Konkurs PZD - Mailbird Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
Mailbird Pro is an email client which unifies all online communication for Windows. The setup is simple and interface is easy to work with. If supports Outook.com, Yahoo Mail, Google Mail, Facebook, Twitter, LinkedIn, Asana, Dropbox, Todoist, moo.do. Most important of all, I can take full control of all my communications. Because of these good features, I am much interested to win this license and test it.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za organizację konkursu. Od jakiegoś czasu nie korzystam z klienta pocztowego. Szukałem odpowiedniego programu. Myślę że Mailbird spełniłby moje oczekiwania. Oczywiście są inne programy pocztowe, ale okazja zdobycia licencji pro i lifetime jest kusząca. Dlatego biorę udział w konkursie i życzę wszystkim powodzenia.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używam kilku kont pocztowych. Takiej ilości nie obsługuje wersja darmowa.
Ten konkurs to niezła gratka dla mnie. Dlatego biorę udział w Konkursie.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Tym razem postanowiłem wziąć udział w konkursie, żeby zwiększyć szansę na wygraną jednego z forumowych kolegów. Niestety bardzo cierpi z powodu zmian na Forum i chciałbym mu jakoś uprzyjemnić ten trudny czas, aby przypadkiem nie doznał szoku pourazowego. :) Jeśli zdarzy się, iż obu nam się poszczęści, to nagroda powędruje dalej do któregoś z userów.
Sam program uważam za bardzo dobry i niezwykle prosty w konfiguracji. Do tego jest bardzo przejrzysty, niezawodny, posiada nowoczesny interfejs, praktyczne, konfigurowalne dodatki, a estetyką wg mnie ustępuje jedynie eM Client.
Dziękuję @Organizatorowi i sponsorowi za konkurs. :ty też
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Moje gratulacje, braaawoooo :brawo
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję nagrodzonym, szczególnie @ToGor - mam nadzieję, że teraz trochę polepszy Ci się humor. :klawo
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Gratuluję wygranej - jak znajdę sposób na wysłanie PM /zamiast rozmowy - bo to chyba nie to?/ to potwierdzę wygraną. :glupek
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36335
Reakcje/Polubienia
25435
Miasto
Trololololo
Gratuluję wygranej - jak znajdę sposób na wysłanie PM /zamiast rozmowy - bo to chyba nie to?/ to potwierdzę wygraną. :glupek
klikasz na nick Organizatora i tam wybierasz - rozpocznij rozmowę -
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
No dopatrzyłem się - chat nowy jest a nie PM - i raportuj pod tym - to raportuję - PM nie ma :kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36335
Reakcje/Polubienia
25435
Miasto
Trololololo
No dopatrzyłem się - chat nowy jest a nie PM - i raportuj pod tym - to raportuję - PM nie ma :kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2
Nic nie zrozumiałem :scratchz tego co napisałeś ale gratuluję wszystkim wygranej :kupa :bea:francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry