Konkurs PZD - Konta Premium na Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
hEsRagk.jpg%20


Do wygrania 15 kodów uprawniających do 14 dniowego konta premium w serwisie na Rapideo.pl!
Każdego dnia użytkownik dostaje do wykorzystania aż 20 GB transferu
!
Kody będzie można aktywować do końca marca.




Serdeczne podziękowania należą się Panu Pawłowi z ekipy Rapideo który zaofiarował tyle kodów specjalnie dla użytkowników PZD :dziękuję


Rapideo.pl jest serwisem który umożliwia pobieranie z kilkudziesięciu hostingów plików. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy tego typu strona. Sam korzystam z Rapideo niemal od momentu jego powstania. Przez wiele lat Rapideo zwiększało swoja popularność oraz liczbę użytkowników. Kiedyś wiodącym hostingiem plików było Rapidshare, które już nie istnieje. W jego miejsce powstało mnóstwo innych stron zajmujących się hostingiem plików. Żeby użytkownik mógł pobierać pliki z maksymalną szybkością łącza musi wykupić konto premium, a pobierając z różnych stron najlepiej żeby na każdej z nich miał płatne konto. Z pomocą przychodzi Rapideo, gdzie posiadając jedno konto można pobierać z wielu różnych stron, jest to zdecydowanie wygodniejsze i tańsze.


Link do strony:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pełny opis serwisu Rapideo, mojego autorstwa:
https://programyzadarmo.net.pl/rapi...macje-f68/opis-serwisu-rapideo-pl-t30739.html

Zasady konkursu :
1. Odpowiedz na jedno pytanie:



    • jakich opcji brakuje Ci w Rapideo,
    • Co byś zmienił w serwisie Rapideo,
    • Jakich hostingów brakuje Ci w Rapideo.
2. Komentarz w języku Polskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 11.03.2017.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org


------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
w tej chwili jest pole testowe parolinijkowe (do 50 plików na raz) - mi brakuje innego pola 1 wierszowego gdzie wklejam link z nazwa pliku, a w drugim polu obok będę mógł wkleić nazwę na jaką ma mi system zmienić (albo jeszcze lepiej dopisać info do istniejącej)
1pole_link:[www.ubuntu.com/11124312.iso] | 2pole_nazwa:[ubuntu12.0] >plik wynikowy do pobrania> 11124312_ubuntu12.0.iso

pole 50 też jest dobre, ale nie każdy tego potrzebuje.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
jakich opcji brakuje Ci w Rapideo?

Chyba tylko lifetime free transfer bez ograniczeń za symboliczną kwotę 1 PLN ...

Co byś zmienił w serwisie Rapideo?
W samym serwisie nie bardzo jest się czego "czepiać" poza "kosmetyką strony".
Mam zastrzeżenia do wtyczki w Firefox - po zalogowaniu do Rapideo i wylogowaniu - mam wrażenie, że wtyczka nie "kończy ewidentnie swojej pracy" patrząc na odczyty z wpisywanych kolejnych "rzeczy" do wyszukiwania.
Ale może jestem przeczulony?
Biorę udział - choć wolałbym tyle transferu - ale na zawsze :scratch :klawik.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Co do hostingów to przydałyby się jeszcze: GigaPeta, FileBoom, Keep2Share.
Wchodzę i dzięki.
 

Ernie3

Świeżak
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
3
Serwis jest świetny.
Zmienił bym tylko długość strony, na podstronie twoje_pliki jest dużo zbędnych informacji (na dole np. Jest serwisem bazujacym na ... itp) przez co korzystając ze strony trzeba ją ciągle przewijać w górę i w dół.

Brakuje mi datafile.com.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Wow.
Korzystam z rapideo już chyba z 3 rok i polecam, naprawdę mnóstwo hostingów i mogę w superlatywach mówić. Ogólnie pamiętam, że na początku mojej przygody była opcja happy hour. I właśnie tej funkcji mi brakuje. Polegała ona na tym, że dziś wrzuciłbym pliki jakie chcę ściągnąć i pobierając tylko połowę transferu jutro bym je mógł sobie zassać. Było to fajne bo nie obowiązywały mnie godziny w których jest pobierane tylko połowa transferu. Chyba nic bym nie zmienił. Zawsze mam pecha z promocją. Przeważnie kupię transfer a za tydzień jest promocja. Ten serwis jest super, oby się nie zmyli i dalej funkcjonował jak funkcjonuje :ok
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Poza większą ilością hostingów to chyba niczego mi nie brakuje w Rapideo. Najważniejsze żeby serwis działał stabilnie.
Nie podoba mi się to, że co jakiś czas przy logowaniu wyskakuje okno z prośbą o podanie numeru telefonu. Jak ktoś nie ma zamiaru podawać tam swojego numeru to jest to trochę wkurzające. Wystarczy żeby w ustawieniach konta była taka możliwość.
Chciałbym aby dodano hostingi Novafile i NitroFlare

Dzięki za konkurs :piwko
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Dzięki za konkurs.
Jak dotąd korzystałem z serwisu dwa razy . Muszę przyznać, że przy okazji Tego Konkursu dowiedziałem się o paru rzeczach ułatwiających życie z Rapideo. Uwag do funkcjonowania generalnie nie mam. Hmm. Wyszukiwarka pokazuje, że jest np. komplet 10 plików do pobrania, potwierdzam 10, a pobiera się tylko 9. Jeżeli po kilku próbach inicjacji pliku 10-tego, nie ma szans na jego pobranie, to rozumiem, że wina nie leży po stronie Rapideo tylko innych hostingów. Tak samo z plikami z hasłem, o czym wiadomo dopiero po ściągnięciu. Wyświetlania po 10, 25, 50 i 100 jak dla mnie są OK.
  • Brakuje mi funkcji "zaznacz/odznacz wszystko" pod nazwą "hosting" na karcie "WYNIKI WYSZUKIWANIA"
  • Notes się nie sprawdza, nie przechowuje treści do następnego logowania
  • wolałbym domyślną ilość plików na stronie 50 a nie 10, gdyż taką maksymalnie serwis sprawdza
 
Ostatnia edycja:

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Brakuje mi opcji sortowania wyników wyszukania - jest tak dużo wyników, że czasem trzeba ograniczyć pole wyszukania i nie ma możliwość wskazać wielkości pliku lub rozszerzenia pliku.
W serwisie zmieniłbym happy hours - obecna forma jest tak skonstruowana, że nie da się z niej praktycznie korzystać.
Brakuje mi hostingu : salesfiles (choć tego nie jestem pewien, bo nie pisze, że hosting nie obsługiwany , tylko ciągle wyskują jakieś błędy plików , które bezpośrednio normalnie działją)
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za konkurs!
Trudno się wypowiadać nie znając usługi ale sądzę, że maksymalna liczba serwisów, z których się korzysta nie będzie zła. Podobnie jakiś skaner plików żeby profilaktycznie sprawdzać zawartość. Oczywiście happy hours jak najbardziej ale także godzinki z okazji różnych świąt (mniej i bardziej dziwnych). Nie wiem czy jest bonus za polecanie serwisu wśród znajomych i konkursy, gdzie można np. wygrać soft zabezpieczający.
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Mnie najbardziej brakuje Chomikuj na Rapideo. Nawet gdyby zużywało kilka razy więcej transferu niż w przypadku innych hostingów, to chętnie bym pobierał przez Rapideo. Czasem pobieram też z Uloz.to i tego hosta też trochę mi brakuje, a nie jest on popularny w Polsce. Tutaj jednak darmowy transfer to 300 kb/s bez czekania, więc wielkiego bólu nie ma. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń do Rapideo. Jak dla mnie wszystko działa bardzo dobrze, transfery są przyzwoite, nie miałem nigdy żadnych problemów i jest to moja ulubiona strona do pobierania. Dlatego chętnie wezmę udział w konkursie na kod premium.
 

ssturb

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2017
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Brakuje hostingów: novafile.com, depositfiles.com,
gigapeta.com, upstore.net.
Dzięki.
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
W Rapido podczas sciągania mamy pięć lokalizacji do ściągnięcia , brak informacji z której będzie najszybciej ściągnąć .Pozatym wszystko jest OK.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Co do uwag to chyba jedyne co zastanawia to 5 serwerów przy pliku i nie wiadomo, który wybrać. Tu by się przydała informacja czy jest jakaś różnica czy nie.

Ogólnie reszta jest ok i naprawdę nie ma czego się czepiać :klawik.

Dzięki za konkurs :hi
 
Status
Zamknięty.
Do góry