Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security 2020

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Witam podziękowania za konkurs . Program Kaspersky używałem na początku mojej przygody z komputerem dobre kilkanaście lat temu
i był to wtedy jeden z najlepszych programów antywirusowych ,pakietów internet security jeszcze wtedy nie było .Obecnie używam F-Secure SAFE
z rocznej promocji , ale chętnie bym powrócił do Kaspersky gdyż w dalszym ciągu jest to program bardzo wysoko oceniany
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2148
Reakcje/Polubienia
2609
KIS używałem dawno temu i byłem bardzo zadowolony pomimo przeróżnych opinii o nim. Głównie chodziło, że zasobożerny.
Licka wygasła więc chciałem zobaczyć/ sprawdzić inne zabezpieczenia.
Z miłą chęcią po tylu latach wrócił bym do niego :ok
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Na wstępie bardzo dziękuję za konkurs i możliwość udziału w nim!

Produkty firmy Kaspersky Lab są w światowej czołówce jeżeli chodzi o rozwiązania antywirusowe. Sam przez wiele lat korzystałem i nadal korzystam z ich technologii i rozwiązań. Obecnie jednak tylko w wersji Free, ponieważ poprzednia licencja na produkt Kaspersky Internet Security jakiś czas temu wygasła. Miłym gestem byłoby wygrać licencję i móc wrócić do poprzedniego rozwiązania czyli Kaspersky Internet Security.
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
Jakoś tak w kwietniu zeszłego roku reanimowałem sobie starszego lapka z Win7 i tak się zastanawiałem nad wyborem pakietu
antywir plus ogniomurek.
No i padło na KIS,do sklepu i stówka z hakiem ,i mam.
Ale mi się niedługo skończy licka...a nie zamienię na coś innego.


Zeronic problemów,ostrzega blokuje podejrzane stronki.
Ba,stare płytki sobie przeglądałem sprzed chyba 10 lat,gdzie naściągałem wtedy masę przeróżnego rodzaju programików a
jak pamiętam miałem wtedy też znanego antywira na literkę "B".I d*pa-tamten wpuścił na dysk a Kasper powymiatał,bo chciałem ostatnio porobić backup zdjątek

Zapisuję się do maszynki losującej-po raz chyba czwarty przy różnych innych konkursach.
Jak mnie nie wylosuje to sobie najnormalniej dokupię,bo cholernie WARTO.
:)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Kiedy skończyła mi się licencja na Kaspersky IS przeszedłem na Comodo IS...No cóż to jak przesiadka z porsche do mondeo :)Niby i to i to ma 4 kółka :)
Kasperskiego używałem wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł.Moim zdaniem największa zaletą tego programu jest skuteczność i praktycznie nie potrzebuje on od nas obsługi. Po prostu zainstaluj i zapomnij o problemach :)
Z chęcią wezmę udział w konkursie.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam, dziękuję organizatorom za konkurs. Kaspersky Internet Security to przejrzysty interfejs i wysoka skuteczność ochrony, dlatego chciałbym wygrać licencję na ten program. Dzięki temu mógłby zabezpieczyć rodzinne smartfony. Pozdrawiam.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Przede wszystkim podziękowania za zorganizowanie konkursu dla ToGor:hiMiałem okazję zapoznać się z programem w pracy. Co mi się spodobało, to możliwość w prosty sposób konfigurowania ustawień. Czego o innych programach tego typu nie zawsze można powiedzieć. Poza tym znana i ceniona skuteczność. Dla niektórych wadą jest, że program od naszych sąsiadów. Myślę, że takie opinie są przesadą. Dlatego z chęcią biore udział w konkursie. Pozdrawiam.
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Po pierwsze dziękuje za konkurs.Po drugie mialem kasperskiego na swoim laptopie i sprawował się znakomicie ,zero problemów ,z wirusami i obciążeniem na komputerze. Więc moim zdaniem program ten jest nie do pokonania .A jako że z kończyła mi się licencja ,było by wprost znakomicie wygrać tą licencje i wrócić do tego programu.Więc piszę się na konkurs.
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Kaspersky gości u mnie na jednym z laptopów w wersji free, z chęcią zamieniłbym go na wersję o szerszym zakresie ochrony. Dołączam do konkursu, dziękując jednocześnie jego organizatorowi.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Kończy mi się okres licencji na F-Secure Safe i przy obecnym zakończeniu wsparcia na Windows7 chciałbym dalej mięć skuteczną ochronę systemu. Z programu KIS jeszcze nie korzystałem, i nie mogę opisać jego poziomu ochrony, funkcji i narzędzi. Recenzje na temat zabezpieczenia systemu i ochrony danych tym programem są pozytywne, dlatego chciałbym wygrać licencję i bezpiecznie korzystać z różnych usług w necie.
Podziękowanie dla ToGor oraz KasperskyLab Polska za konkurs.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Kasperski Internet Security chroni od dawna mój komputer. Kończy mi się niedługo licencja więc dalej chcę zapewnić najwyższy komfor i poziom ochrony przez Tą znaną Firmę. Pozdrawiam.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie na ten zacny program :) .
Z programem miałem możliwość poznać się prawie osiem lat temu : https://programyzadarmo.net.pl/threads/kaspersky-pure-total-security-za-darmo-wiele-innych.10396/ ( by wyrwać lickę założyłem konto na facebooku :D , ale to już inna historia ;) ). Przez 6 miesięcy chroniła mój komputer wersja Total Security . Byłem zadowolony z poziomu ochrony , możliwości konfiguracyjnych , niezbyt wielkich wymagań sprzętowych i dodatkowych ficzerów , jak np wbudowany menedżer haseł , dzięki któremu mogłem zrezygnować ze Sticky Password ( z tego co pamiętam były bliźniaczo podobne ) . I być może moja przygoda z Kasperskim trwałaby dłużej lub została powtórzona gdyby nie narzędzie kavremover tool , którego użyłem do deinstalacji a ono delikatnie mówiąc rozpieprzyło system , użyłem punktu przywracania i znowu odpaliłem kavremover.exe z identycznym skutkiem :) . Na trzecią powtórkę z rozrywki nie miałem ochoty . Minęło sporo czasu , myślę że tym razem ominą mnie takie przygody gdybym miał szczęście znaleźć się w gronie szczęśliwych laureatów tego konkursu , a nawet jeśli to na pewno nie będę narzekał :) .
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w Konkursie.
Od kilkunastu lat na wszystkich moich komputerach używam nortona, właśnie kończy mi się licencja i chciałbym sprawdzić, czy w przyszłości przesiąść się na kasperczaka. Nigdy go nie używałem, więc nic na temat jego możliwości powiedzieć nie mogę. Może będę mógł się wypowiedzieć w przyszłości, gdy potestuję?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25046
Miasto
Trololololo
Temat zamykam, wieczorem losowanie i wyniki :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25046
Miasto
Trololololo
Dobra, rozlosowałem teraz.

Wyniki:
agkdZIN.jpg



Wygrali:

@Tomnord15
@memnon
@Micx

Wygrani proszeni są o wysłanie Prywatnej wiadomości do użytkownika @ToGor w celu potwierdzenia wygranej. Macie na wysłanie prywatnej wiadomości 24h :)

Prywatną wiadomość wysyła się tak:

7Kdbrdd.jpg



Gratulacje :)
 
Do góry