero minusów, wart polecenia. Rzadko coś udaje mi się wygrać może teraz mi się poszczęści. Dzięki organizatorom za konkurs.
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
thanks for giveaway

the best way to handle your downloads and increase download speeds
everyone need IDM to use it in download
with iDM i can download videos from any site not over download option
resuming download is important part because i can not imagine my feeling that re download large file cos suddenly stopped

it is simple speed with safety
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Świetny program, jeden z lepszych na rynku managerów do pobierania. Chciałbym go mieć . Daję 5 gwiazdek.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Dziękuję Organizatorom za zorganizowanie konkursu oraz Sponsorowi. Super sprawa - super przyspieszacz. Kiedyś go posiadałem. Lecz wszystko przemija i ON też - Internet Download Manager - stary kumpel.
Jak jest możliwość wygrania licencji na ten program to startuję.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the contest.
I use Internet Download Manager for a long time and I think this loader is one of the best. However, unfortunately, the promotional time ends. There is often a need to download programs from the Internet and this program greatly accelerates this process, especially large programs. Good luck to everyone and myself too.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Obiecany konkurs wprowadzony w życie-dziękujemy ! Program z czołówki, a moim skromnym zdaniem to jednak lider tego typu i wchodzę w konkurs bez_apelacyjnie :) amatorów będzie wielu na tą perełkę, to się będzie działo...życzę sobie i wszystkim szczęścia a organizatorom dzięki za emocje..Pzdr!
 
I

Infinity

I want to win IDM, because I want to download files much faster than before. Also, IDM is the king of download speed increasing software, and I really want to try it.
 

mariuszszczup

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Super menadżer pobierania plików tak można określić IDM, bardzo chętnie skorzystałbym z tej promocji, ponieważ często ściągam z netu filmy . pozdrawiam
 
E

eufrasiox

IDM is the best download software
Increases download speeds
Restarts interrupted downloads
is the best
Thanks for the contest
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Internet Download Manager to narzędzie do zarządzania zadaniami, które ułatwia pobieranie wielu plików naraz. Robi to zwiększając szybkość pobierania do 5 razy szybciej niż zwykłe pobieranie. Obejmuje przydatne funkcje, takie jak możliwość wznowienia przerwanych procesów i wiele innych. Internet Download Manager chroni także użytkowników przed pobraniem potencjalnie szkodliwych lub uszkodzonych plików.
Używam tego programu głównie dlatego, że mam bardzo wolne łącze (4Mb/s) i dzięki IDM zyskuję trochę czasu.

Dziękuję za konkurs!
 
A

antinkuntin

Thankyou for the contest.
Among the main features include a comprehensive review of the downloaded files, recovery of interrupted downloads, task scheduling, and so on. Internet Download Manager interfaces with most popular browsers, which provides automatic interception of downloads. The program contains a built-in module, which uses a special technology to accelerate the download.
 
Do góry